Detské postele

nájdených produktov: 367
   1    z    13   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

Categories List
AKCIA
223,5cm     80cm     94cm    
271 €
285 €
Categories List
AKCIA
10
204cm     75cm     94cm    
269 €
283 €
Categories List
167 - 207cm     51cm     88 - 98 cm    
149 €
Categories List
AKCIA
94cm     75cm     204cm    
277 €
292 €
Categories List
AKCIA
94cm     75cm     204cm    
277 €
292 €
Categories List
AKCIA
124cm     75cm     204cm    
315 €
332 €
Categories List
AKCIA
124cm     75cm     204cm    
315 €
332 €
Categories List
AKCIA
204cm     82cm     100cm    
373 €
393 €
Categories List
AKCIA
204cm     82cm     130cm    
419 €
441 €
Categories List
AKCIA
97cm     81cm     205cm    
352 €
370 €
Categories List
NOVINKA
90cm     120cm     210cm    
466 €
Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List
NOVINKA
90cm     120cm     190cm    
442 €
Categories List Categories List Categories List
NOVINKA
Categories List Categories List
NOVINKA
90cm     120cm     170cm    
426 €
Categories List
NOVINKA
Categories List
NOVINKA
149cm     72cm     208cm    
270 €
Categories List
NOVINKA
149cm     72cm     208cm    
270 €
Categories List
NOVINKA
Categories List
NOVINKA

   1    z    13   
výsledkov na stránku:
Zabezpečenie dieťaťu, bez ohľadu na jeho vek, komfortný, tichý, hlboký a regeneračný spánok v ňom prebúdza pocit bezpečia. Taká regenerácia organizmu má vplyv na sústredenosť a zdravie dieťaťa. To je dôvod, aby boli postele pre deti i mládež vyrábané s precíznosťou a v najvyššej kvalite. Veľmi dôležitá je v tomto ohľade správna voľba postele pre dieťa. Tá by mala byť takých rozmerov a kvalít, aby zaručovala pohodlný spánok a maximálne pohodlie pre zdravý rozvoj chrbtice dieťaťa.
 
Po praktickej a zdravotnej stránke, by mala byť posteľ tiež výzdobou interiéru. Starostlivosťou o každý z týchto aspektov sme sa zamerali na vytváranie najvyššej kvality projektov postele, ktoré spĺňajú požiadavky nielen Vaše, ako rodičia, ale predovšetkým detí a mladých ľudí. Preto ponúkame širokú škálu detských posteli rôznych tvarov, farieb, vzorov, veľkostí, štýlov a konfigurácií. Sú prispôsobené potrebám mladého organizmu a vizuálne atraktívne takým spôsobom, aby vytvárali ústrednú a pozoruhodný prvok v detskej alebo mládežníckej izbe. Ponúkame tiež veľa jedinečných modelov, ktoré sú určené len pre detské izby pre dievčatá, alebo detské izby pre chlapcov.

Postele pre deti – zabezpečíme Vašim deťom zdravý a bezpečný spánok!

Detské izby ako aj študentská izba su jedinečným priestorom, z ktorého bymala vyžarovať príjemná, pozitívna atmosféra tak dôležitá pre oddych, hranie a učenie sa. Ovplyvňujú to predovšetkým správne vybrané elementy nábytku do detskej izby a študentskej izby, ktoré vďaka svojej jedinečnosti, vysokej kvalite a zaujímavému vyhotoveniu poskytujú pohodlie, funkčnosť a predovšetkým bezpečnosť.
 
Pri zariaďovaní detskej, či študentskej izby venujeme pozornosť každému detailu, najmä ohľadom funkčnosti a vzhľadu. Stredobodom interiéru tohto typu je vždy detská posteľ.
Pohodlie a komfort sú veľmi dôležité nielen počas odpočinku, ale sú aj rozhodujúcimi faktormi, ktoré do značnej miery určujú zariadenie nábytku či už v spálni, v detskej izbe alebo v študentskej izbe.
 
