Kúpeľňové skrinky

nájdených produktov: 279
   1    z    10   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

NOVINKA
NOVINKA
20cm     65cm     15cm    
45 €
NOVINKA
60,4cm     2,5cm     46cm    
40 €
NOVINKA
80,4cm     2,5cm     46cm    
48 €
NOVINKA
120,4cm     2,5cm     46cm    
62 €
NOVINKA
140,4cm     2,5cm     46cm    
69 €
NOVINKA
160,4cm     2,5cm     46cm    
77 €
NOVINKA
180,4cm     2,5cm     46cm    
85 €
35cm     160cm     33cm    
214 €
20cm     46cm     44cm    
54 €
80,4cm     2,5cm     46cm    
47 €
120,4cm     2,5cm     46cm    
62 €
140,4cm     2,5cm     46cm    
68 €
160,4cm     2,5cm     46cm    
76 €
180,4cm     2,5cm     46cm    
84 €
20cm     46cm     44cm    
54 €
20cm     65cm     15cm    
45 €
60,4cm     2,5cm     46cm    
39 €
35cm     160cm     33cm    
247 €
Transport gratis
120,4cm     2,5cm     46cm    
106 €
60,4cm     2,5cm     46cm    
65 €
Transport gratis
80,4cm     2,5cm     46cm    
78 €
Transport gratis
140,4cm     2,5cm     46cm    
120 €

   1    z    10   
výsledkov na stránku:
Kúpeľňové skrinky sú mimoriadne praktickým prvkom, ktorý umožňuje usporiadať interiér miestnosti a segregovať všetky predmety, ktoré sú v nej uložené. Preto je počet skriniek, ako aj ich usporiadanie a kapacita starostlivo naplánovaná, aby sa získala maximálna funkčnosť kúpelne.

Kozmetické výrobky by mali byť umiestnené na samostatnom mieste, mimo čistiacich prostriedkov používaných na čistenie alebo napr. uterákov. Z tohto dôvodu stojí za to si zo širokej škály rôznych kúpeľňových skriniek zvoliť také, ktoré splnia všetky očakávania týkajúce sa kapacity a vizuálneho prispôsobenia prijatého štýlu.

Kúpeľňové skrinky

V kúpeľni musia byť okrem zrejmých prvkov vybavenia, ako sú WC misa, sprchovací kút alebo vaňa, aj malé prvky, bez ktorých nie je možné naplno využívať takýto interiér. V kúpeľni zvyčajne uchovávame všetky druhy tekutín, práškov, čistiacich prostriedkov, kozmetiku, čistiace a hygienické prostriedky, ako aj zásoby. Ak ich však na viditeľnom mieste ponecháme príliš veľa, kúpeľňa sa stane opticky neprehľadnou a nepohodlnou.

Okrem toho je nebezpečné skladovať na vrchu nádoby s tekutinami alebo čistiacimi prostriedkami, najmä, ak máme malé deti. Preto musia byť umiestnené v správne zabezpečených skriniach. Kúpeľňové skrinky sú ideálnym miestom na skladovanie, a to z hľadiska praktickosti, estetiky aj bezpečnosti.

Kúpeľňa ako obvykle úžitková a multifunkčná miestnosť sa nezaobíde bez vhodne zvoleného vybavenia zabezpečujúceho pohodlie a praktickosť jej používania. Každá kúpeľňa je vybavená predovšetkým sociálnymi zariadeniami, ku ktorým vyberáme vhodný nábytok a doplnky, najmä kúpeľňové skrinky. Sú neoddeliteľným prvkom každého kúpeľňového vybavenia bez ohľadu na štýl interiéru, farebnú kompozíciu a rovnomernú veľkosť.

Kúpeľňové skrinky - spôsob na udržanie poriadku

Kúpeľňové skrinky slúžia na veľa spôsobov. Pôsobia ako úložné miesto, esteticky dopĺňajú štýl a vzhľad celého usporiadania a poskytujú pohodlie pri hľadaní potrebných predmetov. Okrem toho však majú ešte jednu mimoriadne dôležitú výhodu - pomáhajú efektívne organizovať priestor.

Vybavené vhodnými priehradkami, skrinkami, zásuvkami a výklenkami umožňujú praktické oddelenie malých, väčších a rôzne tvarovaných predmetov, takže po ich pridelení na určené miesta bude ich udržiavanie v poriadku oveľa jednoduchšie a intuitívnejšie.

