Toaletné stolíky

nájdených produktov: 68
   1    z    3   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List
104cm     118cm     48cm    
234 €
Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List
104cm     76cm     42cm    
157 €
Categories List Categories List Categories List Categories List
AKCIA
10
Categories List Categories List Categories List
NOVINKA
Categories List Categories List
104cm     119cm     48cm    
246 €
Categories List
80cm     140cm     40cm    
161 €
Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List

   1    z    3   
výsledkov na stránku:
Toaletný stolík je neoddeliteľným a zároveň vysnívaným prvkom ženskej spálne, ktorý za svoju jedinečnú vizuálnu atraktivitu vďačí krásnym vzorom a nádherným dizajnom, plní úlohu funkčnej dekorácie. Pri výbere toaletného stolíka je najlepšie riadiť sa jej individuálnym štýlom a funkciou, ktorú bude spĺňať.

Pre mnohých je preferovanou verziou tohto typu nábytok bez zrkadla, ktorý viac pripomína písací stôl, alebo malý, štýlový starožitný stolík. Väčšina však určite uprednostňuje klasickú formu tohto kusu nábytku, teda krásny a štýlový toaletný stolík, ktorý vďaka svojej mimoriadnej atraktivite a jedinečnému štýlu vyjadrenému zdobeným a nádherne dokončeným zrkadlom dodáva interiéru jedinečnosť a originalitu.

Ideálne toaletné stolíky do vašej spálne

Toaletný stolík v spálni je splneným snom každej ženy. Jedná sa o kus nábytku, ktorý je nielen spojený s časmi dvorov, ale má aj špeciálnu funkciu, vďaka ktorej sa ráno rýchlejšie vyberieme do práce a večer sa pripravíme na spanie. Toaletný stolík v spálni má veľa funkcií, ale tiež je estetickým doplnkom celého usporiadania.

Nepochybne dodá každej spálni jedinečný štýl a triedu. Jeho praktický charakter pomôže udržiavať uložené doplnky a kozmetiku v poriadku, či tiež umožní ich jednoduchšie použitie a hľadanie.

Toaletné stolíky, ktoré ponúkame, sú súborom rozmanitých štýlov a trendov, ktoré určite splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. K dispozícii sú jednoduché, klasické aj sofistikovanejšie zdobené toaletné stolíky so zrkadlom alebo bez zrkadla, určené do rôznych spální. Dávajú interiérom spálne jedinečný a kúzelný charakter a zvyšujú praktickosť ich každodenného používania.

Moderný toaletný stolík do spálne

Toaletný stolík je neoddeliteľným a zároveň vysnívaným prvkom ženskej spálne, ktorý vďaka svojej jedinečnej príťažlivosti, krásnym vzorom a nádherným dizajnom plní úlohu funkčnej a praktickej dekorácie. Pri výbere toaletného stolíka do vašej spálne je najlepšie riadiť sa prijatým štýlom a funkciou, ktorú bude plniť, samozrejme podľa individuálnych potrieb používateľov.

Niektorí uprednostňujú minimalistické toaletné stolíky bez zrkadla, ktoré pripomínajú konzolu alebo praktický stôl. Potom sa toaletný stolík používa predovšetkým na segregáciu a skladovanie kozmetiky a iných drobností. Populárne sú aj biele spálňové toaletné stolíky a štylizované starožitné stolíky. V popredí je však klasická forma tohto kusu nábytku, teda toaletný stolík so zrkadlom a sedadlom.

Bez ohľadu na preferovaný štýl je moderný toaletný stolík nábytkom mimoriadnej atraktivity a jedinečného charakteru. Toaletné stolíky prezentované v našom obchode Nábytok-Bogart.sk sú súpravou rozmanitých nábytkových výrobkov, ktoré určite splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

K dispozícii sú jednoduché, klasické aj sofistikovanejšie zdobené toaletné stolíky so zrkadlom alebo bez zrkadla do rôznych spální. Dávajú interiérom spálne jedinečný a magický charakter, zvyšujú praktickosť ich každodenného používania.

