Komody do obývacej izby

nájdených produktov: 867
   1    z    29   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

Transport gratis
10
200cm     85cm     45cm    
529 €
Transport gratis
200cm     85cm     45cm    
455 €
AKCIA
106cm     75cm     35cm    
71 €
84 €
Transport gratis
10
200cm     85cm     45cm    
455 €
Transport gratis
10
200cm     85cm     45cm    
529 €
Transport gratis
10
200cm     85cm     45cm    
455 €
Transport gratis
200cm     85cm     45cm    
455 €
Transport gratis
10
200cm     71cm     43cm    
349 €
AKCIA
10
150 cm     86cm     41cm    
302 €
335 €
Transport gratis
10
200cm     71cm     43cm    
349 €
Transport gratis
10
200cm     71cm     43cm    
349 €
Transport gratis
10
200cm     81cm     43cm    
449 €
Transport gratis
10
200cm     81cm     43cm    
449 €
Transport gratis
10
200cm     81cm     43cm    
449 €
Transport gratis
10
200cm     71cm     43cm    
349 €
ZĽAVA
10
ZĽAVA
10
ZĽAVA
10
ZĽAVA
10
ZĽAVA
10
10
177cm     74cm     45cm    
315 €

   1    z    29   
výsledkov na stránku:
Komoda, alebo tiež praktická skrinka so zásuvkami do obývačky je unikátny kus nábytku zdobiaci izby ako sú spálňa, obývacia alebo detská izba. Komody do obývacej izby budú atraktívnou a praktickou súčasťou interiéru. Sú neoddeliteľnou súčasťou mnohých aranžácií, ktorých najvýznamnejšou vlastnosťou je praktickosť v kombinácii so zaujímavým a netradičným štýlom.
 
Naše trojdverové komody, dvojdverové komody, komody so zásuvkami, podsvietené komody, všetký komody do obývacej izby, ktoré ponukame sú v rôznych prevedeniach a štýloch, takže môžete jasne zdôrazniť charakter interiéru a jeho špecifické vlastnosti. Výber správnej komody do obývacej izby zavisí od mnohých, individuálnych preferencií zákazníka, vkusu a možností, ktoré ponúka Váš interiér. Nami ponúkané komody sa líšia štýlom a aj veľkosťou.
 
Ponukame klasické, ale aj exkluzívne a inovatívne produkty, ktoré môžu byť kombinované so skrinkami rôznych veľkostí, poličkami alebo podsvietenými vitrínami. Tieto produkty dokonale harmónizujú s rôznymi štýlmi interiérov. Naše komody do obývacej izby sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré Vám zabezpečia dlhú životnosť a užívanie. V Nábytok-Bogart.sk nájdete bohatý výber nábytku do obývacej izby. Určite nájdete unikátny nábytok, ktorý Vás očarí a dodá Vašej miestnosti svieží a veľmi originálny vzhľad. U nás si vyberiete tie najmódnejšie komody do obývacej izby, komody z masívu, trojdverové komody, dvojdverové komody, komody so zásuvkami, podsvietené komody.

Komody do salónu

Komody, ktoré Vám ponúkame, sú atraktívne modely navrhnuté  v rôznorodých štýloch a s rožnými veľkosťami. Medzi naše návrhy patria klasické a exkluzívne či moderné výrobky, komody so zásuvkami rôznych veľkostí, alebo policami, trojdverové komody, dvojdverové komody a dokonca aj podsvietené komody vo forme vitrín s LED osvetlením. Tieto výrobky dokonale harmonizujú s rôznorodým dizajnom interiéru a dopĺňajú ho unikátnym a originálnym spôsobom.
 
Komody do obývacej izby vďaka vysokokvalitným komponentom, z ktorých boli vyrobené, zaručujú dlhodobú životnosť a vizuálnu príťažlivosť aj po dlhých rokoch intenzívneho používania. V každej domácnosti sa nájde veľa drobnosti, ozdôb, rodinných pamiatok, pre ktoré je potrebné nájsť vhodné miesto, aby ste sa vyhli neporiadku. Komody sú ideálnym miestom na uloženie týchto vecí a okrem toho sú pre Váš interiér pôsobivým prvkom.
 
