Čalúnené Lavice

nájdených produktov: 21
   1    z    1   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

10
45cm     48,7cm     30cm    
55 €
10
37cm     42cm     78cm    
73 €
37cm     42cm     78cm    
73 €
10
37cm     42cm     78cm    
73 €
10
98cm     47cm     44cm    
177 €
98cm     47cm     44cm    
177 €
10
97cm     46cm     44cm    
134 €
10
80cm     40cm     44cm    
102 €
160cm     91cm     70cm    
406 €
234cm     91cm     70cm    
534 €
112 cm     91cm     70cm    
276 €
99cm     45cm     30cm    
83 €
10
80cm     44cm     40cm    
102 €
100cm     48cm     46cm    
132 €
99cm     45cm     30cm    
90 €
100cm     48cm     46cm    
128 €
10
37cm     42cm     78cm    
73 €

   1    z    1   
výsledkov na stránku:

Čalúnené lavice, ktoré zmenia váš interiér

Čalúnená lavica je kus nábytku, ktorý sa stal skutočným hitom v trendoch interiérového dizajnu a vyzerá to, že tak skoro nevybledne. Niet divu, veď čalúnené lavice prinášajú mnoho praktických i úžitkových hodnôt. Nezabúdajme však na ich estetické výhody. Pretože tento kus nábytku má veľký potenciál pre formovanie dekoratívnosti jednotlivých interiérových úprav a skrášlenie interiérov z hľadiska estetiky. Náš internetový obchod ponúka široký výber čalúnených lavíc, ktoré sa líšia nielen dizajnom a veľkosťou, ale aj funkčnými vlastnosťami. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou čalúnených lavíc.

Čalúnená lavica - najmodernejší trend interiérového dizajnu

Čalúnená lavica je kus nábytku, ktorý sa po rokoch neprítomnosti vrátil k trendom interiérového dizajnu a rýchlo sa stal hitom. Na čele boli donedávna lavice v minimalistickom štýle vyrobené z dreva alebo kovu, práškovo lakované v sýtej čiernej farbe. Boli súčasťou módnych interiérových štýlov ako škandinávsky, new nordic, modern, Scandi boho, boho atď.
 
Dnes sa však vzďaľujeme od extrémneho minimalizmu a interiérov, ktoré sú z hľadiska estetiky príliš prísne. Snažíme sa ich zahriať a urobiť ich útulnejšími a eklektickejšími. Preto čoraz viac v obľube je čalúnený nábytok so silným potenciálom urobiť interiér útulnejším a elegantnejším. Do tohto trendu perfektne zapadajú čalúnené lavice. Sú efektnou dekoráciou interiéru, ktorá sa hodí k rôznym typom domácich izieb a ďalším miestnostiam.
 
Čalúnené lavice v ponuke nášho obchodu:
 
  • čalúnená lavica s operadlom
  • čalúnená lavica do predsiene/chodby
  • čalúnená lavica do jedálne
  • čalúnená lavica do spálne
  • čalúnená lavica do kuchyne
  • čalúnená lavica s úložným priestorom
  • čalúnená lavica s opierkami
  • čalúnené lavice do obývačky
  • lavica do čakárne
  • prešívaná lavica s operadlom

Funkčné čalúnené lavice

Čalúnené lavice sú nielen dekoratívnou ozdobou interiéru, ktorá jednotlivé úpravy výrazne zatraktívňuje, ale zaujme aj praktickým rozmerom. Ich použitie je veľmi pohodlné vďaka čalúnenému sedadlu s príslušnou výplňou. V našom internetovom obchode je obzvlášť zaujímavá čalúnená lavica s operadlom. Je to pohodlný kus nábytku, ktorý vďaka operadlu bude perfektný ako sedadlo do kuchyne, jedálne alebo predsiene. Výnimočnú funkčnosť má navyše aj čalúnená lavica s úložným priestorom.
 
Vďaka vstavanému boxu môžete úspešne využívať ďalší úložný priestor. Toto riešenie bude perfektné do predsiene alebo čakárne. Zaujímavou alternatívou je aj čalúnená lavica s opierkami. Takýto model bude pohodlným vybavením v akejkoľvek miestnosti a bude slúžiť ako pohodlné sedadlo s podporou rúk. Výber čalúnených lavíc je v súčasnosti mimoriadne bohatý, a to nielen dizajnom, ale aj funkčnosťou. Preto v záujme zvýšenia pohodlia sa oplatí vybrať správny model pre typ a potreby konkrétnej miestnosti, ako aj očakávania členov domácnosti z hľadiska používania.

Čalúnené lavice v rôznych štýloch

Pri výbere jednotlivých kusov nábytku do interiéru vášho domu je potrebné venovať pozornosť ich štýlu. Prvky interiérového dizajnu by mali esteticky ladiť a harmonizovať s prijatým vedúcim štýlom. Vďaka tomu bude usporiadanie interiéru efektívne zložené a vizuálne rozhodne prepracovanejšie, čo pozitívne ovplyvní jeho príjem.
 
Pri výbere čalúnenej lavice je potrebné venovať pozornosť farbe čalúnenia sedadla, tvare a dekoratívnosti tela. Čalúnené lavice dostupné v sortimente nášho internetového obchodu sa vyznačujú rôznymi povrchovými úpravami, farebnými kompozíciami a vzormí látok. Vďaka tomu úspešne nájdete model, ktorý bude optimálne zodpovedať vedúcemu štýlu vo vašom interiéru.

Moderné čalúnené lavice

Moderné čalúnené lavice sa vyznačujú rozmanitou formou z hľadiska dekoratívnosti. Obľúbené sú predovšetkým minimalistické čalúnené lavice. Vyznačujú sa jednoduchými tvarmi, modernými materiálmi, ako je kov s práškovým nástrekom, a jednotným čalúnením. Odporúčame tiež ozdobnejšie čalúnené lavice s prešívaním v glamour štýle.
 
Lesklý rám z chrómovej ocele dodáva takýmto modelom jedinečný štýl a prispieva k ich pôsobivému vzhľadu. Pre interiéry odkazujúce na škandinávsky alebo boho štýl však odporúčame čalúnené lavice s drevenými rámami a jednofarebnými čalúneniami. V moderných úpravách dobre poslúžia aj čalúnené lavice s nadčasovým, univerzálnejším dizajnovým charakterom.
 


"Naaadherne a top produkty. My sme boli stále spokojní."
Slabiny: "Jedinu nevýhodu vidím v dĺžke doručenia, ale keďže sme vedeli a nastavili sa, že musíme počkať, tak je to v pohode:)"
Ověřený zákazník, 2022-07-01
Ověřený zákazník, 2022-07-01
"Prijemna komunikacia. Rychle dodanie"
Ověřený zákazník, 2022-06-28
/calunene-lavice-c-1240.html