Opis výrobku

Hľadáte ideálnu stoličku, ktorá skombinuje komfort a štýl? Predstavujeme vám drevenú stoličku Azarro 2 s čalúneným sedadlom - Béžová Cloud 03 / čierne nožičky.

Táto stolička je skutočným skvostom v každom interiéri. Jej béžový poťah a čierne drevené nohy vytvárajú elegantný kontrast, ktorý dodá vášmu priestoru sofistikovaný vzhľad. Jej dizajn je moderný, ale zároveň nadčasový, takže sa hodí do rôznych štýlov interiéru.

Azarro 2 nie je len o vzhľade. Je vyrobená z masívu, čo zaručuje jej dlhú životnosť a stabilitu. Sedadlo je čalúnené popruhmi, čo zabezpečuje pohodlie pri sedení, a opierka je z drevenej preglejky, ktorá pridáva pevnosť a odolnosť. A čo je najlepšie, tento nábytok je plne zmontovaný, takže nevyžaduje žiadnu montáž.

Okrem toho, vďaka rozmere 52 x 83 x 45 cm, stolička Azarro 2 sa ľahko zmestí do akéhokoľvek priestoru, či už máte veľkú jedáleň alebo malý obývací priestor. Jej výška sedáka je 48 cm, čo je ideálna výška pre pohodlné sedenie. Skrátka, Azarro 2 je dokonalou kombináciou štýlu, komfortu a funkčnosti.

Charakteristické vlastnosti produktu:

 • Stolička drevená Azarro 2 s čalúneným sedadlom → Kombinácia béžovej Cloud 03 a čiernej farby nožičiek dodáva eleganciu a sofistikovanosť každému interiéru. Ideálna pre tých, ktorí hľadajú komfort a štýl.
 • Čalúnené sedadlo → Pohodlné sedenie je zabezpečené vďaka čalúneným popruhom, ktoré prispievajú k dlhodobej odolnosti a komfortu. Užite si dlhé večere pri večeri alebo pohári vína.
 • Prevedenie nožičiek: masív → Čierne masívne nožičky zaručujú stabilitu a dlhú životnosť stoličky. Sú odolné voči poškodeniu a ľahko sa udržiavajú.
 • Rozmery: 52 x 83 x 45 → Tieto rozmery robia stoličku ideálnou pre malé priestory. Napriek kompaktným rozmerom poskytuje dostatok pohodlia a podpory.

Rozmery a parametre

Rozmery

 • szerokość

  šírka: 52 cm,

 • wysokość

  výška: 83 cm,

 • głębokość

  hĺbka: 45 cm,

 • Výška sedáku: 48 cm,

Viac parametrov

Poťahová látka

Druh

Cloud 03

Farba

béžová

Farebné prevedenie

Farebné prevedenie nožičiek

čierna

Prevedenie

Sedadlo

čalúnnické popruhy

Ďalšie informácie
Čalúnnické pásy sú pásy z elastického materiálu, ktoré sú strategicky umiestnené v čalúnení sedadla. Ich hlavnou výhodou je, že poskytujú primerané napätie a pružnosť, čo sa prejavuje v trvalej podpore tela. Zabezpečujú rovnomerné rozloženie hmotnosti používateľa na celú plochu sedadla, čím sa eliminuje tlak na jednotlivé body. Popruhy čalúnenia prispievajú aj k odolnosti sedadla. Vďaka nim si nábytok zachováva svoju pôvodnú podobu dlhé roky. Čalúnnické pásy zabraňujú deformácii, poskytujú dlhodobú oporu a pohodlie.

Sedadlo

vlnité pružiny

Ďalšie informácie
Vlnité pružiny sú inovatívnym riešením na vyplnenie sedadiel čalúneného nábytku. Vyznačujú sa výnimočnou pružnosťou a trvanlivosťou, čím poskytujú jedinečné pohodlie a dlhotrvajúcu oporu. Prispôsobujú sa vášmu telu, rovnomerne rozdeľujú hmotnosť a eliminujú tlak na kontaktné body. Okrem toho vlnité pružiny poskytujú vynikajúce vetranie. Vlnité pružiny sú najlepším riešením pre tých, ktorí si cenia pohodlie, odolnosť a relaxačný odpočinok.

nožičky

masiv

Ďalšie informácie
Presvedčte sa o výnimočnej kvalite a šarme nábytku s nohami z masívneho dreva. Táto masívna konštrukcia dodá vášmu interiéru eleganciu a odolnosť. Masívne drevo je symbolom remeselnej zručnosti a prírodnej krásy, ktorá obohatí každú miestnosť. Pocítite pevnosť a stabilitu, ktorá zaručuje dlhodobé používanie a odolnosť pri každodennom používaní. Drevo navyše dodáva nábytku jedinečný charakter a teplo, čím vytvára vo vašom domove príjemnú atmosféru. Výberom nábytku s nohami z masívneho dreva investujete do trvalej krásy a výnimočného štýlu.

polyuretánová pena

Ďalšie informácie
Spoznajte bezkonkurenčné pohodlie a odolnosť s polyuretánovou penou. Ide o inovatívny materiál, ktorý poskytuje vynikajúcu oporu a výnimočné pohodlie. Polyuretánová pena je pružný a elastický materiál, ktorý sa dokonale prispôsobí vášmu telu a poskytuje optimálnu oporu chrbta a pohodlné sedenie počas dlhých hodín. Jej výhody sa nekončia pohodlím - polyuretánová pena je tiež mimoriadne trvanlivá a odolná voči deformácii. Vďaka tomu si nábytok s polyuretánovou penou zachováva svoj pôvodný tvar aj po intenzívnom používaní. Okrem toho je polyuretánová pena hypoalergénna a ľahko sa čistí, takže je ideálna pre alergikov.

Opierka

preglejka drevená

Ďalšie vlastnosti

Opierky rúk

nie

Montáž

Nevyžaduje sa

plne zmontovaný nábytok

Hodnotenie zákazníkov

Recenzie zákazníkov na daný produkt

Jedálenské kreslo Azarro 2 - béžový Cloud 03 / čierna

0,00

star star star star star

0 recenzií


Overujeme, ktoré recenzie sú od zákazníkov, ktorí si daný produkt kúpili. Po overení sa zobrazia pozitívne aj negatívne recenzie
/jedalenske-kreslo-azarro-2---bezovy-cloud-03---cierna-p-154121-1016-1016.html