Nábytok pre náročných

 

  

Nábytok pre individuálnu objednávku

 

Naša spoločnosť sa už niekoľko rokov špecializuje na výrobu širokého spektra čalúneného nábytku. Mnoho rokov práce nám umožnilo získať cenné skúsenosti, ktoré viedli k vývoju predaja na Slovensku a tiež za hranicami.

K dnešnému dňu vyrábame univerzálny nábytok pre jednotlivé objednávky aj tých najnáročnejších ľudí. U nás je zákazník naším pánom, má vplyv prakticky na všetko. Ponúkame nasledovné možnosti:


- výber vhodných poťahových látok (vrátane hydrofóbnych a ľahko-čistiacich materiálov)

- zmenu rozmerov nábytku

- voľbu nožičiek (chrómové, alebo drevené)

- individuálne zmeny v tvare nábytku odsúhlasené po konzultácii s našou spoločnosťou


Môžete sa inšpirovať produktami z našej ponuky, no tak isto nám môžete posielať svoje vlastné nápady. Ak snívate o nábytku, ktorý si predstavujete vo svojej fantázii, no je ťažké nájsť obchod, ktorý ho ponúka, alebo je nenormálne drahý, tak potom napíšte nám! Pošlite nám Váš náčrt, alebo fotku spolu s dôležitými informáciami o produkte a my vyceníme náklady na jeho realizáciu.


Ponúkame tiež možnosť výroby kuchynského nábytku na mieru. Uvedomujeme si, že v dnešnej dobe sa stále viac a viac ľudí rozhoduje pre tento typ zariadenia svojej kuchyne. Široká škála tvarov, farieb a iných možností Vám umožní vytvoriť si svoju vlastnú vysnívanú kuchyňu, ktorá splní Vaše požiadavky, očakávania a uspokojí individuálny vkus. Pokiaľ máte záujem, alebo akékoľvek otázky súvisiace s danou problematikou, tak nás prosím kontaktujte. Naši odborní konzultanti Vám odpovedia na otázky, poradia, nájdu najlepšie riešenie a navrhnú kuchyňu podľa Vašich pokynov.


Takéto špeciálne objednávky a projekty podporujú náš trvalý rozvoj a rozširujú vedomosti. Zákazníci, ktorí nás kontaktujú s otázkami ohľadom výroby nábytku podľa individuálnych predstáv, často očakávajú rady a odpovede na množstvo technických otázok - my sa zas naopak snažíme podať klientom najjednoduchejšie odpovede spojené s danou problematikou. Sme si vedomí toho, že pochopenie individuálnych potrieb zákazníka je základom úspešnej spolupráce.


Neváhajte a začnite s nami spolupracovať!Kontakt: info@nabytok-bogart.sk


"Ochota, pomoc pri vybere, rychle dodanie"
Ověřený zákazník, 2021-07-28
Ověřený zákazník, 2021-07-20
Ověřený zákazník, 2021-07-13
/N%C3%A1bytok%20pre%20n%C3%A1ro%C4%8Dn%C3%BDch-s-44.html