V posledných rokoch je tento nábytok veľmi často vyberáný nielen pri zariaďovaní spálne, ale aj do obývacích izieb, detských izieb či predsiene. Okrem toho sa komoda niekedy používa aj ako konzola alebo toaletný stolík, čo svedčí o funkčností tohto unikátneho nábytku. Pri výbere správnej komody do obývacej izby je nevyhnutné zvážiť, aké by mala spĺňať funkcie vo Vašej izbe, a v ktorej miestnosti by ste chceli nábytok umiestniť. Výberom funkčnej a zároveň nadčasovej komody získate kus nábytku, ktorý Vám bude slúžiť dlhé roky.

Komody do obývačky

Komoda je multifunkčný nábytok, ktorý sa najlepšie bude vynímať v elegantnej obývacej izbe, tichej spálni alebo farebnej detskej izbe. Univerzálne komody do obývacej izby dokonale zapadnú do interiéru predsiene alebo jedálne. Výberom správnej veľkosti a počtu zásuviek môžete si zabezpečiť mimoriadne praktické miesto na uloženie a segregáciu menších alebo väčších predmetov.
 
Dokonalá komoda sa vyznačuje funkčnosťou, dobrým štýlom a rozmermi, ktoré budú prispôsobené potrebám konkrétneho interiéru. Ich funkčné a moderné riešenia, uľahčujú používanie nábytku. Okrem toho je možné doplniť komodu ďalšími priehradkami, vďaka čomu bude udržiavanie poriadku výnimočne jednoduché a veľmi príjemné. V našom obchode si môžete výbrať spomedzi mnohých druhov tohto nábytku. Ponukame trojdverové komody, dvojdverové komody, komody so zásuvkami, dokonca aj podsvietené komody, vďaka ktorým Vaša obývačka získa pozoruhodnú, veľmi prijemú atmosféru.

Komoda drevená - tri najdôležitejšie vlastnosti

Bez ohľadu na to, či si vyberiete lacnejší model drevenej komody, komody z masívu či už drahšiu verziu, mali by ste zistiť, či komoda, ktorú si chcete kúpiť  stojí za Vašu pozornosť, či spĺňa tri najdôležitejšie vlastnosti .

A to sú: funkčná konštrukcia, štýlový dizajn a vhodné rozmery, ideálne pre konkrétny interiér. Funkčné, drevené komody, komody z masívu sú vybavené priestrannými zásuvkami, ktoré mali by byť správne usporiadané. Vďaka tomu je možné uskladniť veľké množstvo dôležitých predmetov, ale aj zabezpečiť ich jednoduchú segregáciu a tým udržať poriadok v byte.
 
Mechanizmus, ktorý zaručuje ľahké vysunutie a zatváranie zásuviek, ako aj praktické úchyty, sú takisto nesmierne dôležité, keď hovoríme o výbere spravnej komody so zásuvkami. Pokiaľ ide o štýl drevenej komody mal by zodpovedať celej kompozície bez ohľadu na to, či je súčasťou celej súpravy alebo nie. V našom obchode si môžete vybrať spomedzi mnohých druhov, od tradičných - klasických, cez moderné až po eklektické riešenia. Naše komody z masívu cenené pre svoje tvary a vysokokvalitné spracovanie. Módne podsvietené komody, ktoré dodajú miestnosti nádych útulnosti a moderný vzhľad.

