Sektory detského nábytku - Nábytok pre deti a mládež | nabytok-bogart.sk

Sektory detského nábytku - Nábytok pre deti a mládež

Obývacia stena je pri projektovaní detských izieb často prehliadaným prvkom. Pritom v správnej kombinácii s ďalšími elementmi možno v izbe vytvoriť príjemnú atmosféru interiéru a maximalizovať jeho funkčnosť. Moderné obývacie steny navrhnuté pre detské izby sú projektované tak, aby pomáhali deťom s organizáciou a poriadkom - sú veľmi praktické. To je obzvlášť dôležité vzhľadom na vytvorenie útulného prostredia potrebného pre vzdelávanie a zábavu. Obývacia stena umožňuje sústrediť na jednom mieste všetok potrebný nábytok, čím sa zväčšuje priestrannosť miestnosti a podčiarkuje sa tak jedinečný charakter izby.
 
V našej ponuke môžete nájsť produkty s rôznymi konfiguráciami a usporiadaním, preto je možné ich prispôsobiť individuálnym potrebám. Sú charakterizované jedinečnou funkčnosťou garantovanou premyslenými projektami. Sú vyrábané v zaujímavých farbách a atraktívnych kombináciách vzorov a rôznych štýlov.
Nami vytvorené projekty, akými sú detské obývacie steny, ponúkajú nové moderné riešenia pre izby Vašich detí.

Zoznámte sa bližšie s našou ponukou!

Čítaj ďalej >

Upresni výsledky

Cena    od:    do:    
šírka Určite hodnotu
výška Určite hodnotu
hĺbka Určite hodnotu
nájdených produktov: 6
Transport gratis
280cm   200cm   58cm  

406 €

Transport gratis
376cm   210cm   49cm  

577 €

180cm   181cm   50cm  

194 €


"široký výber a dobré ceny"
Slabiny: "problém s dopravou"
Petra, 2018-04-03
"Ste spoľahlivý a nábytok je u Vás veľmi pekny.."
Ověřený zákazník, 2018-03-27
"Som velmi spokojna.tovar prisiel neposkodeny.velmi dobra komunikacia s dodavatelom a vsak ocenila by som informovat zakaznika skor o datume dodania a nie az v tedy ked je tovar nalozent na aute.ale aj napriek tomu sa dalo dohodnut aj ked tazsie zo soferom.maximalna spokojnost."
Ověřený zákazník, 2018-03-19

/sektory-do-izby-c-7-6.7.html