Ako spr├ívne nakupova┼ą

1. V├Żber produktu:

Produkty s├║ rozdelené do kateg├│ri├ş, ktoré n├íjdete v hornej ─Źasti (fialov├Ż obd─║┼żnik s biely textom) n├í┼ího internetového obchodu.

Ak h─żad├íte dan├Ż v├Żrobok m├┤┼żete vyu┼ż├şva┼ą aj vyh─żad├íva─Ź, ktor├Ż sa nach├ídza nad kateg├│riami, ├║plne v hornej ─Źasti str├ínky.

Hodi┼ą sa m├┤┼że aj filter vyh─żad├ívania pod─ża ceny, ve─żkosti, alebo in├Żch rozmerov n├íbytku. Sta─Ź├ş si len pres├║va┼ą vyh─żadané produkty a vybera┼ą si pod─ża toho, ─Źo potrebujete.

 •  

  Obsahuje najd├┤le┼żitej┼íie inform├ície o n├íbytku.

 • N├íjdete tu kolekcie s fotografiami l├ítok, z ktor├Żch m├┤┼że by┼ą vyroben├Ż V├í┼í n├íbytok (ide hlavne o ─Źal├║nen├Ż n├íbytok). Materi├íly s├║ rozdelené na kateg├│rie, pri─Źom sa v ka┼żdej kateg├│rii nach├ídza obrovské mno┼żstvo l├ítok, sta─Ź├ş len klikn├║┼ą na vybran├║ kateg├│riu - po kliknut├ş sa pod n├ízvom danej kateg├│rie zobrazia v┼íetky dostupné farebné prevedenia. Kliknut├şm na vhodn├Ż materi├íl sa automaticky uklad├í v pravej ─Źasti okna. Pri v├Żbere v├Ą─Ź┼íieho po─Źtu materi├ílov vyber├íme v┼íetky materi├íly a a┼ż potom vpisujeme do malého okienka ved─ża daného materi├ílu na akom mieste maj├║ by┼ą pou┼żité (riadime sa ilustra─Źn├Żmi fotkami produktu - napr. biele ─Źasti na fotografii /sed├ík a opierky/ v materi├íle Aston 9,, hnedé ─Źasti na fotografii /boky a korpus seda─Źky/ v materi├íle Cleo 25)

 •  

 •  K v├Ą─Ź┼íine ─Źal├║neného n├íbytku posielame bezplatné vzorky po┼ąahov├Żch l├ítok (├║─Źtujeme si poplatok za dodanie kuriérom), aby ste si sami mohli na vlastné o─Źi pozrie┼ą farebné prevedenie, ┼ítrukt├║ru a kvalitu t├Żchto l├ítok. Posielame 30-40 vzoriek.

 Vo─żba vlastnost├ş produktu

 • Pri ka┼żdom produkte sa na pravej strane nach├ídzaj├║ r├┤zneho typu vlastnosti produktu (zmena rozmerov, strana sedacej s├║pravy, dodato─Źn├Ż matrac, LED osvetlenie....).

  Obsahuje mo┼żnosti ur─Źené pre ka┼żd├Ż v├Żrobok. Vyber├íte ich po kliknut├ş na ┼í├şpku nach├ídzaj├║cu sa v pravej ─Źasti ka┼żdej z mo┼żnost├ş. Pred vlo┼żen├şm produktu do ko┼í├şka, si mus├şte najprv vybra┼ą vy┼í┼íie spom├şnané farebné prevedenie a n├ísledne aj vlastnosti produktu (pokia─ż ich samozrejme dan├Ż produkt obsahuje).


  Po dokon─Źen├ş v├Żberu m├┤┼żeme produkt vlo┼żi┼ą do ko┼í├şka a po kliknut├ş na ikonu ,,ko┼í├şk,, (v pravom hornom rohu) sa n├ím otvor├ş okno, v ktorom dokon─Ź├şme objedn├ívku.

   

 • Ko┼í├şk

  Nach├ídzaj├║ sa tu inform├ície o produkte, ktor├Ż ste si vybrali.

  Ak si potrebujete vybra┼ą v├Ą─Ź┼íie mno┼żstvo produktov, zadajte do okienka ,,mno┼żstvo,, potrebné ─Ź├şslo a n├ísledne kliknite na tla─Źidlo prepo─Ź├şta┼ą a uvid├şte inform├íciu o celkovej cene vybraného tovaru.

