Závesné kreslá - Hojdacie viklinové kreslá - Hojdačky

nájdených produktov: 29
   1    z    1   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

10
100cm     100cm     65cm    
285 €
100cm     100cm     55cm    
237 €
100cm     100cm     65cm    
285 €
10
100cm     100cm     65cm    
285 €
100cm     100cm     55cm    
285 €
100cm     100cm     55cm    
285 €
100cm     100cm     55cm    
285 €
100cm     100cm     55cm    
285 €
10
85cm     110cm     65cm    
285 €
85cm     110cm     65cm    
285 €
85cm     110cm     65cm    
285 €
85cm     110cm     65cm    
237 €
100cm     100cm     65cm    
237 €
100cm     100cm     65cm    
285 €
85cm     110cm     65cm    
285 €
10
195cm     112cm     106cm    
279 €

   1    z    1   
výsledkov na stránku:

Závesné kreslo – interiérový a dizajnový hit na najbližšie sezóny

Závesné kreslo je nábytok, ktorý si v posledných sezónach získava čoraz väčšiu obľubu. Je zaujímavé, že sa donedávna spájal iba so záhradným, terasovým alebo balkónovým nábytkom, no teraz sa pomaly dostáva aj do bytových a ďalších interiérov.
 
Závesné kreslo kokon, ako aj ďalšie varianty tohto modelu sú prvkom interiérového vybavenia, ktoré môže nielen obohatiť estetické usporiadanie obývacej izby, ale aj poskytnúť nebývalý zážitok z pohodlia a relaxácie. Pripravili sme pre vás mimoriadne široký výber závesných kresiel, ktoré určite splnia všetky vaše dizajnové a funkčné očakávania.

Závesné kreslo kokon

Závesné kreslá typu kokon sú skvelým spôsobom, ako zariadiť interiéry tak, aby vyzerali atraktívne, ale zároveň poskytovali nový zážitok z hľadiska komfortu a ich každodenného používania. Závesné kreslo je navyše najhorúcejším trendom aktuálnej a nadchádzajúcej sezóny v interiérovom a dekoratívnom dizajne. Donedávna boli najdôležitejšie ako závesné záhradné kreslá. Vďaka nim majú naše záhrady, balkóny a terasy atraktívnejší vzhľad, a tiež sú príjemnejším miestom na odpočinok na čerstvom vzduchu.

K dispozícii sú relaxačné kreslá typu kokon, ktoré sa pripevňujú do stropu alebo strechy, a na konci visia špeciálne konštrukcie. Závesné záhradné kreslo bolo také populárne, že sa návrhári a dekoratéri interiérov rozhodli ísť ešte o krok ďalej a preniesť tieto úžasné kreslá do našich domácností.

Závesné kreslá

Závesný kokon je typ kresla, ktoré sa stáva čoraz populárnejším nielen pre svoj prepracovaný vzhľad, ale aj pre použiteľnosť. V našom internetovom obchode s nábytkom nájdete efektný výber závesných kresiel, ktoré sa skvele hodia do záhrad a aj do bytových interiérov. Kokonové kreslo môže byť umiestnené do rôznych typov miestností, kde môže slúžiť všetkým členom domácnosti - od tých najmenších po najstarších.

Ponúkame rôzne varianty závesných kresiel. Vďaka tomu si môžete úspešne zvoliť optimálnu veľkosť závesného kresla, ako aj jeho formu, farbu a typ vankúšov. Okrem toho náš sortiment obsahuje aj vankúše, ktoré sú príjemnou výplňou závesných kresiel, takže svoj nákup môžete obohatiť ďalším príslušenstvom.
 
V ponuke sú zavesené kreslá kokon, závesné guľové kreslá, ako aj modely vybavené špeciálnymi stojanmi, vďaka ktorým nie je potrebné závesné kreslo montovať do stropu alebo strechy. Sú ideálnym riešením pre ľudí, ktorí snívajú o závesnom kresle, ale izbové podmienky im neumožňujú jeho pripevnenie na strop.

