Police do detských izieb | nabytok-bogart.sk

Police do detských izieb

Police do detských izieb

Police sú malým, ale veľmi významným prvkom, ktorý Vám vďaka svojej atraktívnej funkcii umožní vystaviť všetky svoje obľúbené predmety, suveníry, symboly úspechu, alebo obľúbené knihy. Vďaka malému priestoru, ktorý zaberajú jemne zdobia steny a zdôrazňuje osobnosť svojho majiteľa.
  
Nami ponúkané police pre deti sú nielen v klasickom štýle s jednoduchým riešením, ale aj v modernom štýle s komplexnou štruktúrou. Ďalej ponúkame atraktívne a funkčné nadstavce, rohové police, praktické police, police pre deti, farebné police, modely v podobe regálov a mnoho ďalších. Police sú produkované v rôznych farbách, tvaroch a materiáloch, takže ich môžete ľahko prispôsobiť do štýlu svojho interiéru. 
 

Police pre deti a mládež

Detská izba aj študentská izba sú jedinečným priestorom, z ktorého by mala vyžarovať príjemná, pozitívna atmosféra tak dôležitá pre oddych, hranie a učenie sa. Obrovský vplyv majú predovšetkým správne vybrané elementy nábytku do detskej izby a študentskej izby, ktoré vďaka svojej jedinečnosti, vysokej kvalite a zaujímavému vyhotoveniu poskytujú pohodlie, funkčnosť a predovšetkým bezpečnosť. Detská izba na prvom mieste potrebuje organizáciu, aby sa zabezpečil deťom poriadok. Praktické police z našej ponuky Vám k tomu určite hravo pomôžu. Farebné police pre deti budú ideálnym riešením problémov s uskladňovaním mnohých vecí Vášho dieťaťa. Usporiadaním hračiek, kníh a všetkých detských pokladov na jednotlivých poličkách získame dokonale usporiadanú izbu, v ktorej bude mať všetko svoje miesto aj dodatočný voľný priestor, ktorý Vaše dieťa môže využiť na hranie. Aby sa deti cítili v izbe , musí z nej totiž vyžarovať určitá usporiadanosť a harmónia. Od tohto či je v miestnosti poriadok veľmi závisí ich pocit pokoja a bezpečia. V praxi to znamená, že izba by nemalá pôsobiť preplnené, ako aj to že každá vec v nej musí mať svoje miesto a dieťa presne vie, kde čo nájde a kam to má vrátiť. Ideálnym riešením budú praktické police, ktoré Vám ponúkame.

V Nábytok-Bogart.sk si uvedomujeme, že len málokto máva toľko vecí ako práve deti. Preto sú v detskej izbe mnohé, praktické úložné riešenia naozaj nevyhnutné. Okrem skríň, regálov či kontajnerov sú ideálnym riešením aj praktické police, ktoré slúžia nielen na uloženie vecí, ale aj pre výstavu tých najcennejších detských pokladov. Či už poháre zo športových pretekov alebo obľúbené fotografie s kamarátmi. V našej ponuke nájdete praktické police pre deti, ktoré sa stanú nielen praktickým, ale aj dizajnovým doplnkom každej detskej izby. Police pre deti sú len malým prvkom interiérového zariadenia, ale vďaka neveľkým rozmerom šetrí priestor vo Vašej izbe a pritom zabezpečí možnosť pohodlnej segregácie. Vďaka svojej funkčnosti a ergonomickým rozmerom umožňujú harmonickú a atraktívnu expozíciu všetkých obľúbených predmetov, hračiek alebo detských kníh.

Nami ponúkané police pre deti sú nielen v klasickom štýle s jednoduchým riešením, ale aj v modernom štýle s komplexnou štruktúrou. Ďalej ponúkame atraktívne a funkčné nadstavce, rohové police, praktické police, police pre deti, farebné police, modely v podobe regálov a mnoho ďalších. Police sú produkované v rôznych farbách, tvaroch a materiáloch, takže ich môžete ľahko prispôsobiť do štýlu svojho interiéru. 

