Kuchynské linky - Zostavy kuchynského nábytku - Hotové kuchynské linky

nájdených produktov: 133
   1    z    5   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

Categories List Categories List Categories List Categories List
120 - 180cm     210cm     60cm    
349 €
Categories List Categories List Categories List
260cm     213,3cm     60cm    
1119 €
Categories List
260cm     213,3cm     60cm    
1136 €
Categories List Categories List Categories List
270cm     213,3cm     270cm    
1552 €
Categories List
Transport gratis
300cm     213,3cm     60cm    
1365 €
Categories List
240cm     213,3cm     60cm    
698 €
Categories List Categories List Categories List Categories List
260cm     213,3cm     60cm    
742 €
Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List
260cm     213,3cm     60cm    
741 €
Categories List
300/230cm     212cm     60cm    
1383 €
Categories List Categories List
390cm     212cm     290cm    
1414 €
Categories List Categories List
BESTSELLER
340cm     212cm     60cm    
1030 €
Categories List
270cm     238cm     170cm    
2141 €
Categories List Categories List
200cm     60cm    
459 €

   1    z    5   
výsledkov na stránku:
Zostavy kuchynského nábytku, kuchynské linky a komplety. Kuchyňa je jednou z najdôležitejších miestností vo Vašej domácnosti a to najmä kvôli jej praktickým funkciám. Práve tu sú pripravované denné jedlá, ktoré potom zje celá rodina pohromade. Často v prípade malých obytných plôch, kuchyňa slúži aj ako jedáleň, čo dodatočne zvyšuje dôležitosť zariadenia kuchyne. Preto je potrebná maximálna starostlivosť pri jej zariaďovaní.
 
Aby ste sa vyhli rôznemu skladaniu jednotlivých kuchynských skriniek, pripravili sme pre Vás širokú škálu hotových kuchynských liniek určených práve do Vašej kuchyne. Zahŕňajú mimoriadne praktické a priestranné prvky, takže ideálne vyplnia interiér kuchyne a obohatia ho funkčnosťou a jedinečným štýlom. Ponúkané komplety sa perfektne hodia do každého interiéru - moderného a klasického, minimalistického a elegantného, malého a veľkého. V našich projektoch sme sa starali o každý detail, čo zaisťuje ich životnosť, pohodlie a perfektné zapadnutie do interiéru. S takýmto vybavením sa kuchyňa stane Vaším obľúbeným miestom.

Zostavy kuchynského nábytku

Kuchyňa je jednou z najdôležitejších miestností vo Vašej domácnosti a to najmä kvôli jej praktickým funkciám. Práve v kuchyni prebieha spoločný život rodiny – tu sa varí a potom spoločne beseduje. Preto je potrebná maximálna starostlivosť pri jej zariaďovaní.

Každodenné kulinárske činnosti si vyžadujú správne rozplánovanú kuchyňu, aby sme sa mohli slobodne a výhodne pohybovať po miestnosti a mať priamy prístup k všetkým potrebným položkám a výrobkom, a preto sme sa postarali o správne vybavenie interiéru a praktické umiestnenie všetkých prítomných prvkov. Kuchyňa neslúži len na varenie. V kuchyni strávime každý deň veľa času pripravujúc jedlo pre celú rodinu, užívajúc si vôňu rannej kávy, je tiež miestom kde sa stretávajú všetci členovia rodiny, aby sa mohli spoločne najesť a stráviť príjemné chvíle pri spoločnom stole.
 
Najkrajšie spomienky sa rodia práve tu, v kuchyni a niet divu, že je často nazývaná srdcom celej domácnosti. Kuchyňa bude však aj Vašim pracoviskom. Preto je veľmi dôležité zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a ergonómiu v kuchyni. Tu varíme, pečieme, umývame riady a upratujeme takmer každý deň. Aby bolo vkladané úsilie na vykonávanie týchto aktivít čo najmenšie aj čas čo najkratší, je veľmi dôležité starostlivé usporiadanie kuchyne a všetkých prvkov vybavenia, ktoré sa v nej nachádzajú. Potom Vaša kuchyňa bude zodpovedať potrebám celej rodiny a poskytne Vám maximálne pohodlie práce.
 
