Stojany na časopisy | nabytok-bogart.sk

Stojany na časopisy

Denný prehľad tlače - zvyk, ktorý ovplyvňuje mnohých z nás. Cez dominantný prvok, akým je internet, v našom živote noviny či časopisy naďalej zohrávajú dôležitú úlohu a predovšetkým je to tradícia, prečítať si raňajšie vydanie novín pri káve. Aj vo voľnom čase v rámci odpútania sa od každodenných myšlienok, siahneme po farebný časopis, pri ktorom sa veľmi často odreagujeme. Mnoho z nich ponechávame na dlhšiu dobu ležať, a preto je veľmi dôležité uložiť ich na vhodnom mieste pre ich riadne skladovanie a lepší poriadok v miestnosti. Túto úlohu dokonale spĺňajú práve stojany na časopisy. Plnia nielen praktickú funkciu, ale predstavujú tiež pekný, dekoračný prvok.
 
Nami ponúkané produkty sú moderné, vizuálne príťažlivé, priestranné a praktické. Dokonale ladia s každým usporiadaním. Kompaktné a funkčné tvary ľahko nájdu svoje miesto. Stojan na časopisy je ideálnym prvkom pre obývacie izby, kuchyne alebo kancelárie.
 
Čítaj ďalej >

"Tovar bol doručený v dohodnutom termíne, priložená faktúra so záručnými listom vložená v tvrdom obale aj s kartičkou výhod pri dalších nákupoch ."
Ověřený zákazník, 2018-06-04
Ověřený zákazník, 2018-05-12
"široký výber a dobré ceny"
Slabiny: "problém s dopravou"
Ověřený zákazník, 2018-04-03