Drevené komody v barokovom štýle, rovnako ako komody z masívu s jednoduchými minimalistickými tvarmi, sa prezentujú nádherne. Všetko závisí od vkusu jednotlivých členov domácnosti, ako aj predispozícií konkrétneho interiéru. Tretím faktorom, ktorý ovplyvňuje to, či komoda zapadá do daného interiéru, je jeho veľkosť a konštrukcia. Rozmer drevenej komody musí byť prispôsobený miestnosti, kde sa má nachádzať. Preto je dobré skôr, než sa rozhodnete kúpiť si drevenú komodu alebo sadu nábytku určiť, kde svoj nový nábytok umiestnite. Ak chcete aby sa Vaša komoda nachádzala na úzkej chodbe, musíte si zapamätať, že nesmie byť príliš hlboká, pretože stratíte veľa voľného priestoru v miestnosti, ktorý aj tak už je neveľký. Moderné drevené komody, komody z masívu si môžete vyberať podľa individuálnych predstáv tak aby vyhovovali potrebám Vášho interiéru.

Moderné komody

Moderné komody do obývacej izby sa vyznačujú minimalistickým dizajnom. Jednoduché tvary sú zbavené zbytočnej dekoratívnosti vo forme rezby, farebných grafik či sofistikovaných tvarov. Najlepšou dekoráciou je tu jednoduchý, harmonický štýl prevedenia komody. Niektoré moderné modely boli vybavené praktickým bezúchytovým systémom otvárania, čim je podčiarknutá ich ľahkosť a delikátne spracovanie. Prirodzené farebné prevedenie dodá obývacej izbe mimoriadny nadčasový charakter.
 
Naši zákazníci čoraz častejšie oceňujú podsvietené komody s vnútorným, alebo zadným LED osvetlením. Moderné komody môžu byť lesklé alebo matné - všetko závisí od individuálnych potrieb a vkusu klientov. Klasické komody sú zvyčajne vyrobené z dreva, nájdete aj kvalitné komody z masívu alebo pokryté prírodnou dýhou. Sú zdobené rezbami a majú ozdobne spracované predné častí a okraje. Celá kompozícia je doplnená krásnymi úchytmi, vďaka ktorým nábytok získava majestátny a veľmi reprezentatívny vzhľad. Moderná komoda do obývacej izby s jednoduchými, ale masívnymi tvarmi dokonale zapadane do interiéru v rustikálnom alebo starožitnom štýle. Milovníkov vintage štýlu určite potešia ťažké drevené komody s dekoratívnymi úchytmi. Moderné komody do salónu poskytnú nielen dostatok úložného priestoru, ale dodávajú interiéru jedinečný štýl a pôvab.

Lacné komody

V našom internetovom obchode Nabytok-Bogart.sk nájdete široký výber komôd v rôznych cenových variantoch, vďaka ktorým si každý dokáže vybrať ideálny model pre seba.
Naša ponuka zahŕňa luxusné návrhy vyrobené z drahších komponentov, ako aj lacnejšie, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a pôsobivým dizajnom v akomkoľvek štýle. A preto výber efektného, a pritom lacného nábytku prispôsobeného potrebám konkrétneho interiéru je možný bez ohľadu na rozpočet pridelený na tento nákup.
 
Navštívte, prosím podkategóriu „komody" v kategóriách „obývacia izba", „spálňa", „jedáleň" či „detský nábytok" aby ste sa mohli zoznámiť so širokú ponukou kvalitných komôd v rôznych štýloch. Vďaka špeciálne vybraným návrhom, v našom obchode si môžete vybrať komodu v prístupnej cene, ktorá určite splní Vaše očakávania.
U nás nájdete len najkvalitnejšie kúsky! Komody z masívu, praktické komody so zásuvkami, či trojdverove komody, alebo dvojdverové komody, veľmi módne podsvietené komody, ktoré dodajú Vašej miestnosti luxusný vzhľad. Tak neváhajte a vyberte si tie správne komody do obývacej izby!

"S tovarom sme spokojní, komoda je veľmi pekná aj dobre prevedenie"
Slabiny: "Napriek tovaru na sklade sme čakali 2 týždne na dodanie. Bolo by vhodne riešiť rozvoz viackrát týždenne, nie iba 2 dni v týždni"
Ověřený zákazník, 2023-03-19
Ověřený zákazník, 2023-03-14
"Rýchlosť dodania, kvalita"
Ověřený zákazník, 2023-03-14
/komody-do-obyvacej-izby-c-1105.html