Toaletný stolík so zrkadlom

Toaletné stolíky dostupné v našej ponuke sa vyznačujú rôznymi štýlmi, veľkosťami, farbami a rozsahom funkčnosti. K dispozícii sú toaletné stolíky so zrkadlom alebo bez zrkadla, zostavy so sedákom, ako aj toaletné stolíky v podobe konzol alebo romantických, štylizovaných modelov. Populárne sú však najmä moderné spálňové toaletné stolíky, ktoré upútajú pozornosť svojim premysleným dizajnom, konzistentnými farbami a zaujímavou formou.

V moderných toaletných stolíkoch je dôležité predovšetkým efektívne zrkadlo alebo samotný nábytok. Pred nákupom stojí za zváženie nielen veľkosť alebo preferovaná farebná schéma, ale predovšetkým štýl.

V posledných sezónach sú obzvlášť populárne toaletné stolíky so zrkadlami. Najčastejšie sú vyrobené zo svetlého dreva alebo z lakovaných PVC dosiek. Zaujímavým návrhom je tiež toaletný stolík v podobe konzoly, ktorej horná časť a sedadlo sú potiahnuté ekokožou. Úžasne vyzerajú aj toaletné stolíky so zrkadlom v štýle glamour, ktorých vrchná časť je zo skla, a rám z dekoratívne tvarovaného pochrómovaného kovu. Naši Zákazníci si najčastejšie vyberajú zaujímavé nadčasové modely, ktoré budú celý čas módne.

Jedným z takýchto nábytkových prvkov je biely toaletný stolík, ktorý vďaka svojim univerzálnym farbám a forme bude ladiť s akýmkoľvek interiérovým štýlom a perfektne zapadne do každého dizajnu. Moderné toaletné stolíky so zrkadlom sa vyznačujú jednoduchou konštrukciou a jednotnou neutrálnou farbou. Často ponúkajú možnosť namontovania dodatočného osvetlenia. Zaujímavým riešením sú tiež toaletné stolíky, ktorých zrkadlové časti sa sklápajú dovnútra.

Nadčasové biele toaletné stolíky do spálne

Toaletný stolík je kus nábytku, ktorý ženy zbožňujú, pretože je nielen svojou formou mimoriadne pôvabný, ale aj nápomocný v každom dni. Aj keď najčastejšie slúži ako miesto na prípravu každodenného make-upu alebo na jeho večerné odstránenie, no plní aj ďalšie dôležité funkcie. V prvom rade toaletný stolík pomáha udržiavať dokonalý poriadok v kozmetike a dobre sa tiež osvedčí pri uchovávaní šperkov. Veľmi častou farebnou voľbou sú biele toaletné stolíky.

Udržiavať poriadok v tak malých predmetoch, ako sú kozmetické pomôcky alebo šperky, nie je ľahká úloha, najmä keď nemáme toaletný stolík. Toaletné stolíky sú vybavené zásuvkami a priehradkami, ktoré uľahčujú segregáciu. Minimalistické modely vybavené iba pracovnou doskou budú slúžiť na uloženie vecí a predmetov, ktoré by sme chceli mať po ruke.

Biele toaletné stolíky do spálne sú nadčasovým nábytkom. Biely toaletný stolík nie je len praktickým kusom nábytku, ktorý pomôže pri každodenných činnostiach týkajúcich sa líčenia, úpravy účesov alebo starostlivosti o náš vzhľad. Má aj dekoratívnu funkciu. Biely toaletný stolík slúži najmä ženskému pokoleniu, ale predovšetkým esteticky dotvorí usporiadanie spálne. Dodá interiéru jedinečný a romantický charakter.

"Spolahlivost a serioznost"
Ověřený zákazník, 2023-10-01
"Rýchle dodanie."
Ověřený zákazník, 2023-09-30
Ověřený zákazník, 2023-09-30
/toaletne-stoliky-c-1090.html