Komody do spálne

nájdených produktov: 766
   1    z    26   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

120cm     85cm     40cm    
231 €
160cm     85cm     40cm    
285 €
120cm     85cm     40cm    
345 €
160cm     85cm     40cm    
409 €
AKCIA
10
150cm     87cm     45cm    
413 €
459 €
AKCIA
10
200cm     87cm     45cm    
356 €
395 €
AKCIA
10
200cm     87cm     45cm    
356 €
395 €
AKCIA
10
120cm     152cm     45cm    
437 €
485 €
AKCIA
10
120cm     152cm     45cm    
437 €
485 €
AKCIA
10
120cm     152cm     45cm    
437 €
485 €
AKCIA
10
120cm     152cm     45cm    
437 €
485 €
AKCIA
10
120cm     152cm     45cm    
437 €
485 €
AKCIA
10
120cm     152cm     45cm    
437 €
485 €
AKCIA
10

   1    z    26   
výsledkov na stránku:
Komoda v spálni je mimoriadne dôležitým praktickým prvkom umožňujúcim pohodlné uchovávanie odevov a drobností. Tento nábytok navyše ovplyvňuje vzhľad celého usporiadania, definuje jeho štýl a zdôrazňuje jeho silné stránky. Preto je správny výber tohto nábytku mimoriadne dôležitý pre celkové usporiadanie a zohľadnenie funkčných aj vizuálnych potrieb.

Komody do spálne v našej ponuke sa vyznačujú jedinečnou rozmanitosťou modelov a štýlov. K dispozícii sú jednoduché a klasické vzory, ideálne do spální v štandardnom štýle, ako aj prepracovanejšie a mimoriadne moderné návrhy, ktoré zaisťujú jedinečnú originalitu a mimoriadny charakter.

Veľké komody do spálne

Pre interiéry s vyššou očakávanou funkčnosťou sme pripravili viacnásobne deliteľné veľké komody so skrinkami, zatiaľ čo v prípade použitia veľkej komody v podobe praktického akcentu navrhujeme klasické trojzásuvkové vzory.

Všetky naše výrobky sú veľmi kvalitné a odolné, vďaka čomu vám budú slúžiť mnoho rokov, dokonale plniť svoju úlohu a zdobiť interiér.

Spálňa je interiér, ktorý si vyžaduje starostlivé usporiadanie. Práve v ňom môžeme relaxovať po dlhom dni strávenom mimo domova a tiež sa cítiť dôverne a intímne. Pri usporiadaní spálne stojí za to pamätať na pohodlie, estetiku a kvalitné vybavenie. Jednotné usporiadanie umožní blažený odpočinok a dobre vybraný nábytok bude v spálni naozaj praktický.

Spálňa je miestnosť, ktorá slúži nielen na relaxáciu. Veľký význam má aj možnosť skladovania vecí každodennej potreby, ako sú uteráky, oblečenie alebo kozmetika. Jedným z najfunkčnejších a zároveň efektívnych nábytkov dokonalých na uskladnenie je veľká komoda do spálne.

Komoda zo zásuvkami

Komoda v spálni je dôležitým prvkom zariadenia, ktoré slúži jednak svojim praktickým rozmerom, umožňujúcim pohodlné ukladanie odevov a drobných predmetov, ako aj estetickému vzhľadu na mieru konkrétneho usporiadania.

Veľká komoda v spálni má veľký vplyv na vzhľad celej miestnosti a určuje jej štýl. Preto je nesmierne dôležitý správny výber nábytku pre daný interiér a zohľadnenie jeho funkčných a vizuálnych potrieb. Určite sa zídu aj komody s praktickými zásuvkami.

Komody so zásuvkami do spální, ktoré ponúkame, sa vyznačujú jedinečnou rozmanitosťou z hľadiska dizajnu, veľkostí a usporiadania zásuviek a skriniek. K dispozícii sú nadčasové a zároveň klasické vzory, ktoré sa dokonale hodia do tradičných interiérov spální, ako aj prepracovanejšie a mimoriadne moderné modely zaisťujúce osobitnú originalitu a neobyčajný charakter.