Kuchyňa je miesto, ktoré vyžaduje funkčné a estetické usporiadanie. Pri zariaďovaní interiéru kuchynským nábytkom je veľmi dôležite aby ste sa uistili, že sú vyrobené pomocou najkvalitnejších komponentov a dokonale vyhovujú podmienkam konkrétneho interiéru. Presne také sú komplety kuchynského nábytku, ktorý nájdete v našom obchode, pripravili sme pre Vás širokú škálu hotových kuchynských liniek určených práve do Vašej kuchyne. Zahŕňajú mimoriadne praktické a priestranné prvky, takže ideálne vyplnia interiér kuchyne a obohatia ho funkčnosťou a jedinečným štýlom. Ponúkané komplety sa perfektne hodia do každého interiéru - moderného a klasického, minimalistického a elegantného, malého a veľkého. V našich projektoch sme sa starali o každý detail, čo zaisťuje ich životnosť, pohodlie a perfektné zapadnutie do interiéru. S takýmto vybavením sa kuchyňa stane Vaším obľúbeným miestom.

Zostavy kuchynského nábytku - áno, či nie ?

Kuchyňa je jednou z najdôležitejších miestností vo Vašej domácnosti a to najmä kvôli jej praktickým funkciám. Práve vkuchyni prebieha spoločný život celej rodiny. Členovia domácnosti sa tu stretávajú, spoločne pripravujú jedlá, ktoré potom zje celá rodina pohromade. Kuchyňa je aj miesto spoločných rozhovorov a trávenia času. Jeho usporiadanie musí pôsobiť maximálne atraktívne, aby si každý mohol vychutnať nielen efektný interiér, ale pritom aj zabezpečiť pohodlie pri pohybe niekoľkých ľudí, ktorí vykonávajú rôzne činnosti vrovnakom čase. Aby bolo vkladané úsilie na vykonávanie týchto aktivít čo najmenšie aj čas čo najkratší, je veľmi dôležité starostlivé usporiadanie kuchyne a všetkých prvkov vybavenia, ktoré sa v nej nachádzajú. Potom Vaša kuchyňa bude zodpovedať potrebám celej rodiny a poskytne Vám maximálne pohodlie práce. Kuchyňa je miesto, ktoré vyžaduje funkčné a estetické usporiadanie.

Aby nám dobre kuchyňa slúžila a aby sme sa v nej cítili príjemne, treba však pri zariadení brať do úvahy viacero veľmi dôležitých faktorov. Je dôležité aby ste mali všetko naozaj po ruke a dokázali sa tu obratne pohybovať k čomu Vám určite pomôže logické a zároveň praktické usporiadanie a výhodné umiestnenie všetkých potrebných predmetov a produktov. Správny dizajn interiéru a praktické umiestnenie všetkých prvkov, ktoré sa v ňom nachádzajú, robia izbu ergonomickou vďaka čomu práca v kuchyne je rýchlejšia, efektívnejšia a samozrejme pritom aj príjemnejšia. Vlastná aranžacia kuchynského interiéru pomocou jednotlivých skriniek môže byť pomerne náročnou výzvou. Pretože každý interiér je iný, potrebuje inú výbavu a musí byť zariadený tak, aby nábytok krásnym doplnením priestoru, vktorom sa ho rozhodnete umiestniť.

Aby ste sa vyhli rôznemu skladaniu jednotlivých kuchynských skriniek, pripravili sme pre Vás širokú škálu hotových kuchynských liniek určených práve do Vašej kuchyne. Zahŕňajú mimoriadne praktické a priestranné prvky, takže ideálne vyplnia interiér kuchyne a obohatia ho funkčnosťou a jedinečným štýlom. Ponúkané komplety sa perfektne hodia do každého interiéru - moderného a klasického, minimalistického a elegantného, malého a veľkého. V našich projektoch sme sa starali o každý detail, čo zaisťuje ich životnosť, pohodlie a perfektné zapadnutie do interiéru. S takýmto vybavením sa kuchyňa stane Vaším obľúbeným miestom.

Komplet kuchynského nábytku prispôsobený Vašim potrebám? Nič jednoduchšie!

