Detské postieľky pre batoľatá | nabytok-bogart.sk

Detské postieľky pre batoľatá

nájdených produktov: 0
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE


výsledkov na stránku:
Prezentujeme jedinečné detské postieľky pre vaše dieťa. Detská postieľka je najdôležitejším kusom nábytku pre nového člena rodiny. Je pravda, že od narodenia, minimálne niekoľko mesiacov tam bude tráviť väčšinu času. Deti trávia veľa hodín denne iba spánkom, čo zaisťuje ich zdravý vývoj a posilňuje kognitívne schopnosti.

Preto k výberu detskej postieľky treba pristupovať s osobitnou starostlivosťou a pozornosťou venovanou otázkam pohodlia, bezpečnosti a trvanlivosti. Práve tieto aspekty a estetické hodnoty definujú ideálne detské postieľky.

Detské postieľky v našej ponuke


Pripravili sme mimoriadne bohatú a zároveň atraktívnu ponuku detských postieľok. Ponúkame detské postieľky pre deti aj postieľky pre novorodencov. Jednotlivé modely sú k dispozícii v zaujímavých zostavách, a tiež aj ako samostatné prvky, ktoré je možné skladať s ľubovoľným usporiadaním detskej izby alebo spálne rodičov.
Naše postele pre kojencov sú starostlivo vybrané modely, ktoré sa vyznačujú nasledujúcimi vlastnosťami:

  •     bezpečná a stabilná konštrukcia vyrobená z najlepších materiálov,
  •     farby a laky s bezpečnostnými certifikátmi,
  •     žiadne vyčnievajúce, ostré prvky alebo skrutky,
  •     dodatočná bezpečnosť,
  •     zaujímavý, efektívny dizajn,
  •     zdokonalenie aj v tých najmenších detailoch,
  •     vysoká kvalita za prijateľnú cenu.


Náš sortiment je neustále obohacovaný o nové ponuky najmódnejších modelov detských postieľok od overených výrobcov nábytku. Vďaka tomu máme zaručenú vynikajúcu kvalitu, dostupné ceny, ale aj istotu, že máme najnovšie modely zodpovedajúce súčasným trendom.

Moderné a klasické detské postieľky pre batoľatá


Pri príprave našej ponuky sa snažíme, aby sa detské postieľky vyznačovali širokou škálou vzorov. Vďaka tomu si každý, bez ohľadu na svoje chute a očakávania, pokiaľ ide o farbu, dizajn, typ dekoratívnosti, ako aj preferovaný štýl, hravo nájde vysnívaný model detskej postieľky pre novorodenca alebo kojenca.

Ponúkame klasické detské postieľky, štylizované a moderné vzory. Všetky sú spojené precíznosťou spracovania a dôrazom pre estetické vycibrenie aj v tých najmenších detailoch. Obzvlášť populárne sú biele detské postele, ktoré sa dajú ľahko prispôsobiť každému dizajnu interiéru, pretože sa vyznačujú univerzálnym dizajnom a určitou nadčasovosťou.

Detská postieľka pre novorodenca a batoľa môže byť tiež navrhnutá v konkrétnom dizajne - takéto návrhy nájdete aj v našej ponuke. Prezentujeme detské postieľky v anglickom, provensálskom, talianskom, modernistickom a škandinávskom štýle. Obľúbené sú aj detské postieľky zdobené rozprávkovými postavičkami, detskými a kvetinovými motívmi, ako aj v sofistikovaných farebných kompozíciách.
Odporúčame vám tiež si prezrieť detské postieľky v klasickom dizajne. Tieto modely sú vyrobené z masívneho dreva v prírodných farbách, vďaka čomu nádherne zapadnú do nadčasových dizajnových štandardov.

Detské postieľky s prebaľovacím pultom a iným vybavením


Pri výbere postieľky pre vaše dieťa stojí za to venovať pozornosť trom aspektom: bezpečnosti, pohodliu a estetike. Nezabúdajme však tiež na funkčnosť. Okrem klasických detských postieľok s trojstupňovou výškou spacej plochy ponúkame aj postele obohatené o praktické doplnky, ktoré uľahčia prebaľovanie a vykonávanie iných povinností.

V tomto ohľade bude detská postieľka s prebaľovacím pultom neoceniteľná. Takáto posteľ s prebaľovacím pultom je vynikajúcou voľbou, pretože obidva prvky sú navzájom z hľadiska konštrukcie a estetiky zladené a vytvárajú tak súvislý celok. Je to určite lepšie riešenie, ako kupovať samostatný univerzálny prebaľovací pult.

Detská postieľka s príslušenstvom je dokonalým riešením pre ľudí, ktorí oceňujú nielen dobrý dizajn nábytku, ale aj jeho praktický a funkčný rozmer. V tejto súvislosti odporúčame aj detskú postieľku so zásuvkou. Takáto detská postieľka uľahčí uskladnenie mnohých detských doplnkov, najmä plienok, ktoré vďaka tomuto riešeniu budú vždy na dosah a zároveň nebudú na očiach.

Novorodenecká postieľka a bezpečnosť


Otázka bezpečnosti detí je pre každého rodiča prioritou. Preto sú všetky detské postieľky dostupné v našej ponuke predovšetkým bezpečné. Je to hlavne vďaka stabilnej a odolnej konštrukcii, ako aj výberu vhodných komponentov, z ktorých je vyrobená každá postieľka pre novorodenca.

Je tiež dôležité, aby boli detské postieľky pokryté farbami alebo lakmi, ktoré boli schválené z hľadiska bezpečnosti. Je to dôležité z dôvodu možných alergií a citlivosti vyvíjajúceho sa dýchacej sústavy detí. Detské postieľky s príslušenstvom dostupné v našom sortimente navyše neobsahujú žiadne vyčnievajúce, ostré prvky či vyčnievajúce skrutky.

"Výborná komunikácia+detailne zabalený kvalitný tovar"
Ověřený zákazník, 2021-02-28
"Priehliadnost stránky, Dostatok tovaru Komunikatívnosť Včasné dodanie tovaru"
Slabiny: "Žiadna"
Ověřený zákazník, 2021-02-23
Ověřený zákazník, 2021-02-10
/detske-postielky-pre-batolata-c-309-6.309.html