Nočné stolíky

nájdených produktov: 177
   1    z    6   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

AKCIA
Transport gratis
46cm     45cm     45cm    
257 €
285 €
AKCIA
Transport gratis
46cm     45cm     45cm    
257 €
285 €
AKCIA
10
47cm     56cm     42cm    
75 €
83 €
AKCIA
Transport gratis
46cm     45cm     45cm    
269 €
299 €
50cm     45cm     40cm    
115 €
AKCIA
Transport gratis
AKCIA
10
45cm     51cm     45cm    
86 €
95 €
AKCIA
46cm     45cm     45cm    
269 €
299 €
10
58cm     68cm     40cm    
85 €
AKCIA
Transport gratis
10
AKCIA
10
46cm     55cm     41cm    
66 €
73 €
AKCIA
Transport gratis
46cm     45cm     45cm    
257 €
285 €
AKCIA
52cm     54cm     42cm    
126 €
140 €
AKCIA
Transport gratis
10
AKCIA
Transport gratis
10
45cm     46cm     40cm    
53 €
AKCIA
10
52cm     54cm     42cm    
126 €
140 €
40cm     48cm     40cm    
93 €
58cm     68cm     40cm    
85 €
50cm     40cm     46cm    
66 €
AKCIA
10
40cm     40cm     35cm    
53 €
62 €
10
46cm     45cm     42cm    
97 €
51cm     45cm     43cm    
63 €
AKCIA
40cm     40cm     35cm    
53 €
62 €
54cm     44cm     50cm    
66 €
AKCIA
10
52cm     35cm     44cm    
97 €
108 €
AKCIA
46cm     56cm     41cm    
68 €
76 €

   1    z    6   
výsledkov na stránku:
Je veľmi komfortné a pohodlné, keď máme predmety a obľúbené položky pod rukou, či už ráno, alebo večer pred spánkom. Preto sú súčasťou každej modernej spálne nočné stolíky. Naše stolíky a skrinky sú nielen veľmi vizuálne atraktívne, ale predovšetkým nesmierne praktické modely, ktoré dokonale plnia svoju úlohu a zvýrazňujú črty spálne.
 
Nočné stolíky sú ideálnym funkčným prvkom - zdobia veľa miestností - nielen spálňu, ale aj obývaciu izbu, detskú a mnoho ďalších. Výrobky, ktoré ponúkame, sú vyrábané v každom štýle,  vďaka vysokej univerzálnosti a veľkému počtu modelov. Okrem toho sa vyznačujú výnimočnou kvalitou a životnosťou v dôsledku použitia vynikajúcich materiálov, z ktorých sú vyrobené. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou a vybrali si pre seba to najlepšie.

Mať po ruke potrebné a obľúbené predmety každý deň pred spaním a po prebudení je veľmi pohodlné, preto sú spálne v modernom štýle usporiadané tak, že pri posteli je vždy malá skrinka alebo nočný stolík. Nočné stolíky, ktoré ponúkame, sú nielen mimoriadne vizuálne atraktívne, zodpovedajúce súčasným nábytkárskym trendom, ale predovšetkým mimoriadne praktické modely, ktoré vo vašich interiéroch naplno splnia svoju úžitkovú úlohu.

Nočné stolíky do spálne

Základným prvkom vybavenia každej spálne je posteľ. Aby sme mali pohodlný prístup k veciam, zvyčajne k nej umiestnime funkčné nočné stolíky. Môžete si kúpiť posteľ v komplete s nočnými stolíkmi alebo kombinovať nábytok z rôznych kolekcií. Budú navzájom dokonale ladiť z hľadiska podobnosti, ako aj farebného alebo štylistického kontrastu.

Starostlivo vyrobený nábytok, ktorý nájdete v našom obchode, určite splní všetky očakávania a pozitívne vás prekvapí svojim dizajnom a vysokou kvalitou. Nočné stolíky sú k dispozícii v mnohých rôznych verziách, takže každý z našich zákazníkov môže ľahko nájsť tú najlepšiu voľbu pre seba a svoj interiér.

Nočné stolíky do spálne sú ideálnym funkčným a dekoratívnym prvkom pre mnohé izby - nielen spálne, ale aj izby pre hostí, izby pre mládež a mnoho ďalších. Produkty, ktoré ponúkame, budú vďaka vysokej univerzálnosti a rozmanitosti modelov vhodné pre akýkoľvek štýl.

Okrem toho sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou a trvanlivosťou vďaka vynikajúcim materiálom, z ktorých sú vyrobené. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s našim sortimentom a vybrali si to najlepšie. Nočné stolíky, ktoré ponúkame, určite zmenia váš interiér a zdôraznia jeho jedinečnosť.

Moderné nočné stolíky

Moderné nočné stolíky môžu byť trvalým prvkom vybavenia spálne, ale môžu byť tiež univerzálne vďaka mobilnej konštrukcii na kolieskach. Rozmanitosť spálňových skriniek je nesmierne bohatá. Môžete si vybrať z rôznych štýlov, vzorov, farieb a veľkostí.

