Spálňa - Nábytok do SpálnePohodlný, zdravý a hlboký spánok, je základom regenerácie a výbornej nálady na ďalší deň. Preto je nesmierne dôležité vhodné zariadenie miesta na spanie a pozornosť pri výbere najvyššej kvality spálňovej zostavy. Sme si vedomí, že usporiadanie spálne sa stáva oveľa jednoduchšie, príjemnejšie a účinnejšie, v čase, keď máme atraktívny, funkčný a pohodlný nábytok do spálne. Pre Vašu spokojnosť sa snažíme, aby naša ponuka bola rôznorodá a najmä široká.

Moderná spálňa

Ponúkame praktické spálňové zostavy, veľmi pohodlné postele do spálne, priestranné dvojpostele, či klasické jednoosobové postele, ako aj kvalitné a pohodlné manželské postele alebo postele s úložným priestorom. Na výber sú modely s drevenou, alebo s kovovou konštrukciou. V klasickom, modernom, alebo v retro štýle. Čalúnené kožou, ekokožou alebo štandardnou poťahovou látkou. V našom obchode si môžete objednať tiež pohodlné postele s matracom.
 
Ponúkame tiež atraktívne nočné stolíky, ktoré sú tiež funkčným a dekoratívnym prvkom. Praktické komody do spálne a šatníkové skrine do spálne: jedno, dvojdverové, s posuvnými dverami. Náš sortiment zahŕňa aj atraktívne toaletky projektované na expresívny a moderný štýl, ale aj tie klasické s atraktívnymi ornamentami. K dispozícii sú modely so zrkadlami, alebo bez nich. Pre tých, ktorí dávajú prednosť pripraveným spálňovým zostavám, sme pripravili jedinečné komplety spálňového nábytku. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s širokú ponukou produktov a vyberte si najviac zodpovedajúce vašim očakávaniam.

Nábytok do spálne

Spálňa je veľmi intímne miesto, ktoré je rezervované hlavne pre členov domácnosti, je miestom súkromia, pokoja a oddychu. A preto by sme mali dbať o jej jedinečnú atmosféru a charakter, aby sme cítili naozajstný oddych a zo spálne mali oázu pokoja. Pri vybavovaní interiéru je dôležité pamätať si, že výber vhodného nábytku do spálne a príslušenstva, ako aj farebná kompozícia majú kľúčový význam pre našu náladu, kvalitu odpočinku a pocit pohodlia.
 
Kvalitný spánok vo veľkej miere rozhoduje o tom, ako sa cítime počas dňa. Okrem toho v spálni trávime tretinu nášho života a práve preto by sme sa v nej mali cítiť príjemne a uvoľnene. Z toho všetkého vyplýva, že spálňa by malo byť miesto, kde sa naozaj cítime dobre, uvoľnene, bezstarostne, v ktorom regenerujeme po celodennej práci. To, aký nábytok, ale samozrejme aj dekorácie, doplnky či farby do našej spálne vyberieme, je veľmi dôležité. Nemenej dôležité je aj osvetlenie spálni, navodzujúce pokojnú relaxačnú atmosféru pred usnutím. Ponúkame Vám atraktívný nábytok do spálne a praktické spálňové zostavy.
 
Nočné stolíky, ktoré budú tiež funkčným a dekoratívnym prvkom. Praktické komody do spálne a šatníkové skrine do spálne: jedno, dvojdverové, s posuvnými dverami. Náš sortiment zahŕňa aj atraktívne toaletky projektované na expresívny a moderný štýl, ale aj tie klasické s atraktívnymi ornamentami. K dispozícii sú modely so zrkadlami, alebo bez nich.

Spálňové zostavy

Ponúkame mimoriadne pohodlné a odolné postele v rôznych veľkostiach, štýloch a rôznych materiáloch, čo Vám určite uľahčí výber modelu, ktorý najlepšie zapadne do zariadenia Vášho interiéru. Praktické postele s úložným priestorom, v ktorom ľahko uskladníte posteľnú bielizeň. Na výber sú aj modely s drevenou, alebo s kovovou konštrukciou. V klasickom, modernom, alebo v retro štýle. Čalúnené kožou, ekokožou alebo štandardnou poťahovou látkou. V našom obchode si môžete objednať tiež pohodlné postele s matracom.
 
Ďalej ponúkame aj výnimočne atraktívny výber populárnych škandinávskych postelí, ktorých minimalistická konštrukcia je postavená na drevených vysokých nožičkách. Veľmi dôležitý je aj výber správnej manželskej posteli. Manželská posteľ by mala byť pohodlným miestom, do ktorého sa vždy radí vrátite po náročnom dni a mali by ste sa v nej cítiť pohodlne a príjemne. V našom obchode ponúkame na predaj len tie najkvalitnejšie a najodolnejšie manželské postele, ktoré spĺňa očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Sme si istí, že s nimi budete maximálne spokojní, pretože už teraz máme veľa spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám stále vracajú.
 
