Čalúnený nábytok - Sedacie súpravy do obývacej izby

nájdených produktov: 45
   1    z    2   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

Transport gratis
230cm     93/81cm     165cm    
1025 €
245cm     78/93cm     203cm    
1080 €
AKCIA
AKCIA
910 €
1075 €
AKCIA
Transport gratis
172cm     91cm     93cm    
1548 €
1678 €
Transport gratis
875 €
AKCIA
228cm     92cm     91cm    
674 €
714 €
AKCIA
672 €
728 €
AKCIA
AKCIA
2169 €
2299 €
AKCIA
NOVINKA
80cm     104cm     90cm    
262 €
318 €
AKCIA
NOVINKA
80cm     104cm     90cm    
279 €
337 €
AKCIA
NOVINKA
80cm     104cm     90cm    
262 €
324 €
AKCIA
NOVINKA
80cm     104cm     90cm    
262 €
337 €
AKCIA
NOVINKA
80cm     104cm     90cm    
262 €
337 €
AKCIA
NOVINKA
80cm     104cm     90cm    
279 €
319 €
AKCIA
NOVINKA
220cm     97cm     95cm    
686 €
716 €

   1    z    2   
výsledkov na stránku:
Kľúčovým prvkom pri vybaveniu obývacej izby či salóna je bezpochyby sedacia súprava. Tvorí ju pohovka a kreslá, ktoré spolu dokonale ladia.
Pokiaľ ide o estetiku, zdôrazňujú charakter interiéru a jeho dizajn. Voľba takéhoto kompletu má tiež vplyv na pohodlie a kvalitu odpočinku, a to prostredníctvom funkcií, ako je profilovanie, mäkkosť sedenia, či jeho veľkosť.
 
Vďaka rôznorodosti požiadaviek našich zákazníkov sme vyvinuli širokú škálu sedacích súprav, ktoré sú navrhnuté v rôznych štýloch. Ponúkame čalúnené zostavy s klasickým sedákom, s komfortným sedákom, tiež s výsuvnými opierkami na nohy a dekoračnými taburetmi. Naše komplety nábytku Vám zaručia pohodlné sedenie a taktiež denný odpočinok.

Nami navrhnuté čalúnené zostavy sú vyrábané v najvyššej kvalite, potešia každého zákazníka. Veľmi pohodlné modely sú k dispozícii v rôznych konfiguráciách a farbách, takže ich môžete ľahko zladiť so svojím interiérom.
 
S naším nábytkom ľahko si vyberiete ideálne čalúnené zostavy, komplety nábytku, ktoré najlepšie vyhovujú Vašim osobným preferenciám a vkusu. A v prípade, akýchkoľvek otázok a problémov, neváhajte nás kontaktovať. Náš skúsený profesionálny tím vám s radosťou a pomôže. Pozrite si celú ponuku Nábytok-Bogart.sk. Naše komplety nábytku, čalúnené súpravy – pohodlná a výnimočné kvalitná pohovka, kreslá, rohová sedacia súprava sú elementy, ktoré určite si zaslúžia Vašu pozornosť.

Komplet nábytku na odpočinok

Uvedomujeme si rôznorodosť požiadaviek a potrieb našich náročných zákazníkov. Preto sme vytvorili naozaj bohatú ponuku produktov v oblasti čalúnených, sedacích zostav, ktoré sú navrhnuté v rôznych štýloch a majú rôzne, pozoruhodné vlastnosti a funkcie. Ponúkame čalúnené zostavy s klasickým sedákom, s komfortným sedákom, tiež s výsuvnými opierkami na nohy a dekoračnými taburetmi. Naše čalúnené zostavy Vám zaručia pohodlné sedenie a taktiež denný odpočinok.

Ideálna sedacia súprava zaručuje komfort každodenného odpočinku a veľmi atraktívne vizuálne a pohodlné posedenie pri mnohých spoločenských stretnutiach. Správna voľba  sedacej súpravy je preto nesmierne dôležitá a musí spĺňať mnoho dôležitých kritérií. V našom internetovom obchode Nábytok-Bogart.sk kladieme dôraz na všetky potrebné aspekty a vyberáme pre vás sedacie súpravy od popredných výrobcov. Najvyššie požiadavky sú kladené na kvalitu a nezabúdajme ani praktické funkcie. Naše čalúnené zostavy sú vyrobené pomocou najkvalitnejších komponentov, ktoré sa vyznačujú najvyššou kvalitou a trvanlivosťou, potešia ich štýl a funkčnosť každého z ich majiteľov. Výnimočne pohodlné modely sú k dispozícii v rôznych konfiguráciách a farebných prevedeniach, vďaka čomu naše komplety nábytku budú perfektným doplnením každej aranžacie.

