Rošty | nabytok-bogart.sk

Rošty

Každodenný pohodlný odpočinok závisí od rôznych prvkov, jedným z hlavných je vhodne zvolený rošt, ktorý je zodpovedný za stabilnú podporu postele a zaisťuje správnu ventiláciu matraca. Je to tiež prvok, ktorý zvyšuje výhody matraca a maximalizuje pohodlie. Výber by preto mal byť dobre premyslený a mal by prispôsobiť do matraca a postele.
Veľa rokov sa zaoberáme navrhovaním roštov, ktoré zaručujú dokonalý odpočinok a relaxáciu. V našej ponuke nájdete klasické latkové rošty, či elastické lamelové rošty s rôznym počtom lamiel. Ide o produkty s najvyššou kvalitou, dlhou životnosťou a odolnosť voči tlaku.
Ponúkame tiež polohovateľné lamelové rošty s možnosťou regulácie hlavy a nôh, ktoré zvyšujú komfort. Niektoré z výrobkov majú v miestach najväčšieho tlaku namiesto pružných lamiel výkyvné taniere, ktoré zvyšujú komfort a zdravie odpočinku, udržujú správne položenie chrbtice. Ďalej ponúkame modely vybavené diaľkovým ovládaním, ktoré umožňujú elektrické ovládanie roštu, čo je zárukou nielen vynikajúceho komfortu, ale tiež uľahčuje manipuláciu a fungovanie seniorov.
Naše výrobky dokonale splynú s rôznymi typmi lôžok, takže si môžete ľahko vytvoriť svoj vysnívaný komplet.
Čítaj ďalej >

Upresni výsledky

Cena    od:    do:    
šírka Určite hodnotu
výška Určite hodnotu
hĺbka Určite hodnotu
nájdených produktov: 43