Moderné a klasické kreslá | nabytok-bogart.sk

Moderné a klasické kreslá

Menšie praktické časti izby sú dôležitým prvkom, ktorý dokáže ovplyvniť celkové usporiadanie interiéru. Základ tvoria zvyčajne kľúčové elementy, zatiaľ čo doplnky majú predovšetkým dekoratívny charakter. Je moderné využívať doplnky ako elementy, ktoré miestnosti dodajú výnimočný charakter.

Pri vytváraní našich výrobkov so špeciálne zameriavame na vizuálny efekt rôznych štýlov, na kvalitu a praktické využitie. Ponúkané kreslá sú doplnkami, ktoré sú veľmi praktické a zároveň ozdobia miestnosť svojou eleganciou. Rovnako máme v ponuke rôzne druhy kresiel s originálnym štýlom, ktoré budú ideálne pre deti a mládež. Pohodlné kreslo, ušiak, chesterfield, elegantné kreslá, rozkladacie kreslo, hojdacie kreslo – všetko nájdete v bohatom sortimente nábytku Nábytok-Bogart.sk. Hlavnými vlastnosťami našich produktov sú kvalita, odolnosť a vizuálny efekt. Toto všetko sú veci, ktoré prinášajú pravdivú radosť z nákupu.

Relaxačné kreslá

 
Pohodlné kreslo je neoddeliteľnou súčasťou našich obývačiek. Kreslo je druh zariadenia, bez ktorého si mnohí z nás nevedia predstaviť svoju domácnosť. Kreslo predstavuje miesto oddychu a odpočinku, kde si chceme občas vychutnať chvíľku ticha a relaxu po náročnom pracovnom dni, alebo prečítať dobrú knihu. Výber toho správneho kresla pre Vašu domácnosť sa preto odvíja nielen od jeho vzhľadu a štýlového zaradenia, ale najmä od materiálov, ktoré musia byť nielen komfortné, ale aj kvalitné a odolné. Pri vytváraní našich výrobkov so špeciálne zameriavame na vizuálny efekt rôznych štýlov, na kvalitu a praktické využitie. Zvlášť pozoruhodné je rozkladacie kreslo, alebo hojdacie kreslo. Rozkladacie kreslo je ideálne riešenie pri nedostatku miesta. Poslúži aj v prípade nečakanej návštevy. Pritom je veľmi pohodlné a bude neoceniteľným prvkom, hlavne po náročnom dni v práci.  

Hojdacie kreslo bude určite skvelým miestom na relaxáciu či čítanie vašej obľúbenej knihy. Neváhajte už a doprajte si luxus ešte dnes!

V Nábytok-Bogart.sk predovšetkým kladieme dôraz na pohodlné sedadlo vyrobené z najkvalitnejších komponentov. Príkladom toho môže byť veľmi obľúbený model, ako je pohodlné kreslo Amber s relaxačnou funkciou, vyrobené na základe vlnitej pružiny a vysoko pružnej HR peny. Toto riešenie zaručuje jedinečný komfort, vďaka čomu čas strávený s kreslom bude skutočnou príjemnosťou. Okrem toho máme tiež veľa ďalších atraktívnych modelov kresiel, ktoré vás určite oslovia. 

Moderné kreslá do obývačky

 
Všetkým zákazníkom, ktorí hľadajú netradične riešenia a formy v interiérovom dizajne ponúkame širokú škálu moderných kresiel do obývacej izby, ktoré budú originálnym a veľmi elegantným akcentom každého moderného interiéru. Moderné modely sa vyznačujú predovšetkým masívnejšími a trochu tvrdšími tvarmi, čo však neznamená, že poskytujú svojím používateľom menej pohodlia.
Výhodou masívnych foriem moderných modelov stabilita a pritom aj pohodlie, ktoré určite oceníte pri dlhodobom používaní. Moderné kreslá do obývačky môžu byť prispôsobené vkusu klienta a dizajnu interiéru vďaka možnosti výberu čalúnenej textílie. V prípade viacerých modelov môžete tiež zvoliť možnosť výroby nábytku z kože. Súčasne dizajn nábytku v prípade kresiel sa prejavuje aj v ich funkčnosti. Niektoré z našich modelov sú vybavené relaxačnou funkciou, nastaviteľným operadlom a mnohými ďalšími zaujímavými riešeniami, ktoré majú obrovský vplyv na ich funkčnosť a pohodlie.

