Postele Vyvýšené

nájdených produktov: 52
   1    z    2   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

Categories List
AKCIA
153cm     169,2cm     101,8cm    
360 €
414 €
Categories List
AKCIA
177,5cm     189,2cm     76,3cm    
360 €
414 €
Categories List Categories List
AKCIA
153cm     169,2cm     101,8cm    
347 €
399 €
Categories List
147 - 207cm     200cm     77 - 97cm    
288 €
Categories List Categories List
187cm     134cm     87cm    
239 €
Categories List
187cm     120cm     87cm    
220 €
Categories List
187cm     122cm     87cm    
284 €
Categories List
147 - 207cm     200cm     77 - 97cm    
311 €
Categories List
147 - 207cm     200cm     77 - 97cm    
311 €
Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List

   1    z    2   
výsledkov na stránku:

Detská vyvýšená posteľ - hit priamo z časopisov o interiérovom dizajne

Hoci vyvýšené postele sú dostupné na trhu už nejaký čas, tak až teraz získali popularitu u rodičov. Vďaka mimoriadnej funkčnosti vám umožnia vybaviť aj veľmi malú detskú izbu. Z takého nábytku majú deti radosť. Vyvýšená posteľ je pre nich nielen miestom pre odpočinok, ale aj možnosťou na skvelú zábavu!
 
Miesto úkrytov, základňa, ako aj vlastný kútik - to všetko môže poskytnúť horné poschodie pre malé deti. Interiéroví architekti sa veľmi často rozhodujú použiť tento prvok pri navrhovaní bytov. Samozrejme, všetko s výslovným súhlasom rodičov, ktorí si uvedomujú dôležitosť detskej postele pre svoje deti. Vyvýšená posteľ je jedným z najzaujímavejších riešení!

Vyvýšená posteľ - výber je obrovský

Existuje mnoho typov vyvýšených postelí. Pri vytváraní nábytku pre detí zvyčajne výrobcovia navrhujú tri farebné varianty:

  • vyvýšená posteľ pre deti - zariadená v pestrých farbách, často zdobená postavami z obľúbených rozprávok, zvieratami a kvetmi; vyrobené tak, aby sa malé dieťa tešilo z používania nábytku;
  • vyvýšená posteľ pre dievča - dominuje mu biela, béžová a pastelové farby; dychtivo si ich vyberajú dievčatá nad šesť rokov, ktoré začínajú viac dbať na svoju vlastnú identitu;
  • vyvýšená posteľ pre chlapca - spravidla vo farbách šedej, čiernej, hnedej alebo tmavomodrej; rovnako ako dievčatá, aj chlapci starší ako šesť rokov sa silne stotožňujú so svojim pohlavím a chcú to zdôrazniť na každom kroku.
Vyvýšené postele potešia deti, najmä ak majú vplyv na nákupný proces. Je známe, že ako zodpovedný rodič urobíte niekoľko rozhodnutí sami. Ak však uskutočníte možnosť výberu svojmu dieťaťu , určite sa poteší, že bude používať nábytok, ktoré si vybralo. Vyvýšená posteľ sa bude okrem farieb líšiť aj materiálom, z ktorého bola vyrobená:
 
  • drevená vyvýšená posteľ pre deti je štandardným riešením, ktorého konštrukcia je vyrobená z vysoko kvalitného dreva; niekedy je natretá iba čírym lakom, ale častejšie je pokrytá farbou;
  • kovová vyvýšená posteľ je spravidla stabilnejšie riešenie, ktoré vydrží oveľa väčšiu záťaž; funguje to obzvlášť dobre u detí, ktoré rýchlo priberajú na váhe.

Vyvýšená posteľ - matrac na vrchu a čo pod ňou?

