Opis výrobku

Hilding Boogie - vysokoelastický penový matrac

 
Boogie je penový matrac, ktorý je medzi zákazníkmi veľmi obľúbený. Zaručuje optimálny odpočinok ľuďom s menšou ale aj zvýšenou hmotnosťou. Konštrukcia vložky, profilovaná do siedmich zón tvrdosti, dokonale podporuje telo počas spánku. Latexový zvršok viditeľný v priereze sa stáva antibakteriálnou bariérou, vďaka čomu je matrac odporúčaný pre alergikov. Adekvátna elasticita a mierne ochladzujúca vysoko elastická pena FloFom obklopuje telo a umožňuje telu regeneráciu.
 
Matrace Boogie uprednostňujú ľudia s aktívnym životným štýlom. Štruktúra peny s otvorenými bunkami zaisťuje priedušnosť a vetranie, a tým aj primeranú hygienu spánku. Matrac oblečený v poťahu Tencel s antialergickými vlastnosťami, pohlcujúci prebytočnú vlhkosť.

Prevedenie matraca Hilding Boogie:
  • Vložka: vysoko odolná tvrdá pena, výška 15,5 cm, povrch z latexu, výška 4 cm, pena Flo Fom, výška 4 cm
  • Poťah: Tencel
  • Výška: približne 26 (Tencel)
  • Veľkosť: možnosť vyrobiť neštandardný rozmer, po konzultácii
  • Tvrdosť: H3 (tvrdá)

Pre páry - matrac s vysokou bodovou pružnosti zaisťujúce optimálnu podporu a prispôsobenie zaťaženia, vďaka čomu osoba, ktorá spí vedľa necíti žiadne pohyby.
Pre aktívnych - matrace, ktorých design zaisťuje relaxáciu a rýchlu regeneráciu unavených svalov. Ideálne pre športovcov.
Pre mládež - solídny, pružný matrace s komfortnou tvrdosťou a trvanlivosťou prispôsobenou pre mládež počas dospievania. Vybavený dvoma tvrdosťami, vďaka čomu počas rastu dieťaťa môžete jednoducho matrac otočiť na druhú, tvrdšie stranu.
Dve tvrdosti - dvojstranný matrac, vybavený dvoma rôznymi hodnotami komfortu v závislosti na strane.
Zrolovaný - matrace sú vákuovo balená a zrolovaná, čo uľahčí dopravu a skladovanie. Pozor - záruka nezahŕňa matrace, ktoré boli v zrolované forme viac ako 4 mesiace.
Pre alergikov - Matrac potiahnutý poťahom bez látok škodlivých pre zdravie, neobsahuje potenciálne alergénne látky.
7 zón tvrdosti - matrac vybavený 7 rôznymi zónami tvrdosti.
Pre nastaviteľné rošty - matrac prispôsobený k roštom s nastavením sklonu opierky hlavy a podnožky. 
Pranie v teplote 60. stupňov - odporúčaná teplota prania poťahu.
15. rokov záruka - záručná doba na vložku matraca.

 
 

Poťah matraca Hilding Conga:
Tencel - prírodný, antialergický poťah vyrobený z moderných viskózových vlákien. Jeho hlavnou výhodou je kontrola úrovne vlhkosti matraca absorbovaním jeho prebytku priamo z kože spiaceho človeka. Tencelové vlákna nedráždia a prirodzene bránia množeniu baktérií. Poťah je ľahko snímateľný a dá sa prať v práčke do 60 ° C.
 

Certifikáty matraca: 

Matrace Hilding majú certifikát Oeko-Tex®, ktorý stanovuje, že všetky materiály použité na výrobu matracov neobsahujú škodlivé látky, ktoré majú negatívny vplyv na zdravie. Nákup produktov so značkou Oeko-Tex® dáva záruku vysokej kvality a bezpečnosti produktu, ktorý môžete používať bez obáv na škodlivý vplyv na Vašu zdravie.
 
Súvisiace kategórie:
  -  -  -  - -  -  - 

 

Rozmery a parametre

Rozmery

  • šírka: 80-180 cm,

  • výška: 26 cm,

  • hĺbka: 200 cm,

  • Montáž: Nepotrebná

Hodnotenie zákazníkov

/hilding-boogie---vysokoelasticky-penovy-matrac-p-48850-1031-1031.html