Náš obchod s nábytkom Nábytok-Bogart.sk taktiež ponúka skrinky s rôznymi funkciami a v rôznych cenových reláciách, aby si každý mohol vybrať ten najlepší model pre svoje bývanie a úžitkové potreby. Moderné nočné stolíky do spální majú rôzne podoby.

Môžu byť vybavené zásuvkou a otvorenou poličkou, môžu mať dvere alebo byť v podobe praktického a moderného stolíka. Nočný stolík funguje ako šikovná skrinka, vďaka ktorej sú potrebné veci ľahko dostupné. Sú dokonalým miestom na uskladnenie kníh, okuliarov, nočných lámp, krémov alebo štupľov do uší. Na vrchnej doske nočného stolíka je zvyčajne budík a nočná lampa, mobilný telefón alebo pohár vody. Moderný nočný stolík je preto mimoriadne praktickým kusom nábytku, ktorý budeme používať každý deň.

Biely nočný stolík

Spálňa je veľmi dôležitým interiérom v každom dome. Je to miesto, kde relaxujeme a upokojujeme sa po dlhom dni strávenom mimo domova, staráme sa o zdravý spánok a regeneráciu, aby sme mohli nasledujúce ráno začať plní energie. Preto stojí za to venovať osobitnú pozornosť usporiadaniu tohto interiéru estetickým, praktickým a mimoriadne pohodlným spôsobom.

Najdôležitejším kusom nábytku v každej spálni je samozrejme posteľ, ale bolo by ťažké si predstaviť jej pohodlné používanie bez nočných stolíkov. Biele nočné stolíky sú obrovskou podkategóriou nábytku, sú veľmi vyhľadávané. Neoddeliteľným a mimoriadne dôležitým prvkom každého vybavenia spálne sú aj biele nočné stolíky. V našom internetovom obchode nájdete sofistikované, funkčne riešené a zároveň solídne vyrobené biele nočné stolíky v rôznych cenových či dizajnových variantoch.

Ponúkame rovnako moderné biele nočné stolíky, ako aj nočné stolíky navrhnuté v klasickom štýle, vďaka čomu si bez ohľadu na očakávania týkajúce sa štýlu a dizajnu každý určite nájde to pravé pre svoj interiér. Všetky predmety, ktoré tvoria náš sortiment, sú vyrobené z trvácnych, odolných a pevných materiálov. Okrem zaujímavého dizajnu sa vyznačujú ľahkým čistením a praktickým použitím v akomkoľvek štýle spálne.

Štýlové nočné stolíky

Štýlové nočné stolíky dostupné v našom obchode s nábytkom sa dodávajú v rôznych dizajnových variantoch, takže si ich hravo prispôsobíte do každého usporiadania spálne. Bez ohľadu na to, či si plánujete zvoliť nočné stolíky, ktoré zodpovedajú konkrétnemu modelu postele, alebo chcete, aby boli efektívnym kontrastom v interiérovom dizajne - u nás nájdete nábytok, ktorý spĺňa tieto očakávania.

Ak máte radi moderné projekty nábytku, určite vás zaujmú štýlové lakované modely, ktoré sú dostupné v mnohých farbách a vzoroch. Zaujímavé sú tiež skrinky navrhnuté v škandinávskom štýle, ktoré spájajú jednoduchú formu, bielu farbu s imitáciou dreva a funkčný charakter. Biele nočné stolíky sú tiež veľmi populárne, pretože zaujmú čistou formou a nenáročnou dekoratívnosťou. Vďaka univerzálnemu vzhľadu sa hodia do každej spálne bez ohľadu na hlavnú farbu a motív usporiadania.

Medzi našou pestrou paletou nájdete aj mnoho ďalších modelov - vrátane moderných lakovaných a matných nočných stolíkov, ponúkame aj výrobky v klasickom, tradičnom štýle. Ďalej ponúkame nábytok z rôznych materiálov: MDF lakovaný na lesklé alebo matné prevedenie, drevo, nehrdzavejúca oceľ a dokonca aj sklo. Všetky sa vyznačujú odolnosťou a pevnou konštrukciou, originálnym dizajnom a funkčným charakterom. Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s ponukou nášho obchodu.

Nočné stolíky vám umožňujú mať po ruke potrebné veci každodennej potreby. Vďaka tomu si môžeme pred spaním a po prebudení vychutnať väčšie pohodlie a nemusíme tak špeciálne vstávať. Moderné spálne sa oplatí usporiadať rozumne, s ohľadom na pohodlie, funkčnosť a estetiku, aby ste si neskôr mohli vychutnávať dokonalý interiér.

Jedným z prvkov, ktoré to všetko zabezpečia, je skrinka alebo nočný stolík. Nočné stolíky, ktoré ponúkame, sú nielen veľmi atraktívnym a štýlovým nábytkom, ale predovšetkým mimoriadne praktickými modelmi, ktoré naplno splnia svoju funkčnú úlohu v každom interiéri spálne."Pekne a kvalitne veci"
Slabiny: "dlhé doručovanie"
Ověřený zákazník, 2023-05-30
"Super komunikacia so zakaznickou podporou."
Slabiny: "Chyba vernostny program"
Ověřený zákazník, 2023-05-15
Ověřený zákazník, 2023-05-03
/nocne-stoliky-c-1082.html