Výber nábytku a jeho správne zaradenie v miestnosti môže výrazne zlepšiť kvalitu spánku a ovplyvniť regeneráciu tela a organizmu. Z týchto dôvodov sú pohovky pre deti vybrané s náležitou starostlivosťou. Staráme sa nielen o ich vizuálnu stránku, ale predovšetkým o pohodlie, kvalitu, odolnosť a výdrž.
Naše detské postele sú skvelou kombináciou pohodlia, komfortu, dizajnu a funkčnosti.

Aka by mala byť ideálna detská posteľ?

Detské postele vyberáme tak, aby boli predovšetkým bezpečné a kvalitné. Dôležite je prispôsobiť rozmery postele  veku a rastu dieťaťa. Samozrejmosťou je aj detský dizajn. Veľkou výhodou bude aj štýl a dizajn detskej postieľky, ktorý si Vaše dieťa obľúbi. Atraktívny, stimulujúci predstavivosť dizajn vytvorí príjemnú atmosféru v miestnosti.

Populárne typy detských postieľok v našom obchode:
 • drevená detská posteľ (populárna a veľmi solídny model, ktorý sa vyznačuje odolnosťou a pôvabom prírodného dreveného prevedenia)
 • detská posteľ so zásuvkou (praktická vďaka možnosti uloženia posteľnej bielizne a iných drobných predmetov v zásuvke)
 • detská posteľ auto (ideálny model pre chlapcov, ktorý umožní Vaším malým milovníkom motorizácie cítiť sa ako v skutočnom aute. Často vyhľadávané ako - detské auto)
 • detská dvojposteľ (praktické riešenie pre súrodencov alebo dvojčatá)
 • biela detská posteľ (častý výber moderných rodičov - ako reprezentácia nových trendov v interiérovom dizajne)
 • detská posteľ s matracom (pri výbere správneho matraca Vám naši poradcovia radi pomôžu)
 • detská posteľ pre dievča (ideálna pre mladú dámu – charakterizuje sa najmä pastelovými farbami a vyvaženými tvarmi)
 • detská posteľ pre chlapca (vyznačuje sa výraznejšími tvarmi a farbami)
Posteľ patrí medzi najdôležitejší kus nábytku, a to aj v detskej izbe. Dokonca podľa výskumov deti toho naspia oveľa viac než dospelí, preto je kvalitné lôžko tak veľmi podstatné pre ich zdravý vývoj. Posteľ vydrží dlho, a pokiaľ bude dieťa malé, určite ocení, že sa mu do nej zmesti veľa plyšových hračiek.

Možností pre výber máte nespočetné množstvo. Pre našich  zákazníkov a ich deti sme pripravili zaujímavú škála farieb, spomedzi ktorých si môžete vybrať ľubovoľné prevedenie Vami zvolených detských postieľok. Detské postele sú unikátny nábytok, ktorý je k dispozícii vo výnimočne atraktívnych, veselých vzoroch a farbách. Všetky sú navrhnuté tak, aby vyhovovali predovšetkým potrebám a očakávania najmladších užívateľov.
 
Detská posteľ so zábranou je ideálna pre menšie deti, aby z nej nevypadli. Detská poschodová posteľ je ideálna do malých izbičiek, kde prázdny priestor pod ňou môže slúžiť ako hrací kútik. Pokiaľ počítate s častými návštevami kamarátov Vašich ratolesti, možno budete zvažovať nákup detskej postele s prístelkou. Pre dve deti nájdete skvelé riešenie v dvojposchodových posteliach.
 
