Regály do salónu a obývacej izby | nabytok-bogart.sk

Regály do salónu a obývacej izby

 

Regál je nepochybne druhom nábytku, bez ktorého si ťažko môžeme predstaviť akýkoľvek interiér, od kancelárskych priestorov cez obývaciu izbu, salón alebo spálňu. V závislosti od modelu, môže byť použitý k segregácii a organizovaní kníh, potrebných dokladov, k vystaveniu suvenírov z dovolenky, dekorácií, alebo iných predmetov. Podľa použitia regálu a individuálneho štýlu interiéru si každý vyberie zodpovedajúcu veľkosť a tvar modelov tak, aby dokonale ladili s interiérom a spĺňali svoju praktickú funkciu.  Nami ponúkané modely regálov sú vytvorené z vysoko kvalitných materiálov a s dôrazom na jedinečný dizajn produktu a  jeho životnosť. Ponúkame klasický, moderný a inovačný, exkluzívny a neobvyklý nábytok. Predstavované regály sú vhodné do každého interiéru, sú navrhnuté s nápadom a dobrým vkusom. Vyberte si model, ktorý Vám najviac vyhovuje - u nás nájdete regály na knihy, regály do knižnice, priestranné regály, ktoré Vám zabezpečia dostatok úložného priestoru, policové regály. 

Regály do obývačky

V našom obchode si môžete vybrať z mnohých ponúk výrobkov navrhnutých s maximálnou starostlivosťou, produkty prevedené v rôznych štýloch. Naše regály boli vyrobené pomocou najkvalitnejších komponentov, ktoré zdôrazňujú ich jedinečný dizajn a zároveň zabezpečujú trvanlivosť a dlhodobú spokojnosť s používaním. V našej ponuke nájdete klasický a jednoduchý nábytok, moderný a inovovaný, ako aj exkluzívny a v originálnom, neobvyklom štýle. Ponúkame regály určené pre rôzne miestností, navrhnuté s nápadom a dobrým vkusom. Zoznámte sa so širokou škálou produktov dostupných v našom internetovom obchode Nabytok-Bogart.sk - do obývacej izby, elegantné zariadeného salónu, ale aj miestností ako sú kuchyne, jedálne, kancelárie, či už izby pre deti a mládež. U nás si vyberiete spomedzi mnohých praktických a zároveň štýlových modelov. Ponúkame regály do knižnice, regály na knihy, priestranné knihy, policové regály. 

Regál je neoddeliteľnou súčasťou vybavenia každého domu. Vďaka svojej nezvyčajnej funkčnosti priestranné regály umožňujú efektívne skladovanie predmetov a určite Vám pomôžu udržiavať poriadok v interiéri. Regály môžu byť spracovane v tradičnom alebo modernom štýle, ale bez ohľadu na to, aký štýl preferujete, ak sa pre ne rozhodnete, nebudete sa bez nich môcť zaobísť! Naše regály na knihy môžu byť použité ako praktické domáce knižnice a môžu tiež zdôrazňovať estetiku uložených zbierok či dekorácii. Zoznámte sa s celou našou unikátnou ponukou - regály do knižnice s veľkým odkladacím priestorom, dostupné v našom obchode Vám umožňujú usporiadať si obľúbené knihy a udržiavať poriadok v izbe. 

Regál - krásny doplnok do Vašej izby

Správne zvolený regál doplní interiér a poskytne mu funkčný charakter, ale aj posilňuje útulnú atmosféru v miestnosti. Priestranné regály do salónu pomáhajú udržiavať poriadok, aj segregovať všetky najdôležitejšie predmety a okrem toho sú ideálnym miestom pre expozíciu kníh, ozdôbok a figúrok, rodinných fotografii a iných drobných predmetov. Policové regály, regály na knihy, regály do knižnice vďaka ľahkej konštrukcii, správne zvoleným proporciám a možnosti umiestniť na policiach nábytku všetky predmety v súlade s očakávaniami členov domácnosti, bude Vám nábytok slúžiť určite dlhé roky. 
Nepochybnou výhodou je aj to, že regály nezaberajú príliš veľa priestoru v izbe, aj keď sú objemné.
Vďaka praktickým otvoreným policiam policové regály získavajú ľahkosť a zdá sa, že sú dokonalým doplnkom celého zariadenia miestnosti. Regály nepotrebujú v izbe veľa miesta a pritom sú nielen veľmi funkčné, ale dokonca aj zdobia miestnosť a jej usporiadanie.

