Kúpeľňový nábytok | nabytok-bogart.sk

Kúpeľňový nábytok

Štýl a pohodlie, ktoré predstavuje interiér je tvarovaný vďaka dokonalému rozplánovaniu, nábytku najvyššej kvality a jeho vynikajúcej praktickej stránke, ktorá ideálne ladí s charakterom interiéru. Zvláštnu starostlivosť v tejto oblasti si vyžaduje kúpeľňa, ktorá je miestom pre každodennú starostlivosť, kozmetické úpravy a večerného relaxu vo vani v spoločnosti Vašej obľúbenej hudby.

Príjemný pocit pohodlia, pohodu a vynikajúca estetika je dostatočným opatrením dokonalého štýlu kúpeľne. Realizácia takejto kúpeľne nie je ľahká a hľadanie vhodných elementov si vyžaduje čas a úsilie.
Vychádzame v ústrety aj tým najnáročnejším zákazníkom, ktorí ocenia nielen praktickú stránku a pohodlie, ale aj jedinečný štýl a neuveriteľnú vizuálnu príťažlivosť, a tak sme vytvorili modely kúpeľňového nábytku, ktoré vnášajú jasnosť a výraznosť do akéhokoľvek interiéru, pričom zdôraznia jeho jedinečný charakter.
Predstavované kúpeľňové zostavy sú určené pre rôzne štýly usporiadania, či už pre výrazné, odvážne až extravagantné, elegantné, alebo jednoduché formy vo svojich tvaroch.
Tiež Vám ponúkame možnosť nakupovať jednotlivé produkty z oblasti kúpeľňového nábytku, ktoré atraktívne doplnia už vytvorené usporiadanie a zdôrazňujú svoj praktický a mimoriadne funkčný štýl.
Na výrobu nášho nábytku používame materiály najvyššej kvality, s veľkou účinnosťou a vysokou životnosťou, a odolnosť voči typickým kúpeľňovým škodcom ako je vysoká teplota a vlhkosť. V dôsledku použitia najkvalitnejších materiálov Vám budú slúžiť mnoho rokov, pričom budú zdobiť interiér kúpeľne.
Štýl a pohodlie, v interiéri sú tvarované dokonalým dizajnom, nábytkom najvyššej kvality, či neobvyklou funkčnosťou, plne integrovanými s charakterom zariaďovaného priestoru.
Kúpeľňa je miestom, ktoré si vyžaduje osobitnú starostlivosť v tejto oblasti. S našim nábytkom si vytvoríte oázu pokoja vo vašej kúpeľni. Pohodlné miesto pre Vašu každodennú hygienu a relaxáciu. 
 

Kúpeľňový nábytok vo Tvojom štýle 

Kúpeľňa je výnimočným miestom v našej domácnosti. Hoci v nej netrávime toľko času ako v iných miestnostiach domu, kúpeľni by sme mali venovať rovnakú pozornosť ako aj ostatným. 
Príjemný pocit pohodlia, pohodu a vynikajúca estetika je dostatočným opatrením dokonalého štýlu kúpeľne. A preto dekór kúpeľne musí spĺňať všetky naše potreby, vyvolať stav intimity, relaxu. V kúpeľni je najdôležitejšia predovšetkým funkčnosť zariadenia. Avšak estetika odohráva v kúpeľni rovnako dôležitú úlohu, a preto všetko musí byť správne zladené. Realizácia takejto kúpeľne nie je ľahká a hľadanie vhodných elementov si vyžaduje čas a úsilie. V kúpeľni by sme sa mali držať jed-notného štýlu aj palety farieb. Príliš poličiek a skriniek nepôsobí dobre. A praktické ukladacie systémy na hygienické potreby sú základom, pretože zaistia dokonalú organizovanosť v miestnosti. 

Kúpeľňa musí byť nielen estetická, ale predovšetkým funkčná. Dôležité je ergonomické rozmiestnenie predmetov a správne naplánovanie úložných priestorov. V kúpeľni je mnoho vecí, bez ktorých sa nezaobídete, a pre ktoré musíte nájsť miesto –  kozmetika na každodenné používanie, uteráky či už čistiace prostriedky. Celkový priestor úložných priestorov závisí od veľkosti kúpeľne, ale vzácny úložný priestor, ktorý by ste mali využiť pri uschovávaní všetkých najdôležitejších predmetov, ktoré patria práve do kúpeľni sa nachádza pod umývadlom, vaňou alebo aj pod stropom. Správne vybraný kúpeľňový nábytok Vám pomôže ľahko usporiadať a segregovať všetky tieto predmety a vytvoriť funkčnú a estetickú kúpeľňu bez neporiadku a chaosu, kde každý bude sa cítiť pohodlné. Pripravili sme pre Vás mimoriadne bohatú ponuku kúpeľňových zostáv, kúpeľňové skrinky, kúpeľňové skrinky so zrkadlom, skrinky s umývadlom, aj ďalší maximálne funkčný kúpeľňový nábytok. Naše kúpeľňové zostavy a úložný priestor, ktorý poskytujú Vám pomôže udržať poriadok a usporiadať všetky Vaše drobnosti v kúpeľni.