Výber poťahových látok

K nášmu čalúnenému nábytku ponúkame široký sortiment rôznych poťahových látok (viac ako 1500 materiálov), ktoré môžete spolu kombinovať. Vďaka tomu si môžete vytvoriť nábytok, ktorý Vám bude pasovať presne na mieru a bez problémov si tak zladíte kreslo či pohovku s pozostalým interiérom. V našej ponuke nájdete ľahkočistiace materiály, eko-kože, kože a tiež obrovské množstvo rôznych inných materiálov.

 

 

Pozrite sa prosím, ako treba postupovať pri výbere čalúneného nábytku.

 

Pri každom výrobku sa nachádza konfigurátor -  , stačí naň kliknúť a otvorí sa Vám nové okno so zoznamom dostupných materiálov. 

 

 

 

 

Po kliknutí sa Vám zobrazí zoznam dostupných materiálov. Následne, treba kliknúť na hociktorý názov materiálu a hneď sa Vám rozvinie paleta s dostupnými farebnými prevedeniami.

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

V nasledujúcom kroku nám prosím opíšte, kde, na akej časti, má byť použitý Vami vybraný materiál. Prosíme Vás, aby ste sa držali fotografií. Pre prípadné, zložitejšie objednávky s komplikovanejším výberom materiálov a ich kombináciou nás prosím kontaktujte. Po presnom opise použitia materiálov kliknite prosím na tlačítko ,, Ďalej ,, ktoré sa nachádza v ľavej dolnej časti obrazovky. Posuniete sa tak k výberu morenia dreva. Ak výrobok neobsahuje drevené prvky, resp. nie je možná ich zmena, tak tam nájdete tlačítko Uložiť.

 

 

 

 

Pre výber morenia dreva stačí kliknúť na text Farebný odtieň dreva a hneď sa Vám rozvinie paleta s dostupnými prevedeniami. Po výbere kliknite prosím na tlačítko Uložiť nachádzajúce sa v ľavej dolnej časti obrazovky.

 

 

 

 

 Objednanie bezplatných vzoriek poťahových látok

 

Vysielame kúsky poťahových látok priamo pre zákazníka. Každý  tak môže vidieť na vlastné oči látku a vyskúšať jej vlastnosti.

Možnosť objednania a podrobnosti nájdete tu   ---> klikni <---

/vyber-potahovych-latok-s-17.html