Doplnky | nabytok-bogart.sk

Doplnky

 
Pre pohodlie a funkčnosť úžitkových predmetov veľmi často zodpovedajú doplnky, ktoré zlepšujú kvalitu a užitočnosť jednotlivých prvkov. Aj v prípade postele, príslušenstvo pre matrac, či všeobecné dodatky zvyšujú komfort celkovej relaxácie, sú veľmi dôležitým faktorom v konečnej kvalite odpočinku. Preto sme do našej ponuky zahrnuli aj prvky, ktoré zvyšujú pohodlie a hodnotu spánku, a odpočinku.

Ponúkame pohodlné, praktické poťahy na matrace dostupné v mnohých verziách, čo umožňuje ich pravidelné čistenie, chrániče na matrace, hygienické obliečky na vankúše, komfortné a tvarované vankúše, ktoré poskytujú správne pozíciu hlavy a chránia tak svaly krku pred bolesťami po mnohých hodinách spánku v jednej polohe.

Vďaka týmto prvkom je možné zvýšiť komfort odpočinku a zároveň zabezpečiť hygienické používanie postele, a aby sa zabránilo nadmernému využívaniu matraca, ktorý môže byť postupom času pri každodennom užívaní oslabený. Pozrite sa na nami ponúkané produkty a vyberte si tie, ktoré zlepšia kvalitu Vášho každodenného spánku a relaxácie.

 

Čítaj ďalej >

Upresni výsledky

Cena    od:    do:    
šírka Určite hodnotu
výška Určite hodnotu
hĺbka Určite hodnotu
nájdených produktov: 61