V detskej izbe veľmi často prevláda neporiadok. Preto určite oceníte každé voľné miesto pre usporiadanie detských hračiek, knižočiek, oblečenia... Detská posteľ s úložným priestorom je ideálnym riešením pre udržanie poriadku v detskej izbe. Nezabudnite, že okrem praktického využitia je však potrebné trafiť sa do vkusu Vašich detí. Ak presne viete, čo majú rady, nebude to veľký problém. Pokiaľ váhate, pokojne sa ich opýtajte na vlastný názor. Deti by mali mať priestor vyjadriť svoj názor najmä keď ide o ich vlastnú izbičku. Alebo môžete zaobstarať detskú posteľ v univerzálnej farbe a izbu rozveseliť jednoduchou tapetou alebo iným dekoračným prvkom.

Pokiaľ si nebudete vedieť rady ako zladiť nábytok, pokojne sa obráťtena náš skúsený tím. Naši pracovníci Vám radi poradia pri výbere kvalitného nábytku za primeranú cenu. Dôležitou výhodou detských postieľok v našom internetovom obchode je široká škála vzorov, farieb a modelov od rôznych výrobcov. Medzi nimi nájdete napríklad jednoduché a estetické konštrukcie, navrhnuté v súlade s modernými dizajnérskymi trendmi, vytvorené tak aby dokonale ladili s minimalisticky zariadenými interiérmi. V tejto skupine dominujú predovšetkým detské postieľky v bielej farbe, alebo v tlmených, vyvážených farbách, krémových a svetlých odtieňoch. Naopak, veľmi obľúbené našimi klientmi sú aj detské postieľky vo svetlejších, pestrejších a mnohofarebných prevedeniach, ktoré si môžete vybrať zo širokej škály farieb.

Pre našich  zákazníkov a ich deti sme pripravili zaujímavú škála farieb, spomedzi ktorých si môžete vybrať ľubovoľné prevedenie Vami zvolených detských postieľok. Detské postele sú unikátny nábytok, ktorý je k dispozícii vo výnimočne atraktívnych, veselých vzoroch a farbách. Všetky sú navrhnuté tak, aby vyhovovali predovšetkým potrebám a očakávania najmladších užívateľov.

Častejšou voľbou je aj sofistikovanejšia konštrukcia postieľok, ako sú napríklad detské postele v tvare auta, lietadla, či dokonca lokomotívy. Veľmi častým výberom dizajnérov a výrobcov sú aj rôzne populárne vzory známe z detských rozprávok, filmov, či komiksov. To všetko znamená, že mať vlastnú vysnívanú posteľ je túžbou takmer každého dieťaťa.
Nesmieme zabudnúť ani na bohatú ponuku poschodových postelí, ktoré sú samostatnou kategóriou tohto typu nábytku.
 
V Nábytok-Bogart.sk staráme sa o každý z týchto aspektov a zameriavame sa na vytvorenie čo najviac kvalitných detských postieľok – pre chlapcov aj pre dievčatá, ktoré splnia požiadavky nielen Vás, ako rodičov, ale predovšetkým hlavných užívateľov našich výrobkov v tejto kategórii - detí a mladých ľudí. Preto ponúkame širokú škálu detských postieľok v rôznych tvaroch, farbách, vzoroch, veľkostiach, štýloch a konfiguráciách.

Sú prispôsobené tak aby podporovali zdravý a správny vývoj mladého tela, a pritom sú vizuálne atraktívne, a určite stanu sa ústredným a pozoruhodným prvkom detskej alebo študentskej izby. Správne zvolený nábytok bude zabezpečením komfortu a pohodlného sedenia Vášho dieťaťa, čo je veľmi dôležité nie len pre zdravý vývoj, ale hlavne pre spokojnosť detí. V našej ponuke nájdete široký sortiment detských posteli. Prezentované modely sú v rôznych farebných odtieňoch, alebo na požiadanie v ľubovoľnom prevedení. Naše výrobky sa vyznačujú starostlivým spracovaním a jedinečnosťou, sú zárukou najvyššieho komfortu, odolnosti a trvanlivosti.

