Gauče - rozkladacie pohovky | nabytok-bogart.sk

Gauče - rozkladacie pohovky

Gauče ako rozkladacie pohovky spĺňajú dvojitú funkciu, hodia sa do salónov, obývacích izieb a do izieb pre hostí. Ich výhodou je neobvyklý štýl a možnosť oddychu po náročnom dni okrem toho rozkladacie pohovky často nahrádzajú kanapy či sofy. Gauč plní funkciu veľkého sedacieho priestoru a v prípade potreby je možné jeho rozloženie na spaciu plochu.
Nami navrhnuté gauče sú vyrábané so špeciálnou starostlivosťou z najkvalitnejších komponentov a sú potiahnuté trvalými a atraktívnymi materiálmi. Typ poťahových látok závisí od vkusu a preferencií jednotlivých zákazníkov, ktorí si takto zladia vybranú pohovku so svojím interiérom. Za príplatok je možné vyrobiť gauč z ekokože, takže dodá interiéru elegantný charakter.
Staráme sa o kvalitu a komfort našich výrobkov, vďaka čomu sme získali pozitívnu odpoveď a uznanie aj tých najnáročnejších zákazníkov a ich dlhodobú dôveru.

Rozkladací gauč

Gauč je najpopulárnejším typom pohovky, bez ktorej nie je možné si predstaviť žiadnu domácnosť. Nábytok už mnoho rokov je prvkom, ktorý si naši zákazníci veľmi radí vyberajú 
pri zariadení funkčnej miestnosti. Kompaktný dizajn, široký výber vzorov a farieb, ľahký rozkladací systém a rozloženie, ľahké a pohodlné použitie - všetky tieto vlastnosti definujú ideálnu pohovku. V priebehu niekoľkých sekúnd premeníte ju na pohodlnú spaciu plochu. Rozkladá sa jednoduchým a rýchlym spôsobom - zdvihnutím sedadla tak, aby sklopené operadlo a sedadlo vytvorili plochý spací povrch. Najväčšou výhodou rozkladacej pohovky je jej ergonomická konštrukcia, multifunkčný charakter a dostatočný úložný priestor na posteľnú bielizeň. Rozkladacie gauče a pohovky sú dokonalým riešením pre ušetrenie priestoru. Gauče s funkciou spánku sa dajú úspešne využiť ako nábytok do obývacej izby, ale môžu byť použité aj ako pohodlné lôžko. Počas dňa ich môžete využiť ako bežné sedačky a večer ich môžete zmeniť na posteľ. Moderné modely sedacieho nábytku sa líšia od dávnych sedacích súprav, ktoré často boli vybavené nie veľmi kvalitnou a pritom nepríjemnou výplňou matracov. Dnes si môžete vybrať medzi mnohými typmi extrémne komfortných rozkladacích gaučov a pohoviek, ktoré poskytujú svojím používateľom pohodlie tak počas posedenia, ako aj počas spánku. Sú kompaktné, s možnosťou umiestniť ich na ľubovoľnom mieste a hlavne veľmi ľahké, vďaka čomu dokonale zapadnú do bytov s menším priestorom, ako napríklad garsónok, ale aj priestornejších salónov, izieb pre hostí, či už izieb pre detí alebo mládež. Počas dňa ich môžete využiť ako pohodlné miesto na oddych po náročnom dní, kde v príjemnej atmosfére strávite čas s rodinou a priateľmi. Zatiaľ čo v noci Vám poslúžia ako pohodlná posteľ na spanie, ktoré nevyužívajú príliš veľa priestoru a poskytujú pohodlný odpočinok. Ak chcete, aby váš interiér tvoril pekný jednoliaty celok, ktorý pôsobí príjemne a harmonicky a pritom je aj dokonale praktický a funkčný, vedľa gauča v zloženej pozícii umiestniť konferenčný stolík, kreslá alebo taburety, ktoré vytvoria vo Vašej izbe krásnu a funkčnú relaxačnú zónu.

