Čalúnený nábytok - Rohové sedacie súpravy a pohovky | nabytok-bogart.sk

Čalúnený nábytok - Rohové sedacie súpravy a pohovky

nájdených produktov: 10
   1    z    1   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

ZĽAVA
Transport gratis
10
120cm     44cm     41cm    
116 €
155 €
10
79cm     204cm     41cm    
215 €
50cm     195cm     48cm    
331 €

   1    z    1   
výsledkov na stránku:
Čalúnený nábytok dostupný v našom obchode je vyrobený z tých najkvalitnejších dielov. Veľký výber poťahových materiálov dáva každému klientovi možnosť vybrať si prevedenie nábytku podľa vlastných predstáv a potrieb. Naša ponuka čalúneného nábytku je tvorená s dôrazom na každý detail produktu, ktorý je vyrobený z kvalitných a trvalých materiálov a bol vytvorený na základe esteticky atraktívnych i praktických návrhov.
 
V našej ponuke môžete nájsť najrôznejšie štýly (retro, škandinávsky, minimalistický, glamour i moderný štýl), ako aj farebné prevedenia, čo Vám umožní vytvoriť si vlastný štýl bývania. Všetky naše produkty sú vyrobené tak, aby našli využitie v mnohých situáciách. Ponúkame Vám celé komplety, ale aj jednotlivé kusy nábytku - detské pohovky, rozkladacie sedačky, rohové sedacie súpravy, kreslá a taburety.
Pri tvorbe našich projektov berieme ohľad predovšetkým na Vaše požiadavky a priania. Vďaka tom náš nábytok bude vždy zárukou príjemnej a harmonickej atmosféry vo Vašom domove.

Sedacie súpravy do obývačky 

Čalúnený nábytok do salónu, dostupný v našom obchode obsahuje výrobky prispôsobené miestnostiam, na ktoré sú určené. Ponúkame Vám celé komplety ako aj jednotlivé kusy nábytku – gauče, rozkladacie pohovky a detské pohovky, rohové sedacie súpravy, pohovky na každodenné spanie ako aj čalúnené kreslá či taburety. 
Vďaka širokej škále produktov si môžete zariadiť interiér pomocou nášho nábytku úplne sami, môžete tiež pravidelne dopĺňať a kombinovať predtým zakúpené súpravy s úplne novými prvkami.
 
Pri vytváraní našich projektov kladieme dôraz predovšetkým na Váš komfort, funkčnosť interiéru, príťažlivosť dizajnu a trvanlivosť výrobkov. Vďaka tomu náš čalúnený nábytok dekoruje interiéry už niekoľko rokov, nájdete u  nás klasické pohovky s úložným priestorom, či tiež slovenské komfortné sedačky. Vďaka tomuto náš nábytok vytvára príjemnú a duchaplnú atmosféru vo Vašom domove. Náš sortiment zahŕňa unikátny nábytok v rôznych farbách a štýloch. Vďaka čomu určite zapadnú do akéhokoľvek typu usporiadania.
 
Navyše, vybraný nábytok môže byť na prosbu zákazníka vyrobený v rôznych variantoch v závislosti od individuálneho vkusu a preferencií.

Sedačky na mieru

Ponuka zahŕňa klasický nábytok vyznačujúci sa tlmenými farbami, moderné a inovované v živých odtieňoch a so zaujímavými tvarmi, nábytok v retro štýle, ako aj atraktívny nábytok pre najmladších. Čalúnený nábytok, ktorý navrhujeme, sú modely určené predovšetkým do salónu.
 
V našej ponuke nájdete celé sedacie súpravy, ako aj jednotlivé častí čalúneného nábytku – pohovky, sofy, gauče, sedacie súpravy v tvare U, rozkladacie U sedačky, sedacie súpravy na mieru, kreslá či taburety. Vzhľadom na mimoriadnu bohatosť našej ponuky je možné usporiadať akýkoľvek interiér s využitím produktov, nami navrhnutých.
 
Pri vytvorení našej ponuky sme vzali do úvahy komfort všetkých užívateľov, funkčnosť interiéru a nesmierne dôležitú trvanlivosť výrobkov. Vyrobíme Vám sedacie súpravy na mieru, prispôsobíme rozmery k Vašim potrebám a to vo všetkých smeroch (štýl, farba, poťah, morenie dreva, rozmery).

Pohovky na každodenné spanie 

Čalúnený nábytok vo veľkej miere tvaruje interiér. Druh čalúnenia, ktorý sa rozhodneme vybrať, je rozhodujúci, pretože nastavuje tón pre celkový dizajn miestnosti. Moderné sedacie súpravy, lacné a atraktívne pohovky priťahujú pozornosť nielen kvôli svojím značným rozmerom, ale aj preto, že zohrávajú v interiéri jednou z najdôležitejších úloh - sú rozkladacie, vhodné na každodenné spanie a majú priestranný úložný priestor.
 
Čalúnený nábytok v obývacej izbe či v salóne nepochybne zdôrazní jedinečnú atmosféru usporiadania a dodá istý nádych útulnosti. Prostredníctvom nich sa môžeme zabávať dizajnom a tvarovať konečný vzhľad miestnosti. 