Funkčné vybavenie kuchyne je veľmi dôležité, ale samozrejme aj správne navrhnutý dizajn a vzhľad je rovnako dôležitý tak pre členov domácnosti ako aj pozvaných hostí. Podľa mnohých výskumov práve vzhľad prostredia, v ktorom trávime najviac času každého dňa, významne ovplyvňuje nielen našu náladu, ale aj postoj a schopnosť sústrediť sa na prácu, a teda aj efektívnosť. Preto uistite sa, že kuchynské zariadenia sú prispôsobené Vašim potrebám. Pri aranžovaní akéhokoľvek interiéru, v ktorom každodenne strávime veľa času, odporúčame Vám sa zaujímať o psychológiu farieb, ako aj optimálny výber všetkých prvkov zariadenia takým spôsobom, aby bolo usporiadanie koherentné a aby celá kompozícia pozitívne ovplyvňovala našu náladu. V kuchyni strávime každý deň veľa času pripravujúc jedlo pre celú rodinu, užívajúc si vôňu rannej kávy, je tiež miestom kde sa stretávajú všetci členovia rodiny, aby sa mohli spoločne najesť a stráviť príjemné chvíle pri spoločnom stole.

Nami ponúkane kuchynské súpravy, sú atraktívne návrhy so širokým spektrom foriem, vzorov, dizajnu a rozmerov, ktoré splnia očakávania každého, kto hľadá pre svoj kuchynský priestor jedinečný nábytok. Vynikajúcou možnosťou je bezplatný projekt kuchyne na mieru, ktorý je k Vašej dispozícii v našom internetovom obchode. Ponúkané komplety sa perfektne hodia do každého interiéru - moderného a klasického, minimalistického a elegantného, malého a veľkého. V našich projektoch sme sa starali o každý detail, čo zaisťuje ich životnosť, pohodlie a perfektné zapadnutie do interiéru. S takýmto vybavením sa kuchyňa stane Vaším obľúbeným miestom.

Okrem toho Vám ponúkame možnosť zakúpenia jednotlivých častí nábytku do kuchyne navrhnutých v súlade s najmodernejšími dizajnovými trendmi. Vďaka nim ľahko doplníte akékoľvek kuchynské usporiadanie ďalším praktickým úložným priestorom. Bez ohľadu na to, či je Vašu kuchyňu ťažké alebo ľahké zariadiť, s Nábytok-Bogart.sk ju vybavíte perfektným spôsobom. Dôležité je, že ponúkame súpravy kuchynského nábytku nielen v rôznych variantoch, ale aj v mnohých zaujímavých štýloch. Toto Vám umožní takmer neobmedzené možnosti voľby zariadenia Vašej kuchyne a prispôsobenie nábytku presne podľa Vašich preferencií.
 
Každý sníva o dokonale prispôsobenej zostave kuchynského nábytku, vďaka ktorej sa táto dôležitá miestnosť stane skutočnou oporou pokoja a dobrej nálady. Ak hľadáte ideálny nábytok do Vašej kuchyne odporúčame Vám zoznámiť sa s kuchynským nábytkom, ktorý ponúkame v našom internetovom obchode Nabytok-Bogart.sk. Lacné kuchynské linky, kuchynské skrinky, kuchynské pracovné dosky, kuchynské rohové lavice, závesné skrinky aj dolné skrinky. Nájdete tu návrhy nábytku aj vizualizácie kuchyne, ktoré boli starostlivo pre Vás vybrané z hľadiska estetiky, aby si každý mohol vychutnať atraktívne vybavenú kuchyňu.

Moderný nábytok

Náš kuchynský nábytok je dostupný vo viacerých dizajnérskych štýloch. V našej ponuke nájdete kuchynské súpravy navrhnuté v klasickom štýle, napríklad provensálskom, rustikálnom, tradičnom či anglickom, ale aj univerzálny nábytok, ktorý sa hodí do miestností zariadených v akomkoľvek štýle. Obzvlášť populárne sú moderné kuchyne. Vyznačujú sa atraktívnym dizajnom, vyváženou dekoratívnosťou a geometrickými tvarmi.
 