Najčastejšie si klienti vyberajú detské postele s rozmermi:
 • detská posteľ 160x80
 • detská posteľ 140x70
 • detská posteľ 180x90
 • detská posteľ 90x200
 • detská posteľ 120x60
 • detská posteľ 200x90
 • detská posteľ 160x70

Lacné detské postele sú našou špecialitou

Rastúce požiadavky a potreby našich zákazníkov, vysoká konkurencia a túžba poskytnúť aj tým najnáročnejším zákazníkom produkty, ktoré splnia ich očakávania, nabáda nás vyvíjať sa a poskytnúť naozaj bohatú ponuku lacnejších pohoviek pre deti, dostupných v našom internetovom obchode Nábytok-Bogart.sk. Ak chcete vybrať štýlovú a zároveň pohodlnú posteľ pre výbavu detskej izby, vôbec nemusíte vyhadzovať veľa peňazí. Široká škála možností konfigurácie vám umožňuje vybrať si posteľ, ktorá určite nezaťaží Váš rodinný rozpočet. Ponúkame širokú škálu materiálov bez dodatočných príplatkov, môžete ľubovoľne skomponovať lacnú a pritom stále mimoriadne štýlovú postieľku pre Vaše deti.

Každý rodič si uvedomuje aké výdavky, vzniknú pri narodení dieťaťa, a preto je nevyhnutné optimalizovať domáci rozpočet. Aby sme splnili očakávaní našich klientov, sme do našej ponuky zaradili mnoho lacných detských posteli, ktoré si môže dovoliť takmer každý rodič. Okrem toho lacné postele sa vôbec nemusia výrazne líšiť od ostatných, drahších modelov. Veľmi módna v poslednej dobe minimalistická forma a sériová výroba umožňuje minimalizovať náklady pri zachovaní vysokej kvality.

Vďaka všetkým týmto faktorom, výberom lacnej detskej posteli v našom obchode, nie ste odsúdení na úzky, obmedzený výber detského nábytku. Obrovským uľahčením pre kupujúcich je upresnenie výsledkov, vďaka ktorým môžeme zvoliť maximálnu cenu výrobkov – veľmi uľahčí nákupy a umožní ľahší výber lacnej detskej posteli.

Postele pre dievčatá a postele pre chlapcov

V Nábytok-Bogart.sk Vám ponúkame veľa jedinečných modelov, ktoré sú určené len pre detské izby pre dievčatá, alebo detské izby pre chlapcov.
 
Detské izby pre dievčatá sa vyznačujú predovšetkým svojou farebnosťou a charakteristikou nábytku, ktorý je zameraný na potreby dievčat. Detské izby pre dievčatá môžu byť vybavené toaletnými stolíkmi, veľkou skriňou samozrejme vybavenou zrkadlom. Ak zariadite svojej Vašej malej princeznej izbičku v motíve jej obľúbené rozprávky, určite bude veľmi rada. Vo všeobecnosti v obchodoch s nábytkom detské izby pre chlapcov nemajú takú širokú ponuku nábytku ako detské izby pre dievčatá. V našom internetovom obchode nájdete rôznorodé modely do detských izieb pre chlapcov, a tak si každý bez problémov vyberie niečo pre seba.
 
Detské izby pre chlapcov sa od detskej izby pre dievčatá líšia predovšetkým farebnosťou a motívmi. Detské izby pre chlapcov mávajú napríklad veľmi atraktívne postele v podobe auta alebo rakety. Tak zariadenú izbu si Vaše deti určite zamilujú! Detský nábytok v detskej izbe pre dievčatá je prevažne v bielej farbe. Nábytok je často v kombinácii s ružovou alebo fialovou farbou, čo dodáva nábytku pre dievčatá romantický vzhľad. Ale vďaka našej bohatej ponuke nábytku do detskej izby môžete zariadiť tuto miestnosť v akejkoľvek farbe.
 
Deti rastú a čo sa im páči dnes, nemusí platiť za rok. Aby pre vás zariadenie detskej izby nebolo finančne náročné, ale napriek tomu ste splnili želania Vašich deti, zamerajte sa hlavne na farby stien a obstaranie dekorácií. To môžete kedykoľvek zmeniť, bez toho aby ste museli kupovať nový nábytok.