Sedacie súpravy do obývačky

V našom sortimente nájdete komplety nábytku všetkého druhu. Veľkolepé a okázalé alebo malé, šikovné a priestorovo nenáročné. Sme si istí, že Vás očarí naša široká ponuka sedacích súprav, rozmerov, farieb i poťahových materiálov navrhnutých pohoviek a kresiel. Pri navrhovaní nášho nezvyčajne širokého sortimentu sedacieho nábytku do obývačky sme zohľadnili veľa dôležitých faktorov. Jednou z naozaj významných vlastností je štýl. Rozlišujeme napríklad komplety nábytku v modernom, škandinávskom štýle, chesterfield alebo retro štýle. Úplne ctíme preferencie, predstavy a potreby našich zákazníkov, preto sa snažíme aby  výsledok presne zodpovedal ich vkusu a životnému štýlu. Z Vášho interiéru vyťažíme maximum pre Vaše pohodlie a spokojnosť. Chceme vytvoriť podmienky pre maximálne uspokojenie potrieb našich zákazníkov.

Pri rozhodovaní by sme sa mali zamyslieť nad tým, ako často a na čo budeme gauč používať. Podľa spôsobu využívania volíme materiál i veľkosť. Každý kus nášho čalúneného nábytku do obývačky sa môže líšiť nielen v poťahovou látkou, ale aj mnohými detailmi, ako je druh nožičiek, typ bokov aj kvalita výplne sedadla. Ponúkame širokú škálu jednotlivých čalúnených kusov nábytku – kvalitná pohovka, elegantné kreslá, založených vysokokvalitným a vkusným spracovaniu, vďaka čomu každý si môže nájsť ideálny nábytok a pritom udržať svoj rodinný rozpočet v pomerne dobrom stave. Treba však poznamenať, že v našej bohatej ponuke máme len najkvalitnejší nábytok za dostupné ceny, ktorý zabezpečí vysokú mieru spokojnosti našich zákazníkov. Vysoká kvalita našich výrobkov Vám umožní jej využívanie dlhé roky.

Kožené sedacie súpravy

Jednou z najexkluzívnejších a najvyhľadávanejších kategórií nábytku do obývacej izby sú kožené komplety nábytku. Ako všetci vieme, prírodná koža je extrémne vysoko kvalitná surovina, ktorá sa bežne používa v čalúnnictve. Koža je vysoko cenený ušľachtilý prírodný materiál, ktorý poskytuje neporovnateľný komfort a pri správnej údržbe má dlhú životnosť. Napriek vysokej cene je stále veľmi populárna medzi kupujúcimi, pre ktorých je veľmi dôležitá vysoká kvalita spracovania a pohodlie na najvyššej úrovni.  

Výrobcovia kožených sedacích zostáv pripravujú pre našich klientov jedinečné komplety nábytku, medzi ktorými nájdeme návrhy v mnohých farebných prevedeniach navrhnuté v rôznych štýloch alebo s rozmanitými pozoruhodnými detailmi. Prírodná koža je nielen exkluzívny vzhľad, ale aj trvanlivosť a spoľahlivosť, za ktorú nenájdete žiadnu náhradu.
Práve preto sú komplety nábytku vyrobene z kože voľbou, ktorú nebudete ľutovať. Zaručujeme dlhodobú spokojnosť s nábytkom dostupným v našom internetovom obchode Nábytok-Bogart.sk. Zoznámte sa s koženým nábytkom, ktorý ponúkame. Ak hľadáte kvalitný a dizajnovo príťažlivý kožený nábytok do obývačky kožená pohovka a kreslá od Nábytok-Bogart.sk je to čo momentálne potrebujete!   

Čalúnené sedacie súpravy

Neoddeliteľnou súčasťou usporiadania každého štýlového interiéru sú čalúnené súpravy. Najčastejšie sa zákazníci rozhodnú vybrať si hotové čalúnené zostavy, ktorých súčasťou je pohodlná pohovka a kreslá.
 