Moderné gauče a ich funkčné vlastnosti

Moderný gauč je bezpochybne mimoriadne funkčným a praktickým nábytkom. Toto všetko vďaka dobre premyslenému dizajnu, ktorý počas dňa nám vytvorí miesto na sedenie, zatiaľ čo v noci sa vďaka vykonaniu dvoch jednoduchých a rýchlych pohybov premení na pohodlný spací priestor. Moderné gauče majú ešte jednu funkciu, ktorá je nesmierne dôležitá pre každého člena domácnosti – majú mimoriadne priestranný úložný priestor. Priestorný kontajner umiestnený pod sedadlom je dostatočne veľký na to, aby ste v ňom skladovali nielen posteľnú bielizeň, ale aj ostatné každodenné predmety. Okrem toho kompaktná konštrukcia sedadla a operadla, pri rozložení gauča vytvorí jeden spací povrch pozostávajúci z dvoch matracov bez použitia príliš veľkého priestoru. A preto sa ideálne hodí aj do miestností s extrémne malou plochou. Bez ohľadu na to, či si vyberiete moderné gauč, sofu s funkciou spánku, či akýkoľvek iný druh pohovky, e isté, že ušetrite veľa priestoru a získate mimoriadne funkčné interiérové riešenie. Moderné modely gaučov, ktoré Vám ponúkame sú vyrábané so špeciálnou starostlivosťou z najkvalitnejších komponentov a sú potiahnuté trvalými a atraktívnymi materiálmi. Typ poťahových látok závisí od vkusu a individuálnych preferencií našich zákazníkov, ktorí si jednoducho môžu zladiť vybranú pohovku so svojím interiérom. Za príplatok je možné vyrobiť gauč z ekokože, takže dodá interiéru elegantný charakter. Staráme sa o kvalitu a komfort našich výrobkov, vďaka čomu sme získali pozitívnu odpoveď a uznanie aj tých najnáročnejších zákazníkov a ich dlhodobú dôveru.

Lacné gauče

Pri výbere dokonalého gauča sa zamerajte predovšetkým na očakávania všetkých členov domácnosti a vlastným komfortom. Dobre zvolená rozkladací gauč, pre každodenné použitie by mal byť tichý a ľahko rozložiteľný a okrem toho vybavený praktickým a priestranným úložným priestorom. Pri nakúpe správneho gauča venujte aj pozornosť kvalite výplni matraca, a konštrukcii nábytku. Konštrukcia by mala byť stabilná, vyrobená z vysokokvalitných komponentov a pokrytá kvalitným čalúnením odolným voči oderu počas používania. V našej ponuke nájdete len tie najkvalitnejšie druhy rozkladacích gaučov. Rozkladací mechanizmus by mal umožňovať rýchle skladanie a rozkladanie nábytku do spacej plochy alebo sedenia bez potreby použitia veľkej sily. Rovnako ako konštrukcia aj čalúnenie musí byť veľmi odolné a šité z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zvýšia životnosť nábytku. Rovnako dôležité je aj jednoduché čistenie nábytku a stupeň tvrdosti výplne nábytku, ktorú by ste mali vybrať podľa individuálnych preferencií používateľov.

Gauče pre mládež

Náš obchod s nábytkom Nabytok-Bogart.sk ponúka výnimočne široký výber gaučov pre mládež. Môžete si vybrať z modelov navrhnutých v súlade s moderným i klasickým štýlom. Vzhľad gauča by mal ladiť aj s celkovým štýlom miestnosti, v ktorej sa ho rozhodnete umiestniť, aby efektne dopĺňať usporiadanie Vašej izby. Ak je obývacia izba už vybavená podľa daného štýlu, mali by ste si rozmyslieť výber modelu gauča, ktorého návrh ju doplní. Ak je obývacia izba zariadená v modernom alebo minimalistickom škandinávskom štýle, vyberte si jednoduchú pohovku s jednotným farebným prevedením a bez ďalších ozdôb. Ak preferujete kombináciu rôznych štýlov, mate radí originálne riešenia, gauč môže byť v trochu odvážnejšom štýle, napríklad v podobe starožitného nábytku alebo potiahnutý čalúnením v zaujímavej farbe. Naopak, do klasicky zariadených, tradičných miestnosti sa hodí masívnejší nábytok pevným s dekoratívnym čalúnením alebo pozoruhodným prešívaním. 

Gauče na spanie 

Gauč na spanie je unikátny dvojfunkčný nábytok, ktorý je neoddeliteľným prvkom mnohých obývacích izieb a izieb pre hostí. Ich výhodou je neobvyklý štýl a možnosť oddychu po náročnom dni okrem toho rozkladacie gauče často nahrádzajú pohovky či sofy. Gauč plní funkciu veľkého sedacieho priestoru a v prípade potreby je možné jeho rozloženie na spaciu plochu. Preto ak hľadáte praktické riešenia do Vášho interiéru mali by ste tomuto nábytku venovať osobitnú pozornosť a obohatiť svoj interiér jeho prítomnosťou. Nami navrhnuté gauče sú vyrábané so špeciálnou starostlivosťou z najkvalitnejších komponentov a sú potiahnuté trvalými a atraktívnymi materiálmi. Typ poťahových látok závisí od vkusu a preferencií jednotlivých zákazníkov, ktorí si takto zladia vybranú pohovku so svojím interiérom. Za príplatok je možné vyrobiť gauč z ekokože, takže dodá interiéru elegantný charakter.
Staráme sa o kvalitu a komfort našich výrobkov, vďaka čomu sme získali pozitívnu odpoveď a uznanie aj tých najnáročnejších zákazníkov a ich dlhodobú dôveru.
 
 
 Ďalšie kategórie:

Čítaj ďalej >