S nami detské izba môžu byť zariadené presne podľa Vašich potrieb z jednotlivých elementov kompletu, alebo si odrazu môžete kúpiť už hotový komplet detského nábytku. Detský nábytok je obohatený o krásne pestrofarebné vzory, ktoré oživia interiér a dodajú potrebnú energiu a život, ktorú si vyžadujú detské izby či študentská izba. S maximálnou starostlivosťou sa staráme o pohodlie, bezpečie a spokojnosť našich zákazníkov a preto sú naše produkty vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov a technológií na základe najnovších trendov. Vhodné zvolený detský nábytok alebo nábytok do študentskej izby je základom zariadenia interiéru, vďaka ktorému Vaši najmladší získajú pohodlné miesto na učenie, ale aj relaxáciu, či zábavu.

Hoci väčšina ponúkaných modelov posteli pre deti je univerzálna – ponúkame Vám aj veľa modelov určených špeciálne pre dievčatá, alebo chlapcov. Aký je medzi nimi rozdiel? Dôležitú úlohu hrajú farby nábytku. Zvyčajne dievčatá dávajú prednosť teplejším farbám, ružovej, oranžovej alebo červenej, ktoré najlepšie odrážajú ich charakter. Zatiaľ čo chlapci zvyčajne uprednostňujú tmavšie farby, ako je modrá, hnedá alebo grafitová.
 
Hoci to nie je pravidlom, výrobcovia detských posteli zohľadňujú rodové preferencie a zahrnú ich do svojej ponuky.
Ďalší veľmi dôležitý rozdiel medzi dievčenskými a chlapčenskými pastelmi, je dizajn. Medzi mladými mužmi prevládajú postele s motívom rôznych áut, motorových člnov, lodí alebo dokonca hasičských vozov, zatiaľ čo dievčatá preferujú viac tlmené tvary s motívom víly, poníka alebo srdcia.

Každý starostlivý rodič, ktorý sa stará o zdravý odpočinok, chce aby detský nábytok bol nielen praktický, ale predovšetkým pomohol vytvoriť príjemnú atmosféru v izbe dieťaťa. Bude pre chlapca alebo dievča lepší darček ako vytvorenie jeho vysnívaného miesta a to podľa jeho obľúbenej rozprávky?
Zaujímavou variantou sú aj univerzálne modely, ktoré sa v závislosti od zvolenej farebnej schémy môžu stať detskou postieľkou pre dievča alebo chlapca. Odporúčame aj rad postelí s menami detí, vďaka ktorým si môžeme jednoducho vybrať vlastnú posteľ pre chlapca alebo dievča. V Nábytok-Bogart.sk nájdete vynikajúce modely postelí pre chlapcov a dievčatá, ktoré sa vyznačujú sofistikovaným dizajnom a kvalitným spracovaním, ktoré zaručuje dlhodobú životnosť.

Detská posteľ s bariérou - bezpečnosť predovšetkým

Napriek tomu, že zábradlie je vlastnosťou poschodových postelí, bude perfektným riešením aj v prízemných detských a vyťahovacích posteliach.
Detské postele s bariérou sú kategória detských posteli, ktorú mladí rodičia vyhľadávajú veľmi často.
 
Niet divu, pretože ide o bezpečnosť ich ratolesti. Zábradlie zabezpečí pokojný spánok nielen dieťaťu, ale predovšetkým aj rodičom. Niektoré modely detských postieľok sú vybavené dvomi bariérami - pre zaistenie maximálneho pohodlia a bezpečnosti.
 
Veľmi často je zábradlie namontované len na noc, aby počas spánku zachránilo dieťa pred možným pádom, zatiaľ čo cez deň je odstránená, aby neprekážala počas hry.
Detská posteľ s bariérou je perfektnou voľbou, ktorá kombinuje praktickosť s komfortom a bezpečnosťou. Zároveň zaručuje bezpečný spánok pre dieťa a pokoj pre rodičov, ktorí si môžu byť istí, že ich potomstvo je v noci úplne bezpečné.