Prevládajú tu čisté línie a vyváženosť medzi praktickou a estetickou stránkou, hladké povrchy a jemné rukoväte, alebo ich nedostatok na predných častiach skriniek a zásuviek. Je to nábytok, ktorý sa vyznačuje jednoduchými a múdrymi riešeniami, ktorým nechýba štýl a funkčnosť, ktoré sú pre pohodlný domov najdôležitejšie. Moderné fronty sú často lakované na vysoký alebo stredný lesk, ale nájdete tu aj matné hladké povrchy, všetky sú k dispozícii v zaujímavých farebných kompozíciách. Moderný nábytok je hlavne – biela farba. Bielu dopĺňajú sivé či krémové tóny, typická je tiež kontrastná čierna farba. Moderný kuchynský nábytok sa vyznačuje aj dôrazom na funkčnosť dizajnu. Vďaka tomu sú jednotlivé skrinky navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlie pri používaní a uľahčili intuitívne ovládanie kuchynskej výbavy. Kuchynský nábytok sa potom stáva tichou podporou, nie prekážkou.

V prípade problémov s výberom Vám ponúkame aj bezplatné poradenstvo pri výbere tohto správneho nábytku. Vynikajúcou možnosťou je bezplatný projekt kuchyne na mieru, ktorý je k Vašej dispozícii v našom internetovom obchode. Odporúčame moderné kuchynské súpravy vybavené zásuvkami s plným výsuvom, s dolnými aj závesnými skrinkami, použitie plynového výťahu v kuchynskom nábytku, nastaviteľné nožičky, skrinky s výsuvným košom CARGO, či skrinky s otočným košom pre rohové skrinky. Moderné riešenia v kuchyni uľahčia každodennú prácu. Tu varíme, pečieme, umývame riady a upratujeme takmer každý deň. Aby bolo vkladané úsilie na vykonávanie týchto aktivít čo najmenšie aj čas čo najkratší, je veľmi dôležité starostlivé usporiadanie kuchyne a všetkých prvkov vybavenia, ktoré sa v nej nachádzajú. Potom Vaša kuchyňa bude zodpovedať potrebám celej rodiny a poskytne Vám maximálne pohodlie práce.

Hotová sada kuchynského nábytku? Naše riešenie

Naši klienti častokrát čelia veľkému problému, ktorým je zariadenie náročných kuchynských interiérov. Najčastejšie problematické sú malé kuchynské interiéry, nevýhodné pre zariaďovanie alebo umiestnené v podkroví. Sú známe aj prípady interiérov s nerovnými, krivými stenami v starých budovách. Potom vznikajú pochybnosti, či je možné v takýchto náročných podmienkach vytvoriť dokonale zladenú kuchynskú aranžaciu s použitím hotovej kuchynskej súpravy.

Naša odpoveď je áno!

Moderné hotové kuchynské súpravy sú natoľko dopracované, že ich pomocou veľmi ľahko vybavíte aj ťažko zariaditeľné miestnosti. Okrem toho v Nábytok-Bogart.sk mate možnosť nákupu ďalších komponentov, ktoré Vám umožnia úspešne zladené nábytku s individuálnymi potrebami akéhokoľvek interiéru. Aby ste sa mohli vyhnúť samostatnému zostavovaniu jednotlivých prvkov interiéru, zabezpečili sme pre Vás široký výber hotových, perfektné zladených nábytkových súprav určených pre kuchyne. Ponúkame Vám starostlivé zariadenie z hľadiska atraktívnosti, funkčnosti interiéru a jednoduchého a praktického využitia. Každodenné kulinárske činnosti si vyžadujú správne rozplánovanú kuchyňu. Aby sme sa mohli slobodne a výhodne pohybovať po miestnosti a mať priamy prístup k všetkým potrebným položkám a výrobkom sme sa postarali o správne vybavenie interiéru a praktické umiestnenie všetkých prítomných prvkov.

Ohľadom na Vaše pohodlie a komfort sme navrhli zostavy kuchynského nábytku, kuchynské linky a celé komplety, ktoré sú dokonale prispôsobené moderným trendom a potrebám tohto typu. Budú vhodné do každej domácnosti a vďaka rôznorodosti štýlov, v ktorých sú navrhnuté - od klasických, cez elegantné a exkluzívne, až po extravagantné a moderné, bude veľmi ľahké prispôsobiť vhodný komplet k individuálnemu charakteru miestnosti.
 