Poschodie pre deti by malo byť predovšetkým funkčné. Z tohto dôvodu je na trhu k dispozícii mnoho architektonických riešení, z ktorých si môžete vybrať také, ktoré bude pre vaše dieťa najprijateľnejšie. Môžete si vybrať z nasledujúcich spojení:
 
  • písací stolík + vyvýšená posteľ - matrac je na vrchu a pod ním miesto, kde dieťa môže rozvíjať svoje maliarske schopnosti alebo písať prvé písmená;
  • skrinky + posteľ pre deti - posteľ je tiež blízko stropu, ale zásuvky a police sú zabudované do celého priestoru pod matracom; vďaka tomu do nich môžete vkladať detské hračky a oblečenie;
  • prázdny priestor + posteľ - poschodie visí nad priestorom, ktorý môžu rodičia voľne usporiadať; napríklad tam môžete dať škatule s vecami dieťaťa alebo im vytvoriť hraciu plochu.

Vyvýšené postele – výhody

Vyvýšené postele majú veľa výhod, ale najdôležitejšou z nich je funkčnosť. Na relatívne malú plochu zmestíte všetky potrebné položky, ktoré dieťaťu poskytnú vlastný priestor. Takéto riešenia budú fungovať predovšetkým medzi ľuďmi žijúcimi v štúdiách alebo malých bytoch. Keď je každý meter štvorcový dôležitý, tak treba siahnuť po takejto detskej posteli. Vyvýšená posteľ ušetrí veľa miesta, ktoré si určite zariadite iným spôsobom.
 
Veľkou výhodou tohto typu nábytku je skutočnosť, že takéto riešenia deti milujú . Je to pre deti ideálne miesto na hranie. Vyvýšená posteľ pre dievča a chlapca im poskytne veľa vnemov a nápadov na kreatívne trávenie času. To tiež odvedie bremeno z vás ako z rodiča. Získate trochu pokoja a chvíľku pre seba. Aké ďalšie výhody má táto detská posteľ? Ponecháva pod sebou veľa priestoru. Možno tam zariadite svoj čitateľský kútik? Alebo si tam dáte pohodlnú taburetku? Určite nájdete zaujímavý nápad na vytvorenie Vášho pohodlia. Vyvýšená posteľ pre deti môže byť rajom aj pre dospelých!

Bezpečné vyvýšené postele

Všetky výhody vyvýšených postelí vás pravdepodobne nepresvedčia o kúpe, ak si nemôžete byť istí, že vaše dieťa bude v 100% bezpečí. Matrace umiestnené vo výške sa môžu zdať ako jednoduchý recept na problémy. Zvlášť, ak tam lezie malé dieťa. Ale to rozhodne neni pravda! Bezpečné poschodie postele je stabilné.
 
Ani v okamihu najbláznivejších pohybov dieťaťa sa konštrukcia postele nehýbe. Zábrany majú správnu výšku, aby dieťa počas spánku nevypadlo. Zábrany chránia dieťa aj  počas zábavy cez deň! Dôležitý je aj rebrík. Ten musí odolávať odporu chodidiel, keď dieťa ide dole a hore na posteľ. Poschodová posteľ je často vybavená aj protišmykovými materiálmi. Zabraňujú nebezpečným pádom pri rýchlych a intenzívnych pohyboch dieťaťa.

Aké vyvýšené postele si vybrať?

Pri kúpe vyvýšenej postele je dobre sa opýtať na názor dieťaťa. Deti sa tešia z nábytka, ktoré si samy vybrali. Mali by ste tiež venovať pozornosť prípustnému zaťaženiu konštrukcie. Zvlášť, ak hľadáte niečo pre staršie dieťa. Nezabudnite, že na veľkosti záleží! Ak žijete v dome s nízkymi stropmi, treba sa uistiť, že výška poschodia  je najmenej 90 cm od stropu. To poskytne dieťaťu komfortne používanie nábytku."Tovar kvalitný, zamestnanci profesionáli a ochotný"
Ověřený zákazník, 2023-09-27
"Odporúčam Dobrá komunikácia"
Ověřený zákazník, 2023-09-27
"Široký sortiment obchodu Skvelá komunikácia"
Slabiny: "Dlhšia dodacia lehota"
Ověřený zákazník, 2023-09-13
/postele-vyvysene-c-1285.html