Funkčné police do detských izieb

Detská izba je pre dieťa jeho osobným kráľovstvom. A preto tento detský svet by mal byť pekne, vkusne a hlavne prakticky zariadený. Ideálnym riešením budú samozrejme vhodne zvolené poličky, ktoré zabezpečia Vašim deťom poriadok v izbe aj možnosť pohodlnej segregácie. Naši klienti čoraz viac uprednostňujú police a poličky najrôznejšej veľkosti a tvaru, farebné police, praktické police, závesné police, nástenné police, zakomponované v nábytku, či voľne rozložiteľné do priestoru, ktoré na rozdiel od ťažkých skríň či komôd nespôsobujú v izbe dojem preplnenosti, naopak naplnia miestnosť ľahkosťou a vzdušnosťou. Výnimkou nebude ani detská izba. Využiteľnosť poličiek je, pri deťoch, je nielen vysoká, ale aj nenahraditeľná.
Police sú veľmi funkčným prvkom vybavenia detskej izby. Výberom funkčných políc si môžete vychutnať pohodlný a praktický interiér, v ktorom sa uskladnenie stane efektívnejším. Naše nástenné police pre deti budú krásnym doplnením interiéru a pritom sa stane praktickým prvkom, pomocou ktorého hravo udržíte poriadok vo Vašej domácnosti. Nami ponúkané police pre deti sú nielen v klasickom štýle s jednoduchým riešením, ale aj v modernom štýle s komplexnou štruktúrou. Ďalej ponúkame atraktívne a funkčné nadstavce, rohové police, praktické police, police pre deti, farebné police, modely v podobe regálov a mnoho ďalších. Police sú produkované v rôznych farbách, tvaroch a materiáloch, takže ich môžete ľahko prispôsobiť do štýlu svojho interiéru. 

Police v detských izbách sú ideálnym nábytkom, na ktorom si môžete ukladať a vystavovať svoje obľúbené hračky alebo kresby batoľa, ktoré si vyrobil sám. Praktické police pre deti pomáhajú udržiavať poriadok, aj segregovať všetky najdôležitejšie predmety a okrem toho sú ideálnym miestom pre expozíciu detských kníh, hračiek a figúrok, rodinných fotografii, kresieb dieťaťa aj iných drobných predmetov. Nepochybnou výhodou je však to, že police pre deti nezaberajú príliš veľa priestoru v izbe, aj keď sú objemné.

Mladí ľudia potrebujú veľa miesta na uskladnenie všetkých najdôležitejších predmetov – cenných pokladov, či už poháre zo športových pretekov alebo obľúbené fotografie s kamarátmi. V našej ponuke nájdete praktické police pre deti, ktoré sa stanú nielen praktickým, ale aj dizajnovým doplnkom každej detskej izby. 

Police do detskej izby - druhy

Police pre deti prinesú cenenú praktickosť a pritom aj väčšiu šancu na udržanie poriadku v miestnosti. Praktické police pre deti navyše disponujú aj veľmi atraktívnym dizajnom, ktorý dokonale zapadne do detského priestoru. Zaujmú Vás aj svojou nadčasovosťou, ktorá bude aktuálna v každom veku Vášho dieťaťa. Bez ohľadu na to, aké vlastnosti uprednostňujete pri výbere políc do detskej izby, ani pre aký druh a štýl sa rozhodnete, u nás si určite vyberiete. V našej ponuke nájdete štýlové i tradičné police, praktické police pre deti aj farebné police vhodné do detských izieb. Môžete si vybrať medzi klasickými policami v nadčasovom, dekoratívnom a prírodnom prevedení dreva, ako aj v moderných, minimalistických dizajnoch, ktoré upútajú pozornosť originálnymi farbami, či lakovaným povrchom. Naše police sú klasické, moderné aj expresívne - záleží na preferenciách zákazníka. V Nábytok-Bogart.sk každý nájde ten jedinečný kus nábytku. Police v miestnosti uľahčia segregáciu, uskladnenie všetkých najdôležitejších predmetov, a pritom výnimočne sa prezentujú.

Nami ponúkané police pre deti sú produktom najvyššej kvality, ktoré vďaka svojim vlastnostiam nájdu uplatnenie v nejednej detskej, mládežníckej, alebo študentskej izbe. 