Manželské postele od našich výrobcov sú vyrobené len z tých najlepších materiálov a vyberať si môžete z mnohých prevedení a štýlov. Plné funkčnú spálňu nevieme si predstaviť aj bez ostatných častí zariadenia, ktoré sa môžu stať veľmi dekoratívnym prvkom vo Vašom interiéri. Praktické komody do spálne a šatníkové skrine do spálne: jedno, dvojdverové, s posuvnými dverami. Náš sortiment zahŕňa aj atraktívne toaletky projektované na expresívny a moderný štýl, ale aj tie klasické s atraktívnymi ornamentami. K dispozícii sú modely so zrkadlami, alebo bez nich. Pre tých, ktorí dávajú prednosť pripraveným zostavám, sme pripravili jedinečné spálňové zostavy.
 
Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s širokú ponukou nábytku do spálne a vybrali si tie, ktoré najviac zodpovedajú Vašim preferenciám a vkusu. Preto v záujme Vášho pohodlia a zdravého spánku vynakladáme maximálne úsilie, aby spálňové zostavy ktoré Vám ponúkame v našom internetovom obchode Nabytok-Bogart.sk spĺňali aj najnáročnejšie očakávania a potreby. Pripravili sme pre Vás výnimočne širokú škálu najrôznejších produktov najvyššej kvality, ktoré sú k dispozícii v rôznych variantoch dizajnu a ceny. Vďaka tomu každý tu nájde nábytok ideálny pre svoju vysnívanú spálňu.

Biely nábytok do spálne

Spálňa je osobitný priestor, ktorý by mal pôsobiť veľmi príjemne, je miestom pokoja a oddychu. Biela farba nábytku dokáže vykúzliť elegantnú a zároveň veľmi útulnú atmosféru, ktorá je charakteristická práve pre tento čistý odtieň. Biely nábytok do spálne sa stal v posledných rokoch veľmi populárny. Môžeme pokojne povedať, že je to klasika, ktorá nepodlieha módnym trendom, rovnako ako napríklad čierna. Vďaka svojmu univerzálnemu charakteru biely nábytok do spálne bude vždy najlepšou voľbou bez ohľadu na to, či preferujeme klasický alebo moderný štýl.
 
Moderná spálňa v bielom farebnom prevedení zaujme geometrickými tvarmi, minimalistickou formou a celá kompozícia nábytku poteší svojou hladkou a harmonickou podobou. V klasickom interiéri však najlepším riešením bude biely nábytok s matnou textúrou alebo bielené drevo. Ideálny bude nábytok s dekoratívnymi povrchovými úpravami a masívnou formou, ako aj štylizovaný nábytok, spracovaný v určitom štýle. Biele sfarbenie určite dodáva celej ponuke, ako aj miestnosti, v ktorej sa nachádza pocit sviežosti, ľahkosti a pritom získava veľmi moderný charakter.
 
Zároveň tento typ nábytku do spálne sa charakterizuje univerzálnosťou, čo spôsobí, že vďaka svojmu nadčasovému prevedeniu, usporiadanie nikdy nevyjde z módy. Navyše nábytok v bielej farbe je perfektným pozadím pre ostatné prvky zariadenia vo Vašich obľúbených farbách. Bez ohľadu na to, akú zvolíte farbu stien a aké doplnky a textil vyberiete pre Váš interiér, biely nábytok vždy sa bude perfektne hodiť. Dokonale vhodný je spálňový nábytok s lakovaným povrchom alebo jemné, jednoduché dekorácie, ako je farba. Milovníkov moderného dizajnu určite osloví biely odtieň vo vysokom lesku.
 
Veľmi módna a žiadaná povrchová úprava, ktorá modernej spálni dodáva na originalite. A tiež rustikálne spálne práve v bielom prevedení patrí k tým najobľúbenejším. Je však potrebné u tohto špecifického dizajnu pamätať na mohutnosť dielov a tak rustikálny nábytok hoci aj v bielom odtieni odporúčame skôr do väčších priestorov spální, kde krása dizajnu najviac vynikne. Moderná spálňa by mala byť pohodlná aj esteticky zariadená. Celá kompozícia spálne by na seba vzájomne pôsobiť, dať zmysel pre harmóniu a lahodiť oku. Aj farba stien, ale aj každý element, ktorý sa tu rozhodnete umiestniť by mal naozaj zdobiť interiér a nie zbytočne obťažovať. Moderný štýl je charakterizovaný minimalizmom, ktorý je žiaduci v spálňach, pretože upokojuje zmysly a nerozptyľuje mysli, počas odpočinku.
/spalna-nr-12.html