Opis výrobku

Hľadáte ideálnu čiernu skriňu Asha 50 cm pre váš moderný obývací priestor? Spoznajte produkt Regál Asha 50 cm - čierny mat.

So svojím elegantným matným čiernym prevedením a moderným dizajnom, táto skriňa je skutočným očarujúcim kúsok. Jej kompaktné rozmery 50 x 180 x 43 cm sú ideálne pre každý priestor a jej čierna farba dodá vášmu interiéru hlboký a sofistikovaný vzhľad.

Regál Asha je vyrobený z laminovanej dosky o hrúbke 16 mm a prednú časť z dosky MDF 16 mm, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a odolnosť. Zadná časť skrine je vyrobená z dosky HDF 3 mm, čo zaručuje jej stabilitu a pevnosť. Skriňa má jedny dvere a päť políc, z toho štyri otvorené, čo poskytuje veľa úložného priestoru.

Čo robí túto skriňu výnimočnou, je jej systém otvárania a zatvárania dvierok "push to open". Toto riešenie nie len zvyšuje jej funkčnosť, ale aj dodáva jej moderný a minimalistický vzhľad. Bez ohľadu na to, či ju budete používať v obývacej izbe, spálni alebo kancelárii, táto skriňa je ideálnym riešením pre všetky vaše potreby úložného priestoru.

Charakteristické vlastnosti produktu:

  • Elegancký dizajn → Regál Asha 50 cm v čiernej matnej farbe prinesie do vášho interiéru eleganciu a štýl. Jeho moderný a minimalistický dizajn sa hodí do každého priestoru.
  • Kvalitné materiály → Tento regál je vyrobený z laminovanej dosky a MDF, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu. ABS hrany zvyšujú jeho odolnosť a estetický vzhľad.
  • Praktické rozmery → S rozmermi 50 x 180 x 43 cm tento regál ponúka dostatok priestoru pre vaše knihy, dekorácie alebo iné predmety. Má 5 poličiek, z toho 4 sú otvorené a jedna je uzamykateľná.
  • Pohodlné používanie → Systém otvárania a zatvárania dvierok push to open zaručuje pohodlné a tiché používanie. Tento regál nemá rúčky, čo zvyšuje jeho estetický vzhľad a minimalizuje riziko zranenia.

Súbory na stiahnutie:

Rozmery a parametre

Rozmery

  • šírka: 50 cm,

  • výška: 180 cm,

  • hĺbka: 43 cm,

Viac parametrov

Farebné prevedenie

Farebné prevedenie korpusu

čierny

Farebné prevedenie korpusu

mat

Farebné prevedenie frontu

čierna

Farebné prevedenie prednej časti

mat

Prevedenie

Korpus

laminovaná doska 16 mm

Ďalšie informácie
Laminovaná doska s hrúbkou 16 mm je vynikajúcou surovinou na výrobu nábytku, ktorá ponúka mnoho výhod. Je trvanlivá a odolná proti poškriabaniu, čo zaručuje dlhodobú kvalitu a estetický vzhľad nábytku. Vďaka jeho odolnosti je nábytok robustný a vydrží každodenné používanie mnoho rokov. Okrem toho sa laminovaná doska ľahko udržiava - stačí ju utrieť vlhkou handričkou, aby sa zachoval jej krásny vzhľad. Okrem toho laminátová doska ponúka širokú škálu vzorov a farieb, vďaka čomu môžete nábytok prispôsobiť vlastnému štýlu a interiéru. Vďaka rôznym dekorom môžete vytvoriť moderné aj klasické dizajny nábytku. Je to tiež surovina, s ktorou sa ľahko pracuje, čo vám dáva možnosť prispôsobiť si nábytok na mieru.

predná časť

doska MDF 16 mm

Ďalšie informácie
MDF 16 mm je ideálna surovina na výrobu nábytkových predných častí, ktorá poskytuje bezkonkurenčnú kvalitu a trvanlivosť. Je skratkou pre drevovláknitú dosku strednej hustoty. Prečo si vybrať 16 mm MDF dosku? Predovšetkým jej hustota a homogénna štruktúra ju robia pevnou a odolnou voči poškodeniu. Nedeformuje sa, vďaka čomu je ideálna na čelá nábytku, ktoré sú vystavené každodennému používaniu. Okrem toho sa doska MDF 16 mm vyznačuje hladkým povrchom, ktorý umožňuje jej ľahké lakovanie, lakovanie alebo dyhovanie, čo vám dáva široké možnosti dizajnu. Doska MDF 16 mm je tiež ekologická, vyrába sa z obnoviteľných surovín, čo sa premieta do starostlivosti o životné prostredie.

Druh prednej časti

frézovaný

Ďalšie informácie
Spoznajte jedinečnú eleganciu a štýl nábytku s frézovaným nábytkovým predným dielom. Tento jedinečný detail dodá vášmu interiéru nielen estetický šarm, ale aj praktickú funkčnosť. Frézované čelo nábytku je nielen krásne, ale taktiež vytvára zaujímavú štruktúru, ktorá dodáva nábytku charakter a jedinečnosť. Náš nábytok s frézovaným nábytkovým predným dielom je starostlivo vyrobený z vysokokvalitných materiálov, čo zaručuje odolnosť a dlhodobú spokojnosť s používaním.

Typ nožičky

sokel

Ďalšie informácie
Pozrite sa na eleganciu a funkčnosť nábytku s nožičkami v tvare sokla. Podstavec je pevná a štýlová základňa, ktorá dodáva nábytku jedinečný charakter. Výhody nábytku s nohami v tvare sokla sú početné. Po prvé, poskytujú stabilitu a pevnosť, čím zaručujú dlhodobé používanie bez obáv z posunutia alebo poškodenia. Po druhé, nohy v tvare sokla dodávajú nábytku jedinečný vzhľad, čím mu dodávajú eleganciu a modernosť. Ide o ideálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú estetické a dizajnové prvky vo svojom interiéri. Okrem toho môže nábytok s nožičkami v tvare sokla uľahčiť aj jeho udržiavanie v čistote.

Prevedenie

Hrany

ABS

Rúčka

nie

zadná časť

doska HDF 3 mm

Pánty

zapustené bez brzdy

Systém otvárania dvierok

push to open

Systém zatvárania dvierok

push to open

Výbava

Počet poličiek

5

Počet dvierok

1

počet priehĺbní

4

Osvetlenie

Nie

Montáž

samostatná - vyžaduje sa

nábytok v balení

Ďalšie informácie
Nábytok dodávaný v baleniach vrátane návodu na montáž.

Balenie výrobku

Balenie číslo 1

Hmotnosť:

48 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

178 cm x 11 cm x 53 cm

Hodnotenie zákazníkov

/regal-50-cm-asha---cierny-mat---skladom-p-149638-1064-1064-opt--conf-69618.html