Police pre deti na knihy

Každý kúsok úložného priestoru si v detskej izbe zaslúži svoje čestné miesto. Vieme o tom aj v Nábytok-Bogart.sk preto Vám ponúkame najrôznejšie police a poličky, na ktorých sa skvelo vynímajú knihy, plyšové hračky, či ďalšie detské poklady. Poličky môžu mať netradičný tvar, ladiť do dievčenských alebo chlapčenských farieb a kľudne môžu byť aj ozdobené obľúbenými rozprávkovými postavičkami. Nástenné police sú veľmi funkčným spôsobom skladovania najrôznejších vecí.
Ich dizajn a univerzálne rozmery nespôsobujú v izbe dojem preplnenosti, naopak naplnia miestnosť ľahkosťou a vzdušnosťou., vďaka čomu sa priestor zdá väčší. Police pre deti sú ideálnym riešením problémov s uskladňovaním mnohých vecí dieťaťa. Usporiadaním hračiek, kníh a všetkých detských pokladov na jednotlivých poličkách získame dokonale usporiadanú izbu, v ktorej bude mať všetko svoje miesto aj dodatočný voľný priestor, ktorý Vaše dieťa môže využiť na hranie. 
Ponúkame Vám aj police na knihy, vďaka ktorým dodáte detskej izbe dušu a nádych útulnosti. 

Knihy sú však jedným z najdôležitejších predmetov v živote každého mladého človeka. Deti a tínedžeri sa môžu pochváliť značnými zbierkami školských učebníc, albumov a obľúbenej literatúry. Jedna vec je istá – behom času, knihy určite budú pribúdať. Preto je veľmi dôležite pripraviť vhodné miesto pre všetky detské knihy. Knihy okrem zábavy dokážu vytvoriť spolu s kusom nábytku príjemný dekoratívny prvok. Polica na knihy bude ideálnym riešením pre každého knihomoľa. Tento typ nábytku pomôže praktickým spôsobom oddeliť uložené zbierky a navyše uľahčí udržanie poriadku v miestnosti, pretože všetky knihy budú mať svoje miesto a budú vždy poruke. 

Vďaka vhodne prispôsobeným policiam na knihy je možné veľmi atraktívnym spôsobom exponovať všetky najobľúbenejšie dekoratívne prvky, rodinné fotografie, či pamiatky alebo organizovať a segregovať cenné detské knihy. Nábytok, ktorý ponúkame, sú modely s rôznorodým štýlom. K dispozícii sú klasické riešenia, ako aj moderné a dizajnérske návrhy, v atraktívnych farebných prevedeniach, ako stvorené pre zariadenie módnej a funkčnej detskej izby. V detských izbách mladších deti by mali byť police umiestnené dostatočne nízko, aby dieťa mohlo aj samo dočiahnuť svoje obľúbené knihy.

Štýlové police pre deti

O detskej izbe môžeme pokojne povedať, že rastie spoločne s dieťaťom. Police pre deti nájdeme v najrozmanitejších tvaroch, veľkostiach, štýloch aj prevedeniach. Zaujmú Vás aj svojou nadčasovosťou, ktorá bude aktuálna v každom veku Vášho dieťaťa. Bez ohľadu na to, aké vlastnosti uprednostňujete pri výbere políc do detskej izby, ani pre aký druh a štýl sa rozhodnete, u nás si určite vyberiete. V našej ponuke nájdete štýlové i tradičné police, praktické police pre deti aj farebné police vhodné do detských izieb. Môžete si vybrať medzi klasickými policami v nadčasovom, dekoratívnom a prírodnom prevedení dreva, ako aj v moderných, minimalistických dizajnoch, ktoré upútajú pozornosť originálnymi farbami, či lakovaným povrchom. Naše police sú klasické, moderné aj expresívne - záleží na preferenciách zákazníka. V Nábytok-Bogart.sk každý nájde ten jedinečný kus nábytku. Police v miestnosti uľahčia segregáciu, uskladnenie všetkých najdôležitejších predmetov, a pritom výnimočne sa prezentujú. 

Farebné police pre deti budú ideálnym riešením problémov s uskladňovaním mnohých vecí Vášho dieťaťa. Usporiadaním hračiek, kníh a všetkých detských pokladov na jednotlivých poličkách získame dokonale usporiadanú izbu, v ktorej bude mať všetko svoje miesto aj dodatočný voľný priestor, ktorý Vaše dieťa môže využiť na hranie. Nami ponúkané police pre deti sú produktom najvyššej kvality, ktoré vďaka svojim vlastnostiam nájdu uplatnenie v nejednej detskej, mládežníckej, alebo študentskej izbe. Pritom nesmieme zabúdať na zvýšenú bezpečnosť. Police umiestnené na stene musíme poriadne pripevniť, aby na dieťa nespadli, alebo ich na seba nechtiac nestiahlo. 
 

 

Čítaj ďalej >

Upresni výsledky

Cena    od:    do:    
šírka Určite hodnotu
výška Určite hodnotu
hĺbka Určite hodnotu
nájdených produktov: 186