Interiéry v klasickom štýle sa vyznačujú útulnosťou, nadčasovým nábytkom s dekoratívnym dizajnom, ako aj textilom a množstvom dekorácií. Čalúnený nábytok prevedený v teplých farbách, so vzormi a veľkolepými povrchovými úpravami, bude dokonale zodpovedať tak zariadeným miestnostiam.
 
Perfektne zdôraznite atmosféru tradične prevedeného priestoru, nábytkom pokrytým prírodnou alebo ekologickou kožou. Takýto nábytok dodá miestnosti luxusný a elegantný výraz. Klasické prevedenie interiéru ideálne sa spája s vkusným dizajnom, preto sedacia súprava, ktorú zvolíte pre tak zariadenú miestnosť by sa mala vzťahovať na tradičné riešenia v interiérovom dizajne. Dokonale sa tu budú hodiť pohovky, rohové sedacie súpravy, čalúnené kreslá s masívnou formou a dekoratívne profilovanými tvarmi. Čalúnený nábytok v klasickom štýle získa jedinečný vzhľad a vkusný dizajn. Navyše v takto vyzdobených priestoroch sa budeme cítiť veľmi útulné a ako doma. 

Nábytok rekreačného charakteru v tradičnom štýle sa vyznačuje nadčasovou, univerzálnou estetikou, čo znamená, že je možné ich ľahko prispôsobiť zmenám, ktoré sa odohrávajú v interiéri pri osviežovaní alebo renovácii. Tradičná sedacia súprava alebo čalúnené kreslá budú vždy dokonale dopĺňať usporiadanie, aj keď v budúcnosti budeme chcieť niečo v interiéri zmeniť.
Výberom klasických riešení môžete si byť istí, že zostanú s Vami nadlho. 

Sedacie súpravy v tvare U - Komfortný odpočinok

Čalúnený nábytok každým rokom naberá na čoraz väčšej popularite, a to všetko preto, že ich používanie je veľmi jednoduché a pritom dokonale skrášlia takmer každý interiér. 

Zákazníci veľmi často hľadajú najpohodlnejšie riešenia do svojej obývacej izby. Tužia po ideálnom mieste, ktoré im zabezpečí komfort a relax po náročnom dní mimo domova, a kde budú môcť stráviť príjemné chvíle v spoločnosti blízkych.
V našom obchode sú dostupné čalúnnické tkaniny, ktoré sú ľahko čistiteľné, neabsorbujú nečistoty, a navyše neustále vyzerajú ako nové napriek mnohým rokom používania.
 
Každý z Vás si nájde ideálnu sedačku v tvare U, na ktorej budete spať každý deň a budete vstávať s úsmevom. K tomu bohatý výber tých najkvalitnejších materiálov, nízke ceny a vysoká kvalita Vás určite presvedčia.

Ľahkočistiace materiály Magic Home firmy Fargotex sú založené na najnovších technológiách vo výrobe čalúnenia a poťahov. Vďaka využitiu vrstvy Easy Clean či Easy Life sa táto skupina vyznačuje veľmi jednoduchým a účinným spôsobom čistenia. Vzhľadom k tejto výhode je nábytok viac odolný voči škvrnám, udržiavajúc čistotu po veľmi dlhú dobu. Od tejto chvíle nebudete musieť kontrolovať svoje deti.
Budete sa cítiť pohodlne vo svojom vlastnom dome bez strachu o hrozné škvrny na čalúnení. Priam magické zmiznutie škvrny poukazuje na vynikajúcu kvalitu predložených materiálov, ktoré ponúkame so starostlivosťou o komfort všetkých zákazníkov!

Interiéry v modernom štýle milujú minimalizmus, vyváženú a zároveň úspornú dekoratívnosť a pritom vysokú funkčnosť nábytku. Čalúnený nábytok s jednoduchou formou, hladký povrch a žiadna nadsadená dekoratívnosť bude pre usporiadanie tohto typu najvhodnejším riešením.
 
Pohovky a rohové súpravy v modernom štýle zapôsobia módnym dizajnom svojou vzdušnosťou a ľahkosťou povrchových úprav. Vďaka tomu čalúnený nábytok dopĺňa štýl celého interiéru a zároveň dodáva nádych útulnosti. Bez ohľadu na to, ktorý štýl Vám vyhovuje, určite si vyberiete perfektný obývací nábytok z nášho širokého sortimentu.

V našej ponuke máme čalúnený a obývací nábytok v každom štýle a veľkosti. Okrem toho ponúkame nezvyčajne veľký výber farieb, vzorov a typov čalúnenia.
 
 
 Ďalšie kategórie:


"Bolí ochotný moju obiednavku zrušiť"
Ověřený zákazník, 2021-04-08
"Dobrá komunikacia Spokojná s tovarom"
Ověřený zákazník, 2021-04-05
Ověřený zákazník, 2021-03-31
/caluneny-nabytok-c-31-31.html