 • Cena za dopravu sa prepo─Ź├ştava automaticky.
 • Ni┼ż┼íie m├íte na v├Żber zaplatenie tradi─Źn├Żm bankov├Żm prevodom na ├║─Źet pomocou platby online, platbu z├ílohy (zvy┼íok na dobierku), alebo platbu na dobierku za pr├şplatok 7€. Platby na dobierku len v hotovosti, nepodporujeme platby bankov├Żmi kartami.

 • Na┼íim st├ílym z├íkazn├şkom pon├║kame v├Żhodné z─żavy. V mieste ozna─Źenom ako z─żavov├Ż kup├│n, mus├şte nap├şsa┼ą k├│d zo z─żavovej karty alebo kariet, ktoré ste dostali v minul├Żch objedn├ívkach v na┼íom obchode.

 • Cena za kompletn├║ objedn├ívku spolu s cenou za dopravu n├íjdete na spodnej ─Źasti str├ínky. Ak je hodnota objedn├ívky v├Ą─Ź┼íia ako 569 EUR, tak je doprava automaticky zdarma.

2. Ako objedna┼ą?

Objedn├ívkov├Ż formul├ír sa sklad├í zo 4 ─Źast├ş:

 • Prihl├íste sa na ├║─Źet e-shopu ak ho u┼ż m├íte, pokia─ż nie, tak si u n├ís ur─Źite zalo┼żte ├║─Źet.

  Osob├ím, ktoré u┼ż u n├ís ├║─Źet maj├║ sta─Ź├ş, ke─Ć sa spr├ívne prihl├ísia a v┼íetky inform├ície (uvedené v priebehu registr├ície) sa vyplnia automaticky.
 • Ak chcete, aby sme V├ím n├íbytok doru─Źili na in├║ adresu, ak├║ ste uviedli vo Va┼íich osobn├Żch ├║dajoch, potom ozna─Źte pr├şslu┼íné pol├ş─Źko a rozvinie sa ─Ćal┼íie pole, ktoré mus├şte vyplni┼ą, no ak nie, tak tento bod presko─Źte.
 • Na za─Źiatok je potrebné vybra┼ą ─Źi objedn├ívku pod├íva fyzick├í osoba alebo firma.
 • Ve─żmi d├┤le┼żit├Żm okienkom je "koment├ír" do ktorého m├┤┼żete bez v├íhania nap├şsa┼ą v┼íetky inform├ície ktoré by ste n├ím chceli ozn├ími┼ą.

 • Pre─Ź├ştajte si obchodné podmienky a za┼íkrtnite a potvr─Ćte pol├ş─Źko.

 

 

Zobrazia sa v├ím ├║daje a inform├ície o objedn├ívke. Ak sa v┼íetko zhoduje, tak kliknite na tla─Źidlo ,,objedn├ívam,, alebo sa vr├í┼ąte sp├Ą┼ą, kde m├┤┼żete e┼íte upravi┼ą svoju objedn├ívku alebo pokra─Źova┼ą v n├íkupe.

3. Prevzatie a zaplatenie tovaru.

Objednan├Ż tovar bude doru─Źen├Ż do V├í┼ího domu/bytu na stanoven├║ adresu v avizovanej dodacej lehote. V┼íetok n├íbytok dod├ívame bezpe─Źne s pomocou na┼íich vlastn├Żch ├íut a ┼íoférov.

 • Tovar dod├ívame po celom ├║zem├ş Slovenska.

N├íklady na dopravu sa l├ş┼íia v z├ívislosti od n├íbytku a preto s├║ uvedené v popise ka┼żdého v├Żrobku.

 • Platby

Druhy platieb

1. Dobierka ÔÇô zaplatenie vodi─Źovi na mieste

2. Platba bankov├Żm prevodom na n├í┼í ├║─Źet.

3. Zaplatenie z├ílohy pomocou bankového prevodu na ├║─Źet a zvy┼íok doplat├şte vodi─Źovi po doru─Źen├ş (nepodporujeme platbu kartou).


 

Ka┼żd├Ż z├íkazn├şk si m├┤┼że zvoli┼ą sp├┤sob platby, ktor├Ż mu najviac vyhovuje.

 

─Äakujeme v├ím za d├┤veru a d├║fame, ┼że V├ím tento ─Źl├ínok pom├┤┼że pri n├íkupe v na┼íom internetovom obchode.
Sme V├ím v┼żdy k dispoz├şcii.

S pozdravom Nábytok-Bogart.sk

/Ako%20nakupova%C5%A5-s-14.html