Konzoly

nájdených produktov: 62
   1    z    3   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

Categories List
10
110cm     80cm     35cm    
136 €
Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List
103,5cm     77,6cm     50cm    
153 €
Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List

   1    z    3   
výsledkov na stránku:

Konzolové stolíky, ktoré obohatia vaše interiérové usporiadania

Konzolové stolíky, alebo jednoducho konzoly, sú rovnako ako toaletné stolíky, zaujímavým typom nábytku, ktorý dokáže obohatiť interiérové ​​úpravy. Majú veľký dekoratívny potenciál. Konzoly sa často nazývajú aj konzolovými stolíkmi, čo súvisí s ich dizajnovou formou, pretože sa dajú hravo umiestniť k stene, napr. na chodbe či v predsieni.
 
Určite sa však oplatí oceniť aj ich úžitkové a praktické hodnoty, nakoľko poskytujú viac miesta na uloženie často používaných predmetov a vystavenie vašich obľúbených ozdôb. Náš obchod s nábytkom ponúka široký výber zaujímavých konzolových stolíkov, ktoré obohatia vaše interiérové ​​usporiadanie

Konzolové stolíky do spálne a nielen tam

Pripravili sme pre vás bohatý a pestrý výber konzolových stolíkov, ktoré sa perfektne hodia nielen do spálne, ale aj do iných miestností, ako napr.: obývacia izba, kancelária alebo pracovňa. Konzoly alebo konzolové stolíky môžu byť umiestnené pozdĺž steny, vďaka čomu nezaberajú príliš veľa úžitkovej plochy a nezasahujú do usporiadania ostatného nábytku a iných interiérových prvkov.
 
Do ktorých miestností budú vhodné moderné konzoly a do akých tie, ktoré sú navrhnuté v súlade s inými štýlmi? Najobľúbenejším riešením sú konzolové stolíky do spálne, pretože v tejto miestnosti často plnia úlohu toaletného stolíka, na ktorý môžete umiestniť každodenné predmety a kozmetiku používanú na rannú alebo večernú starostlivosť o našu pleť. Napriek tomu sú rovnako populárne aj konzolové stolíky do predsiene.
 
Plnia úlohu šikovných stolíkov, na ktoré si môžete pri odchode z domu odložiť rôzne predmety ako napr. kľúče alebo doplnky. Vzhľadom na to, že tieto miestnosti sú zvyčajne malé, takéto konzoly budú do nich priam ideálne. Úzke stolíky umiestnené priamo pri stene nebudú zaberať príliš veľa podlahovej plochy a budú sa prezentovať jedinečným dojmom.
 
Konzolové stolíky v ponuke nášho obchodu:

  •     retro konzoly
  •     moderné konzoly
  •     konzoly do predsiene
  •     konzoly do spálne
  •     konzoly v štýle loft
  •     konzolový stolík 70 cm
  •     konzolový stolík 90 cm

Konzoly do predsiene a spálne – aká je ich história?

Konzolové stolíky sa stali mimoriadne populárne už na konci 17. storočia a celé ďalšie storočie sa objavovali v kaštieľoch a palácoch. Konzoly boli spočiatku malými stolíkmi v tvare polmesiaca, ktoré boli pripevnené k stene. Postupom času sa v prednej časti začali montovať nohy. Nakoniec sa však konzoly stali samostatným nábytkom, vďaka čomu si získali mobilný charakter. Dodnes sa zachoval predovšetkým ich tvar.
 
Stále sú najobľúbenejšími konzolovými stolíkmi kúsky v tvare polmesiaca alebo malého obdĺžnika, ktorý je dnes dominantný. V našej ponuke nájdete rôzne dizajnérske formy, ako aj konzoly do rôznych interiérových štýlov.

Moderné konzolové stolíky - čím sa vyznačujú?

Moderné konzoly sa vyznačujú predovšetkým konzistentným dizajnom s minimalistickou formou. Rovné línie, žiadna nadmerná dekoratívnosť, ako aj použitie moderných materiálov, ako je sklo, kov maľovaný práškovou metódou alebo MDF dosky. V súčasnosti sú obzvlášť populárne podkrovné konzoly v štýle loft. Zvyčajne v sebe spájajú kovové prvky s drevom.
 
Takto získavajú nielen moderný výraz, ale aj aktuálne módny efekt vizuálnej surovosti nábytku. Toaletné stolíky a loftové konzoly sú veľmi univerzálne a dokonale sa hodia nielen do industriálnych priestorov, ale aj do iných moderných usporiadaní.

Retro konzoly – štýlové formy a nadčasový dizajn

V dnešnej dobe sú veľmi populárne aj retro konzoly. Ich štylizovaná forma vnáša do interiérových usporiadaní určitý sofistikovaný, dizajnový výraz, pričom sa interiér stáva útulnejším. Retro konzoly a konzolové stolíky v štýle loft majú nadčasový dizajnový charakter.


"Spolahlivost a serioznost"
Ověřený zákazník, 2023-10-01
"Rýchle dodanie."
Ověřený zákazník, 2023-09-30
Ověřený zákazník, 2023-09-30
/konzolove-stoliky-c-1091.html