Opis výrobku

Moderná rohová sedacia súprava Annabelle II

Zariaďujete si obývačku v modernom štýle? Dizajnová rohová sedacia súprava Annabelle II bude pre Vás ideálnou voľbou!
 
Tento jedinečný nábytok si ľahko nájde cestu do Vášho interiéru, pretože je odpoveďou na najnovšie trendy v interiérovom dizajne. Rohová sedacia súprava sa ľahko hodí do avantgardnej obývačky, kde vytvorí očarujúci priestor na relaxáciu. Tento model sa od ostatných modelov líši prešívaným sedákom, hladkým operadlom a praktickými mäkkými bočnicami. Celok podčiarkujú chrómové nožičky, vďaka ktorým vyzerá tento model bezchybne.
 
A tým to nekončí - funkčné vlastnosti sú na rovnako vysokej úrovni ako dizajn. Rohová sedacia súprava Annabelle II je nábytok ideálny na nerušené chvíle odpočinku - mäkké sedadlo a pohodlné operadlo Vám poskytnú miesto, kde si vždy vychutnáte lahodný čaj a Váš obľúbený televízny seriál Vás prekvapí stále novými zápletkami. Znie to skvele, však?
 
Rohová sedacia súprava Annabelle II je nábytok, ktorý vytvorí pozoruhodný priestor na oddych, kde nebude nikomu chýbať miesto.
 
Ste rozhodnutí?
 

Charakteristické vlastnosti:
 • pôsobivý dizajn
 • rohová sedacia súprava v modernom štýle
 • nábytok sa dá na spanie rozložiť
 • vybavená úložným priestorom na lôžkoviny
 • nastaviteľné opierky hlavy
 • možnosť výberu materiálu čalúnenia
 • bezplatný dekoračný vankúš
 • výber strany nábytku
 
Spracovanie:
 • výplň sedáku - systém vlnitých pružín + polyuretánová pena T30. Viac informácií o výplniach čalúneného nábytku nájdete na našom blogu 
 • poťahovú látku si môžete vybrať v konfigurátore "vyberte si farbu". Upozorňujeme, že v závislosti od výberu typu poťahovej látky sa môžu účtovať dodatočné príplatky,
 • voľne stojaci nábytok - operadlo potiahnuté látkou

Rozmery a parametre

Rozmery

 • šírka: 277 cm,

 • výška: 76/98 cm,

 • hĺbka: 201 cm,

 • Spacia plocha: 211 x 124 cm,

Viac parametrov

Poťahová látka

Farebné prevedenie

možnosť voľby

Farebné prevedenie

Farebné prevedenie nožičiek

strieborná

Prevedenie

Konštrukcia

drevo

Konštrukcia

drevotrieska

Sedadlo

Polyuretánová pena T30

Ďalšie informácie
Spoznajte dokonalú kombináciu pohodlia a odolnosti s nábytkom do obývačky so sedadlom z polyuretánovej peny T30. Polyuretánová pena T30 je vysokokvalitný materiál, ktorý ponúka bezkonkurenčnú pružnosť a pohodlie. Polyuretánová pena T30 sa navyše vyznačuje vynikajúcou odolnosťou, čo znamená, že nábytok vám bude slúžiť dlhé roky. Nedeformuje sa a nestráca svoje vlastnosti, čo zaručuje dlhodobé používanie bez straty komfortu. Keď si vyberiete nábytok do obývačky so sedákom z polyuretánovej peny T30, investujete do pohodlia, odolnosti a kvality.

Sedadlo

vlnité pružiny

Ďalšie informácie
Vlnité pružiny sú inovatívnym riešením na vyplnenie sedadiel čalúneného nábytku. Vyznačujú sa výnimočnou pružnosťou a trvanlivosťou, čím poskytujú jedinečné pohodlie a dlhotrvajúcu oporu. Prispôsobujú sa vášmu telu, rovnomerne rozdeľujú hmotnosť a eliminujú tlak na kontaktné body. Okrem toho vlnité pružiny poskytujú vynikajúce vetranie. Vlnité pružiny sú najlepším riešením pre tých, ktorí si cenia pohodlie, odolnosť a relaxačný odpočinok.

Opierka

Polyuretánová pena T25

Ďalšie informácie
Polyuretánová pena T25 - ideálny materiál používaný na výplň operadiel čalúneného nábytku, ktorý poskytuje bezkonkurenčné pohodlie a odolnosť. Táto inovatívna pena poskytuje vynikajúcu oporu chrbta a pohodlie pri dlhých hodinách sedenia. Vďaka svojej strednej tvrdosti sa Polyuretánová pena T25 dokonale prispôsobí tvaru tela a poskytuje optimálnu oporu chrbtici. Vďaka jej trvanlivosti a pružnosti si operadlo nábytku zachováva svoj pôvodný tvar po mnoho rokov bez deformácie. Okrem toho je pena T25 odolná voči oderu a poškodeniu, čo zaručuje dlhodobé používanie nábytku.

nožičky

chrómové

Ďalšie informácie
Spoznajte novú úroveň elegancie a štýlu s nábytkom s chrómovými nožičkami. Náš nábytok vyžaruje sofistikovaný pôvab, ktorý dodá vášmu interiéru šmrnc. chrómové nohy sú znakom prestíže a modernosti, ktoré obohatia váš priestor o jedinečný dizajn. Okrem toho sa chrómový povrch nožičiek ľahko čistí, takže váš nábytok bude vždy žiariť. Ich pevná konštrukcia zaručuje stabilitu a robustnosť, čo zaručuje dlhodobú spokojnosť s používaním. Výberom nábytku s chrómovými nohami si vyberáte nielen estetiku, ale aj odolnosť a funkčnosť.

Rozkladanie

Áno

Delfin

úložný priestor

Rozmery

68/20/184 cm

Áno

skriňa

Ďalšie vlastnosti

Samostatne stojaci nábytok

Áno

Počet vankúšov

1

Nastaviteľné opierky hlavy

Áno

Nastaviteľné lakťové opierky

nie

K dispozícii sú aj produkty z rovnakej kolekcie

áno

Vankúše

dekoračné

Montáž

samostatná - vyžaduje sa

diely s namontovanými západkami

Ďalšie informácie
Jednotlivé diely sú vybavené západkami, ktoré sa priamo vzájomne spoja zasunutím jednej západky do druhej.

Doplňujúce informácie

Maximálne zaťaženie

150 kg/os

výrobca pripúšťa mierne rozdiely v rozmeroch nábytku ± 2-3 cm

Balenie výrobku

Balenie číslo 1

Hmotnosť:

73 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

169 cm x 82 cm x 106 cm

Balenie číslo 2

Hmotnosť:

91 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

108 cm x 82 cm x 207 cm

Hodnotenie zákazníkov

/moderna-rohova-sedacia-suprava-annabelle-ii-p-24585-1634-1634.html