Ďalej ponúkame zostavy kuchynských skriniek, s možnosťou ich prispôsobenia individuálnym potrebám, rôznym veľkostiam a tvarom kuchýň. Ponúkame tiež kuchynské skrinky: skrinky na spotrebiče, rohové skrinky, závesné skrinky, dolné skrinky, kuchynské regály, alebo čelá na uschovanie umývačky riadu. Náš internetový obchod neponúka len praktický nábytok slúžiaci na používanie zariadení a produktov prítomných v kuchyni, ale slúži aj na zaistenie pohodlia a slobody počas času ktorý strávite počas varenia. Naše komfortné sady kuchynského nábytku zabezpečujú vysokú kvalitu pri používaní a pritom dopĺňajú kuchynské zariadenia. Disponujeme sortimentom vyrobenom pomocou tých najkvalitnejších materiálov, ktoré poskytujú atraktívny, vizuálny efekt, a zároveň majú dlhú životnosť a odolnosť voči poškodeniu.

Naše kuchyne zahŕňajú mimoriadne praktické a priestranné prvky, takže ideálne vyplnia kuchynský interiér a obohatia ho funkčnosťou a jedinečným štýlom. Ponúkané komplety sa perfektne hodia do každého interiéru - moderného a klasického, minimalistického a elegantného, malého a veľkého. V našich projektoch sme sa starali o každý detail, čo zaisťuje ich životnosť, pohodlie a perfektné zapadnutie do interiéru. S takýmto vybavením sa kuchyňa stane Vaším obľúbeným miestom.

Lacné kuchyne v Nábytok-Bogart.sk

V našom internetovom obchode Nabytok-Bogart.sk nájdete široký výber kuchynského nábytku v rôznych cenových variantoch, vďaka ktorým si každý dokáže vybrať ideálny model pre seba. Naša ponuka zahŕňa luxusné návrhy vyrobené z drahších komponentov, ako aj lacnejšie, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a pôsobivým dizajnom v akomkoľvek štýle.

V Nábytok-Bogart.sk postarali sme sa aj o zákazníkov, ktorí hľadajú lacný kuchynský nábytok. Toto riešenie je ideálne predovšetkým v prípade prenajatých bytov, garsónok alebo v prípade dočasných pobytov. Pre uspokojenie potrieb našich zákazníkov sme do našej ponuky zaradili aj vkusné, funkčné a predovšetkým lacné sady kuchynského nábytku.

A preto výber efektného, a pritom lacného nábytku prispôsobeného potrebám konkrétneho interiéru je možný bez ohľadu na rozpočet pridelený na tento nákup. Vďaka špeciálne vybraným návrhom, v našom obchode si môžete vybrať  hotové kuchynské súpravy v prístupnej cene, ktorá určite splní Vaše očakávania. Lacné kuchyne, samozrejme, Vám neponúkajú takých možnosti, ako napríklad hotové kuchynské linky vytvorené na mieru pomocou materiálov najvyššej kvality, ale poskytujú všetky potrebné funkcie, ktoré nemôžu Vás určite nenechajú ľahostajnými. Pri výbere dodávateľa na Vašu novú kuchyňu je potrebné klásť dôraz hlavne na kvalitu kuchyne. V Nábytok-Bogart.sk Vám garantujeme použitie len tých najkvalitnejších komponentov pri zachovaní férovej ceny.

U nás nájdete len najkvalitnejšie kúsky! Mimoriadne praktické a priestranné prvky, ktoré ideálne vyplnia interiér kuchyne a obohatia ho funkčnosťou a jedinečným štýlom. Ponúkané komplety sa perfektne hodia do každého interiéru - moderného a klasického, minimalistického a elegantného, malého a veľkého. V našich projektoch sme sa starali o každý detail, čo zaisťuje ich životnosť, pohodlie a perfektné zapadnutie do interiéru. S takýmto vybavením sa kuchyňa stane Vaším obľúbeným miestom.

Tak neváhajte a vyberte si tú správnu hotovú kuchynskú linku ešte dnes!


"Spolahlivost a serioznost"
Ověřený zákazník, 2023-10-01
"Rýchle dodanie."
Ověřený zákazník, 2023-09-30
Ověřený zákazník, 2023-09-30
/kuchynske-linky-c-1101.html