SQL/DB Error -- [You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ')' at line 1]
Komfortný odpočinok | Nábytok Bogart

Komfortný odpočinok

Pohodlný odpočinok závisí vo veľkej miere od správne zvoleného matraca, či výplne sedáka. Nižšie Vám ponúkame opis a vysvetlenie, ktorý model bude pre Vás ideálny a prispôsobí sa Vašim potrebám a preferenciám!
 
Bonelové pružiny s penou T35
 
Bonelové pružiny s polyuretánovou penou T35 - charakterizujú sa progresívnou elasticitou, t.j. pôsobením väčšieho tlaku sa zvyšuje sa aj opor výplne. Tento druh výplne sa preto odporúča pre ľudí, ktorí uprednostňujú tvrdšie sedenie, pri ktorom nezapadnete tak hlboko. Výhodou je to, že je to vhodné riešenie pre ľahkých i ťažkých ľudí. Pružiny sú navzájom prepojené drôtom, takže elasticita je povrchová. To znamená, že ak je tlak aplikovaný na jednu pružinu, reagujú aj iné, čo môžete pocítiť pri častej zmene polohy tela. Bonel kombinovaný s polyuretánovou penou T35, ktorá je používaná pri výrobe čalúneného nábytku, alebo pri jeho renovácii, dodatočná čalúnnícka látka pod pružinami redukuje hlasitosť ich práce a výsledné spojenie tak zaručuje dlhodobé používanie.


                                        

Vlnité pružiny s penou HR

Vlnité pružiny s HR penou - používajú sa na konštrukciu sedákov pri exkluzívnom nábytku, kedy si chcete vychutnať svoj odpočinok na maximum. Sú vyrábané z oceľového drôtu s vhodným profilom, vyznačujú sa vysokou flexibilitou a trvanlivosťou. Okrem toho sa vysoko elastická HR pena (polyuretánová pena typu HR) odlišuje oproti iným návrhom svojou zvýšenou elasticitou. Odporúča sa pre zákazníkov, ktorí majú radi príjemné, stredne tvrdé sedenie, kde počas sadanie naše telo jemne zapadne, čo nám počas používania umožňuje úplný komfort. Tento model výplne sa tiež vyznačuje lepšou ventoláciou (toto riešenie je ideálne pre alergikov).

                                        
 

                                                 UPOZORNENIE! Obidva systémy výplne sedáka sú rovnakej hrúbky, obrázky sú len ilustračné.

status
cena
Cena
-
Nakupovať v Nábytok-Bogart znamená:
Dovoz zdarma od 850 € >
Spokojní zákazníc Pozrite si recenzie >
Vlastná bezpečná doprava >
Pohodlná služba výnosu >
/komfortn%C3%BD-odpo%C4%8Dinok-pr-59.html