Závesné kreslá v našej ponuke:

 •     Závesné kreslo montované do stropu – montáž pomocou špeciálnych skrutiek a lán
 •     Závesné kreslo kokon v rôznych variantoch a veľkostiach
 •     Závesné záhradné kreslo
 •     Závesné kreslo do izby
 •     Závesné kreslo na balkón
 •     Závesné kreslo guľa – moderné a štýlové
 •     Hojdací kôš kokon
 •     Závesné kreslá so stojanmi na balkón alebo terasu

Závesné kreslo – do akých izieb?

Závesné kreslo je univerzálnym a zároveň veľmi štýlovým doplnkom do usporiadania každej miestnosti. Jeho forma je taká univerzálna a nadčasová, že sa nenápadne hodí nielen do rôznych typov interiérov bez ohľadu na ich určenie, ale dobre zapadne aj do rôznych štýlov.

Závesné kreslo kokon do obývacej izby urobí interiér útulnejším, dodá mu štipku jemnosti. Môže úspešne nahradiť klasické formy relaxačných kresiel alebo doplniť usporiadanie vedľa nich. Závesný kôš bude tiež zaujímavým prvkom vybavenia v spálni. Bude to ideálne miesto na chvíle relaxácie pred spaním. Môže tiež slúžiť ako kútik na čítanie, pokiaľ radi čítate zaujímavé knihy v pohodlných podmienkach. Je tiež potrebné vedieť, že kývavý pohyb závesného kresla v izbe upokojuje naše zmysly, ukľudňuje a relaxuje.
 
Závesné kreslo do kancelárie? Prečo nie. Odpočinok v takomto kresle sa môže ukázať ako ideálny spôsob ako využiť prestávku v práci. Alebo môže predstavovať naše dočasné pracovisko.

Aké sú výhody závesných kresiel?

 •      Závesné kreslá obohacujú estetiku našich interiérov.
 •      Závesné kreslá sú vďaka príslušnej forme a výplni mimoriadne komfortné.
 •      Závesné kreslá majú univerzálny dizajnový charakter, vďaka ktorému zapadajú do rôznych dizajnových štýlov a vybavenia jednotlivých bývaní.
 •      Závesné guľové kreslá budú sa perfektne osvedčia v rôznych druhoch interiérov - obývacích izbách, detských izbách, spálňach, kanceláriách a ďalších.
 •      Záhradné kreslá obohacujú estetiku miest určených na relaxáciu na čerstvom vzduchu.
 •      Závesné kreslá nám umožnia naplno si vychutnať vďaka pocitu hojdania.
 •      Závesné kreslá majú rôzne formy.

Ako využiť závesné kreslá u seba doma?

Závesný kôš používaný v byte môže byť dobrou voľbou nielen v obývacej izbe alebo spálni. Je to tiež vynikajúci prvok vybavenia detských a tínedžerských izieb. Bude slúžiť deťom aj rodičom. Pretože napríklad počas večerného uspávania detí môže rodič pohodlne sedieť pri čítaní alebo rozprávaní rozprávok svojim deťom.

Deti často tiež rady jednoducho zaspia v náručí svojich rodičov, pretože hojdanie ich upokojí. Pre deti sa naopak závesné kreslo stane jedinečnou atrakciou na hojdanie, čítanie kníh a zábavu. Pomocou zaveseného kresla si zariadite atraktívnu detskú a tínedžerskú izbu.

Závesné kreslá ponúkané v našom sortimente sú vyrábané z najkvalitnejších materiálov, potešia precíznym spracovaním, bezpečnou konštrukciou a pozoruhodným dizajnom. Nájdete tu obe kreslá upevňované do stropu, ako aj modely vybavené špeciálnymi stojanmi, vďaka ktorým môžete v prípade potreby nábytok premiestniť na iné miesto.

"S tovarom sme spokojní, komoda je veľmi pekná aj dobre prevedenie"
Slabiny: "Napriek tovaru na sklade sme čakali 2 týždne na dodanie. Bolo by vhodne riešiť rozvoz viackrát týždenne, nie iba 2 dni v týždni"
Ověřený zákazník, 2023-03-19
Ověřený zákazník, 2023-03-14
"Rýchlosť dodania, kvalita"
Ověřený zákazník, 2023-03-14
/zavesne-kresla-c-1231.html