Detská postieľ - zhrnutie

Posteľ patrí medzi najdôležitejší kus nábytku, a to aj v detskej izbe. Dokonca podľa výskumov deti toho naspia oveľa viac než dospelí, preto je kvalitné lôžko tak veľmi podstatné pre ich zdravý vývoj. Posteľ vydrží dlho, a pokiaľ bude dieťa malé, určite ocení, že sa mu do nej zmesti veľa plyšových hračiek.

Možností pre výber máte nespočetné množstvo. Pre našich  zákazníkov a ich deti sme pripravili zaujímavú škála farieb, spomedzi ktorých si môžete vybrať ľubovoľné prevedenie Vami zvolených detských postieľok. Detské postele sú unikátny nábytok, ktorý je k dispozícii vo výnimočne atraktívnych, veselých vzoroch a farbách. Všetky sú navrhnuté tak, aby vyhovovali predovšetkým potrebám a očakávania najmladších užívateľov. Detská posteľ so zábranou je ideálna pre menšie deti, aby z nej nevypadli. Detská poschodová posteľ je ideálna do malých izbičiek, kde prázdny priestor pod ňou môže slúžiť ako hrací kútik. Pokiaľ počítate s častými návštevami kamarátov Vašich ratolesti, možno budete zvažovať nákup detskej postele s prístelkou. Pre dve deti nájdete skvelé riešenie v dvojposchodových posteliach.
 
V detskej izbe veľmi často prevláda neporiadok. Preto určite oceníte každé voľné miesto pre usporiadanie detských hračiek, knižočiek, oblečenia... Detská posteľ s úložným priestorom je ideálnym riešením pre udržanie poriadku v detskej izbe. Nezabudnite, že okrem praktického využitia je však potrebné trafiť sa do vkusu Vašich detí. Ak presne viete, čo majú rady, nebude to veľký problém. Pokiaľ váhate, pokojne sa ich opýtajte na vlastný názor. Deti by mali mať priestor vyjadriť svoj názor najmä keď ide o ich vlastnú izbičku. Alebo môžete zaobstarať detskú posteľ v univerzálnej farbe a izbu rozveseliť jednoduchou tapetou alebo iným dekoračným prvkom.

Pokiaľ si nebudete vedieť rady ako zladiť nábytok, pokojne sa obráťtena náš skúsený tím. Naši pracovníci Vám radi poradia pri výbere kvalitného nábytku za primeranú cenu. Dôležitou výhodou detských postieľok v našom internetovom obchode je široká škála vzorov, farieb a modelov od rôznych výrobcov. Medzi nimi nájdete napríklad jednoduché a estetické konštrukcie, navrhnuté v súlade s modernými dizajnérskymi trendmi, vytvorené tak aby dokonale ladili s minimalisticky zariadenými interiérmi. V tejto skupine dominujú predovšetkým detské postieľky v bielej farbe, alebo v tlmených, vyvážených farbách, krémových a svetlých odtieňoch. Naopak, veľmi obľúbené našimi klientmi sú aj detské postieľky vo svetlejších, pestrejších a mnohofarebných prevedeniach, ktoré si môžete vybrať zo širokej škály farieb.

Naše výrobky sa vyznačujú starostlivým spracovaním a jedinečnosťou, sú zárukou najvyššieho komfortu, odolnosti a trvanlivosti.


"Široký sortiment obchodu Skvelá komunikácia"
Slabiny: "Dlhšia dodacia lehota"
Ověřený zákazník, 2023-09-13
"Výborná komunikácia od mail cez telefonát až po doručenie kuriérom"
Ověřený zákazník, 2023-09-06
Ověřený zákazník, 2023-09-03
/detske-postele-c-1106.html