Pohodlné kreslá, pohovka, gauč, alebo sedacia súprava vytvoria pohodlné miesto, na sedenie a pre príjemne strávené večery s priateľmi a rodinou. Čalúnené súpravy budú pohodlným miestom kde strávime veľa hodín odpočinku po náročnom dni, čítaním knihy alebo pozeraním obľúbených filmov.
 
Čalúnený nábytok, ako je pohovka, rohová sedacia súprava, či gauč je vybavený veľmi praktickou funkciou spánku, čo je neoceniteľnou vlastnosťou najmä v menších miestnostiach. Je jasné, že na kvalitnú posteľ nemá nič, no ak vo Vašom malom byte nemáte miesto na vytvorenie plnohodnotnej spálne, rozkladacia pohovka na každodenné spanie bude perfektným riešením. Okrem toho rozkladacie pohovky na príležitostné spanie sú vynikajúce napríklad do obývačiek, kancelárií alebo hosťovských izieb.
 
Keď však zháňate multifunkčný model, ktorý by počas dňa plnil funkciu gauča, no počas noci poskytol priestor na pohodlný spánok, bude pre Vás ideálna pohovka na každodenné spanie. Jej mechanizmus, ako aj typ matraca sú prispôsobené na to, aby sa pohovka mohla rozkladať deň čo deň a využívať aj ako maximálne pohodlné miesto na spanie, a to bez toho, aby sa pohovka poškodila častým rozkladaním. Vďaka rozkladaciemu nábytku budete vždy pripravení na návštevu neohlásených hostí. Ďalšou dôležitou výhodou mnohých návrhov v kategórii čalúneného nábytku je úložný priestor vhodný na segregáciu posteľnej bielizne. Ako vieme v dnešnej dobe, úspora využiteľného priestoru je neoceniteľná, čo oceníme ešte viac vďaka dodatočnému skrytému úložnému priestoru, napríklad v pohovke.

Pozrite si celú ponuku Nábytok-Bogart.sk. Naše komplety nábytku, čalúnené súpravy – pohodlná a výnimočné kvalitná pohovka, kreslá, rohová sedacia súprava sú elementy, ktoré určite si zaslúžia Vašu pozornosť.

Čalúnené zostavy do obývacej izby

Ak potrebujete funkčný a zároveň mimoriadne štýlový nábytok do obývačky, neváhajte dlhšie a zoznámte sa s našou bohatou ponukou sedacích súprav. Čalúnené súpravy sú ideálnym riešením do takmer každej obývačky. Pohodlná pohovka a kreslá vytvoria pohodlie a budú vynikajúcim miestom pre každodenný oddych.

Široká ponuka nášho internetového obchodu Nábytok-Bogart.sk obsahuje veľké množstvo zaujímavých a dobre premyslených návrhov, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Medzi nimi nájdete čalúnené súpravy, pohovka a kreslá, gauč, praktické taburety, a všetko čo potrebujete pre zariadenie plne funkčnej a elegantnej obývačky. Mnohé jednotlivé prvky tvoria zaujímavé a harmonicky zostavené komplety nábytku, ktoré pomôžu vytvoriť kvalitný a pohodlný priestor.

S naším nábytkom ľahko si vyberiete ideálne čalúnené zostavy, komplety nábytku, ktoré najlepšie vyhovujú Vašim osobným preferenciám a vkusu. A v prípade, akýchkoľvek otázok a problémov, neváhajte nás kontaktovať. Náš skúsený profesionálny tím vám s radosťou a pomôže. Pozrite si celú ponuku Nábytok-Bogart.sk. Naše komplety nábytku, čalúnené súpravy – pohodlná a výnimočné kvalitná pohovka, kreslá, rohová sedacia súprava sú elementy, ktoré určite si zaslúžia Vašu pozornosť.

"S tovarom sme spokojní, komoda je veľmi pekná aj dobre prevedenie"
Slabiny: "Napriek tovaru na sklade sme čakali 2 týždne na dodanie. Bolo by vhodne riešiť rozvoz viackrát týždenne, nie iba 2 dni v týždni"
Ověřený zákazník, 2023-03-19
Ověřený zákazník, 2023-03-14
"Rýchlosť dodania, kvalita"
Ověřený zákazník, 2023-03-14
/caluneny-nabytok-c-1097.html