Módny biely regál

V posledných rokoch biely odtieň patrí k veľmi obľúbeným pri zariaďovaní interiérov. Niet sa čomu čudovať, najlepšie sa hodí do bytov, v ktorých chcete docieliť optického zväčšenia izby. Nábytok v bielom prevedení dodáva miestnosti nepriehľadnú vzdušnosť a ľahkosť, a pritom vytvára neutrálne pozadie pre ostatné prvky zariadenia. Okrem toho nábytok v tejto farbe získava nadčasový a zároveň veľmi univerzálny charakter. Nábytok v bielej farbe kedykoľvek môžete skombinovať úplne s každou inou farbou. Vďaka čomu kedykoľvek môžete zmeniť štýl Vašej miestnosti presne podľa vlastných predstav. Ak sa rozhodnete pre kúpu bieleho nábytku, budete sa môcť tešiť z módne aranžovanej miestnosti veľmi dlhú dobu. V obývacích miestnostiach dominujú biele obývacie steny alebo konferenčné stolíky. Tento trend sa vzťahuje aj na jednotlivé častí nábytku, ako napríklad regály, vitríny alebo postele.
Biely regál nielen perfektne zapadá do súčasných dizajnových trendov, ale má aj ďalšie výhody z hľadiska funkčnosti. Predovšetkým biely nábytok je fantastický pre malé byty. Vďaka bielemu nábytku totiž docielite optického zväčšenia miestnosti, čo ocenia najmä tí, ktorí žijú napríklad v garsónke či vo veľmi malom jednoizbovom byte. Navyše, biely nábytok je stále vkusný a tak nadčasový. Zavedením bieleho regálu do usporiadania získame harmonický, osvetlený priestor. 

Rôzne druhy regálov, dostupné v našej ponuke

Kancelárske regály sa od tých určených do salónu niekedy vôbec nelíšia. Samozrejme všetko závisí od toho, či sa rozhodnete kúpiť si samostatne stojací regál alebo celú sadu nábytku, ktorá obsahuje aj Váš vysnívaný typ regálu. Regály môžu byť jednoduché, udržiavané v minimalistickej podobe alebo vyniknúť komplikovaným tvarom, a tým priťahovať pozornosť k prvkom vo vnútri. Bez ohľadu na to, aký štýl vám vyhovuje, priestranné regály sa zídu v miestnosti naozaj kdekoľvek. V našej ponuke nájdete priestranné regály do knižnice, ktoré pôsobia originálnymi tvarmi napríklad so šikmými policami alebo bez zadnej steny, ktoré môžu efektné rozdeliť priestor. Navyše, niektoré modely môžu Vás prekvapiť ďalšími riešeniami, ako sú podsvietené výklenky alebo dodatočné obohatenie v podobe priestorných zásuviek. Moderné regály s geometrickými tvarmi zapadnú do obývacej izby zariadenej takmer v každom štýle. Hitom posledných sezón sú policové regály s nepravidelne rozmiestnenými priehradkami, ktoré rozdeľujú jednotlivé výklenky a regály v bielom prevedení. Okrem toho si zaslúžia Vašu pozornosť aj regály, ktoré môžu byť použité ako steny oddeľujúce dve časti miestnosti napríklad salón, jedáleň či domáca kancelária. Pri oddelení miestnosti pomocou regála, nábytok plní vo Vašej miestnosti funkciu originálnej, dekoratívnej steny. Môžu byť na ňom umiestnené knihy alebo či obľúbené ozdobné dekorácie. Naše regály na knihy, priestranné regály do knižnice Vám zabezpečia dostatok úložného priestoru. 

Regály na knižky a doklady

Regály na knihy a doklady, ktoré umiestnite vo svojej obývacej izbe, v prvom rade by mali byť funkčné, praktické a priestranné. Policové regály do knižnice môžete umiestniť vedľa ostatných častí súpravy, v podobe deliacej steny alebo ako samostatný kus nábytku. Mali by byť vybavené množstvom priehradiek a dostatkom políc, aby ste mali možnosť na nich umiestniť čo najviac kníh. Širokú škálu regálov nájdete v záložke „regály", v kategórii „obývacia izba". U nás si vyberiete spomedzi mnohých praktických a zároveň štýlových modelov. Ponúkame regály do knižnice, regály na knihy, priestranné knihy, policové regály. 

Drevené regály

V našom internetovom obchode Nabytok-Bogart.sk nájdete široký výber regálov vyrobených z najobľúbenejších ale aj exkluzívnych materiálov. Ponúkame regály do knižnice, regály na knihy, priestranné knihy, policové regály. Čoraz častejšie si naši zákazníci vyberajú drevené police najmä kvôli ich vynikajúcemu štýlu a najvyššej kvalite spracovania. Drevo je nadčasová surovina, ktorá vďaka svojmu prirodzenému vzhľadu vyzerá skvele v akomkoľvek interiéri a ktorá sa vyznačuje pevnosťou, zároveň pôsobí jemne a elegantne. Drevené police sú tiež charakteristické výnimočnou trvanlivosťou a odolnosťou voči plynutiu času. Dlhé roky vyzerajú ako nové a vďaka unikátnej univerzálnosti dreva nikdy nevyjdú z módy.
Vyberte si spomedzi najkvalitnejších a najfunkčnejších regálov. Ponúkame regály do knižnice, regály na knihy, priestranné knihy, policové regály. 
 
 

 Ďalšie kategórie:

Nábytok do kancelárie - Kancelárske kreslá - Písacie stoly - Skrinky -  Komody - Regály - Vitríny -  Police - Stoly

 

Čítaj ďalej >

Upresni výsledky

Cena    od:    do:    
šírka Určite hodnotu
výška Určite hodnotu
hĺbka Určite hodnotu
nájdených produktov: 302