Pohovky, gauče a sofy. | nabytok-bogart.sk

Pohovky, gauče a sofy.

Príjemne strávený čas pri odpočinku je snom každého človeka, zvlášť keď príde domov po ťažkom pracovnom dni. Tento nábytok je symbolom relaxu už odjakživa a slúži tiež ako dekoračný doplnok obývacej izby, alebo salónu. Dobre dopasovaný nábytok by mal byť veľmi komfortný, vhodne profilovaný, mal by mať mäkké sedenie a príjemné operadlo. Ďalej by mal obsahovať vysúvaciu a rozkladaciu posteľ pre každého, kto na nej bude chcieť spať.

Pri projektovaní našich čalúnených pohoviek sme sa snažili splniť všetko to, čo sa na modernú pohovku patrí a čo by mala obsahovať. Nábytok je potiahnutý kvalitnou poťahovou látkou príjemnou na dotyk s dlhodobou životnosťou. Aj pohovky pre jednu osobu môžu byť rozkladané.

Ponúkame rôzne štýly, tvary, vzory a farby, takže si vyberie naozaj každý. Dostupné sú klasické, moderné modely, modely pre mládež, alebo modely v elegantnom retro štýle.

U väčšiny pohoviek sú na výber rôzne druhy nožičiek. Môžete si objednať vankúše na zips, ktoré sa dajú jednoducho vyčistiť a tiež si môžete vybrať farebné prevedenie spomedzi širokej škály. Nakoniec si môžete zmeniť aj rozmer samotnej pohovky, pokiaľ je príliš veľká, alebo naopak malá, no v tomto prípade sa musíme konzultovať s producentom.

Čítaj ďalej >

Upresni výsledky

Cena    od:    do:    
šírka Určite hodnotu
výška Určite hodnotu
hĺbka Určite hodnotu
nájdených produktov: 473