Moderné komody do spálne

V obchode s nábytkom Nábytok-Bogart.sk ponúkame široký výber komôd s rôznymi funkčnosťami, veľkosťami a dizajnom. Každý si určite v rámci rozpočtu nájde svoju vysnívanú komodu so zásuvkami alebo skrinkami.

Forma komody a jej kapacita závisia od individuálnych potrieb zákazníkov a od úlohy, ktorú má v spálni zohrávať. Ak má komoda pojať veľa predmetov rôznych veľkostí a tvarov, potom bude najlepšou voľbou viacdielna komoda so skrinkami a zásuvkami.

Ak sa však rozhodnete pre menšiu komodu na uloženie bielizne alebo iných drobností, potom budú najlepšie klasické komody. Všetky naše výrobky sú mimoriadne kvalitné a odolné, vďaka čomu vám budú slúžiť mnoho rokov.

Funkčné komody v našej ponuke sú vybavené zásuvkami s plným výsuvom vhodnej veľkosti a kapacity, čo uľahčuje oddelenie uložených vecí a udržiavanie poriadku. Okrem toho môžu byť zásuvky alebo skrinky v komodách vybavené špeciálnymi organizérmi a priehradkami, ktoré vám pomôžu pri segregácii malých predmetov.

Komoda do spálne

Komody do spálne, ktoré sú k dispozícii v našom obchode s nábytkom, majú rôzne štýly a povrchové úpravy, vďaka čomu bude mať každý Zákazník možnosť nájsť dokonalý kus nábytku v požadovanom dizajne. Môžete si vybrať medzi nábytkom v klasickom štýle, ktorý sa vyznačuje masívnosťou, dekoratívnymi povrchmi a je vyrobený z dreva alebo komody s prírodnou dyhou.

Navyše stále dopĺňame výber svetlých komôd navrhnutých v modernom štýle, ktoré sa vyznačujú hlavne vyváženou dekoratívnosťou, minimalistickou formou a geometrickými tvarmi. Jedinečné miesto v ponuke neustále obsadzujú veľké, priestranné a praktické komody.

Efektné sú tiež moderné komody do spálne, ktoré boli obohatené o sklenené dvierka a LED osvetlenie dostupné v rôznych farbách. Takéto riešenia sú dekoráciou samou osebe a účinne dodávajú interiéru jedinečný výraz. Moderné komody upútajú pozornosť prešpekulovaným dizajnom a funkčnou konštrukciou.

Jednotlivé skrinky a zásuvky sú tak prepracované, pokiaľ ide o veľkosti a spôsoby otvárania, aby bol zaistený maximálny komfort a ich praktické použitie. Veľkú dôležitosť tu má aj úložná kapacita, ktorá bola maximalizovaná pri zachovaní úhľadného vzhľadu jednotlivých prvkov.

Komody špeciálne navrhnuté do spálne

Obzvlášť populárny je nábytok určený špeciálne do spálne, ako napríklad spálňové komody. Niet sa čomu diviť, pretože zaujmú svojím nadčasovým prejavom, univerzálnym charakterom a atraktívnym vzhľadom. Napríklad veľká komoda so zásuvkami sa skvele hodí do spálne, pretože esteticky doplní interiér a zvýši jeho funkčnosť. Takáto komoda nepreťaží interiér a dá mu vďaka priehľadnej podobe jedinečný charakter.

Malé komody sú veľmi užitočným doplnkom v zariadení spálne a esteticky dotvárajú zloženie interiéru bez ohľadu na to, či sú súčasťou zostavy spálňového nábytku alebo samostatného prvku prispôsobeného existujúcemu usporiadaniu. Okrem toho ponúkame biele komody v škandinávskom štýle, ktoré sa vyznačujú minimalistickou formou a prirodzeným vzhľadom.
"S tovarom sme spokojní, komoda je veľmi pekná aj dobre prevedenie"
Slabiny: "Napriek tovaru na sklade sme čakali 2 týždne na dodanie. Bolo by vhodne riešiť rozvoz viackrát týždenne, nie iba 2 dni v týždni"
Ověřený zákazník, 2023-03-19
Ověřený zákazník, 2023-03-14
"Rýchlosť dodania, kvalita"
Ověřený zákazník, 2023-03-14
/komody-do-spalne-c-1015.html