Rozkladacie kreslá 
 

Zvlášť zaujímavá skupina rekreačných stoličiek, ktoré máme v našej ponuke, sú rozkladacie kreslá. Rozkladacie kreslo sa charakterizuje hlavne tým, že ho môžeme v každej chvíli zmeniť na mini posteľ. Toto riešenie je prekvapivo dobré, pokiaľ ide o pohodlie a funkčnosť. Pohodlné rozkladacie kreslo bude dokonalé aj ako príležitostná posteľ pre návštevu. Rozkladacie kreslo jednoducho a rýchlo rozložíte a tak Vám vznikne úplné nové miesto na spanie. Cez deň zaberie rozťahovacie kreslo minimum miesta a okrem toho kedykoľvek budete potrebovať, viete ho šikovne premiestniť. 
Modely rozkladacích kresiel sa vyznačujú aj extrémne stabilnou konštrukciou, ktorá zabezpečuje stabilitu aj skutočný luxus. Niektoré modely sú tiež vybavené špeciálnymi opierkami na nohy, či už malé taburetky, ktoré Vám zabezpečia maximálny komfort používania. Rozkladacie kreslá budú výborným riešením nielen pre starších ľudí. Ich unikátne hodnoty ocenia všetci používatelia bez ohľadu na vek alebo zdravotný stav. Ak nie ste presvedčení o komforte, ktorý poskytuje konkrétne rozkladacie kreslo, môžete si ho vyskúšať osobne.

Pohodlné kreslá do obývačky

Najobľúbenejším typom miestnosti, v ktorej sa zákazníci rozhodnú umiestniť pohodlné kreslo, je obývacia izba. Hoci tento typ nábytku dokonale zapadne do takmer každého typu interiéru, najlepšie sa hodí práve do obývacej izby alebo salónu. Nie je to prekvapujúce, pretože ide o typy miestností, kde trávime najviac času. Okrem toho najčastejšie sú to najreprezentatívnejšie miestnosti v byte, preto niet divu, že ich chceme urobiť jedinečnými.

Všetci chceme, aby sa pozvaní hostia cítili v našej domácnosti pohodlne. Za týmto účelom môžeme pozvaného hostia pozvať na naše obľúbené, pohodlné kreslo, kde sa bude cítiť ako doma, alebo aj lepšie. Mnohé z ponúkaných kresiel sú súčasťou sedacích súprav, dostupných v našej ponuke. Zaujímavým typom kresiel do obývačky je aj nábytok chesterfield, ktorý sa vyznačuje klasickým dizajnom v anglickom štýle. Elegantné kreslá chesterfield dodá jedinečnosť do Vašej domácnosti. Ponúkame Vám aj veľmi elegantné kreslá – ušiak, modely dostupné v našom obchode sa vyznačujú nielen krásnym reprezentatívnym vzhľadom, ale aj mimoriadne starostlivým a vysokokvalitným spracovaním. Ušiak nesmie chýbať nielen v moderne vybavenej obývačke, ale ani v žiadnej štýlovej pracovni. Stačí jedno výrazne štýlové kreslo ušiak a vo Vašej miestnosti sa začnú diať divy! Vďaka zaujímavým, farebným poťahom Váš byt získa čarovnú atmosféru. Štýl ušiakov zaujme svojou nadčasovosťou a luxusným zjavom. K niektorým kreslám ponúkame aj praktické taburety, ktoré využijete okrem iného aj v prípade návštevy. Zákazníkom, ktorí oceňujú tento typ nábytku, odporúčame zoznámiť sa so širokou ponukou kresiel typu ušiak, ktoré sú k dispozícii v našom obchode. 

Pri výbere vizuálne atraktívneho a pohodlného kresla do obývačky, mali by ste určite chvíľu venovať širokej ponuke kresiel dostupných v našom internetovom obchode Nábytok-Bogart.sk. Sme si istí, že vďaka širokej škále nábytku, dostupnej v našom obchode si každý nájde ten ideálny model do vlastnej obývačky. Odporúčame tiež zaujímavé modely kresiel do obývacej izby, ktoré sú dostupné skladom.

 
 Ďalšie kategórie:

Čítaj ďalej >

Upresni výsledky

Cena    od:    do:    
šírka Určite hodnotu
výška Určite hodnotu
hĺbka Určite hodnotu
nájdených produktov: 667