V dôsledku toho získame nielen atraktívnejšiu kúpeľňu s usporiadaným výrazom, ale tiež výrazne ušetríme náš drahocenný čas na cyklické ukladanie kozmetiky, čistiacich prostriedkov, a potrebný produkt nájdeme zakaždým oveľa rýchlejšie.

V našej ponuke nájdete veľké kúpeľňové skrinky, ako aj menšie, ktoré sú ideálne na uskladnenie menších doplnkov a výrobkov. Obzvlášť užitočné budú stojace skrinky, ktoré sa dajú prispôsobiť akémukoľvek existujúcemu usporiadaniu a vďaka širokej škále vzorov, z ktorých si môžete vybrať, si každý nájde nábytok s potrebným vzhľadom.

Skrinky do malej kúpeľne

Zvyčajne nie sú kúpeľne nijako zvlášť veľké, preto musíme k výberu ich vybavenia pristupovať opatrne. V malých kúpeľniach musí byť každý kus nábytku, a dokonca aj dekorácia, vzor a farebná schéma, starostlivo vybrané tak, aby vizuálne nepreťažovali celkové usporiadanie a aby zároveň dosiahli najpohodlnejšie a najfunkčnejšie podmienky. Aby ste naplno využili potenciál kúpeľne, stojí za to zvoliť si nábytok, ktorý s ním bude ladiť, dopĺňať ho a nie ho preťažovať.

Závesné kúpeľňové skrinky sú ideálnym riešením do malých kúpeľní, ktoré umožnia uchovávanie potrebných vecí bez toho, aby zaberali miesto na podlahe.

Ak chcete naplno využiť usporiadací potenciál kúpeľne, dobrým riešením je umývadlová skrinka. Poskytuje ďalší úložný priestor a nezaberá žiadny dodatočný priestor, pretože je umiestnená pod umývadlom. Použitím závesných skriniek v malej kúpeľni a využitím plôch okolo sanitárnych zariadení výrazne zvýšite funkčnosť miestnosti a získate zaujímavé usporiadanie.

Závesné a stojace kúpeľňové skrinky - naša ponuka

Kúpeľňové skrinky sú mimoriadne praktickým prvkom, ktorý umožňuje usporiadať miestnosť a potriediť všetky potrebné predmety. Preto sa oplatí vybaviť kúpeľňu optimálnym počtom skriniek a dobre ich usporiadať, aby ste získali maximálnu funkčnosť a zaistili pohodlie pri jej každodennom používaní.

Pri príprave a aktualizácii ponuky kúpeľňových skriniek v našej ponuke sme sa snažili ju čo najviac spestriť, aby si každý mohol nájsť dokonalý nábytok v predpokladanej cene, prevedení alebo rozmeroch. Pripravili sme mimoriadne pestrú škálu kúpeľňových skriniek rôznych tvarov, typov a prevedení, ale všetky majú spoločné jedno - vysokú kvalitu.

V ponuke máme klasické aj moderné skrinky, vysoké a nízke skrinky, skrinky na umývadlo, modely s praktickými zásuvkami a priehradkami, ale aj závesné alebo stojace skrinky. Súčasťou našej ponuky sú aj moderné riešenia. Skrinky môžu byť vybavené priestrannými košmi a na dvierka môžeme aplikovať zrkadlo. Predstavujú nielen dokonalú výzdobu interiéru, ale predovšetkým zvýšia jej praktické využitie a zabezpečia dokonalý poriadok.
 
Snažili sme sa čo najviac obohatiť našu produktovú ponuku, a preto sme vytvorili celú škálu kúpeľňových skriniek rôznych tvarov, typov a štýlov. Ponúkame klasické, dvojdverové a jednodverové, vysoké a nízke skrinky, samostatné a umývadlové skrinky s elegantnými zásuvkami, nábytok s praktickými košmi, so zrkadlovými alebo klasickými, hladkými dvierkami. Poskytnú nielen dokonalú výzdobu interiéru, ale predovšetkým zvýšia jej praktické využitie a zabezpečia dokonalý poriadok.

"Nákup z pohodlia domova"
Ověřený zákazník, 2022-12-01
"Ochotný personál."
Ověřený zákazník, 2022-11-29
"Perfektny zakaznicky sevis Komunikacia Rychlost dodania"
Ověřený zákazník, 2022-11-23
/kupelnove-skrinky-c-1083.html