Skrinky do detskej izby | nabytok-bogart.sk

Skrinky do detskej izby

Funkčný interiér detskej a študentskej izby je taký, ktorý maximálne využije vnútorný priestor, aký nám vybraný nábytok ponúka. Prináša to nielen vizuálny efekt, ale predovšetkým praktický, vďaka čomu si môžeme ľahko organizovať všetky prvky a veci v izbe. Stojí teda za to zamyslieť sa nad tým, ktorý kus nábytku je pre nás najpraktickejší, veľmi vhodné sú malé, ale priestranné skrinky. Mimo malých rozmerovplochy, ktorú zaberajú, sú stále tieto skrinky veľmi praktické vzhľadom k veľkému úložnému priestoru slúžiacemu na umiestnenie predmetov každodennej potreby, hračiek, zošitov, kníh a mnoho ďalších dôležitých prvkov pre dieťa. Závesné skrinky sú zase veľmi praktické tým, že v izbe nezaberajú miesto na zemi a tým pádom sa izba dieťaťa stáva bezpečným a priestranným miestom pre zábavu.
 
Krásnym a elegantným elementom vybavenia izby sú do štýlu izby zladené nočné stolíky, ktoré sú tiež veľmi praktickým prvkom vybavenia izby.

Ponúkame širokú ponuku rôznych modelov skriniek - ako sú skrinky expresívne, moderné, sofistikované, klasické, s jednoduchými tvarmi a vzormi či pestrofarebné, vďaka čomu môžete skrinku ľahko zladiť s interiérom izby Vášho dieťaťa.


Čítaj ďalej >

Upresni výsledky

Cena    od:    do:    
šírka Určite hodnotu
výška Určite hodnotu
hĺbka Určite hodnotu
nájdených produktov: 106