Poschodové postele pre deti - detské poschodové postele, postele pre 3 osoby | nabytok-bogart.sk

Poschodové postele pre deti - detské poschodové postele, postele pre 3 osoby

Detská poschodová posteľ je ideálnym riešením, keď máme k dispozícii detskú izbu s malou plochou, alebo vtedy keď chceme originálne a efektívne usporiadať priestor. Detská poschodová posteľ pre tri osoby Vám poskytne šikovné riešenie Vášho priestoru, a bude aj praktickým riešením pre nečakané návštevy. Rodičia určite ocenia úsporu priestoru, zatiaľ čo deti si zamilujú originálny štýl postele. Funkčnosť postele zvyšujú praktické zásuvky umiestnene v rošte postele pod spodným matracom rovnako ako možnosť ušetriť priestor v interiéri. Okrem toho myslíme aj na bezpečnosť Vašich detí. Vďaka špeciálnym zábranám a správne navrhnutým stúpačkám či schodom sú poschodové postele sú nanajvýš bezpečné pre deti rôznych vekových kategórií. Objavte unikátnu a veľmi bohatú ponuku nášho internetového obchodu! V našej ponuke nájdete : poschodové postele s úložným priestorom, posteľ pre tri osoby, postele s masívu, či postele s matracami. Tak neváhajte už ani chvíľu!

Poschodové postele pre deti

Viaceré priestory pre detí a mládež vzhľadom na ich malú veľkosť vyžadujú špeciálne usporiadanie interiéru. Je to veľmi dôležite najmä vtedy, keď v jednej miestnosti žijú dvaja alebo viacerí súrodenci, a každý z nich chce mať svoj vlastný priestor. Dokonalým riešením v takejto situácii sú poschodové postele pre deti, ktoré nielen zaberajú dvakrát menej miesta ako klasické postele, ale hlavne dodajú miestnosti zaujímavú a útulnú atmosféru. Vďaka tomu detská izba sa optický zväčší a voľný priestor je možné usporiadať podľa predstav a potrieb našich ratolesti.

Poschodové postele, ktoré Vám ponúkame sú atraktívne a modely vysoko funkčne, navrhnuté jedinečným spôsobom a ktoré určite dokonale zapadnú do izieb Vašich deti. Naša ponuka zahŕňa klasické poschodové postele pre deti, ako aj jedinečné modely určené na zábavu a podporu tvorivosti detí napríklad posteľ so šmykľavkou, alebo posteľ vyzerajúca ako zámok. Detská poschodová posteľ pre tri osoby Vám poskytne šikovné riešenie Vášho priestoru, a bude aj praktickým riešením pre nečakané návštevy. Ponúkame tiež praktické poschodové postele s úložným priestorom, ktorý Vám uľahčí skladovanie hračiek, detského oblečenia, dečiek či detských paplónov. 

Navyše naše poschodové postele sa vyznačujú veľmi solídnou konštrukciou a funkčnosťou z hľadiska skladovania a používania. Zabudované zásuvky zaručujú pohodlie pri skladovaní posteľnej bielizne alebo hračiek čim pomáhajú udržiavať poriadok. Tato vlastnosť často chýba v klasických poschodových posteliach pre deti. Nenechajte si ujsť ani ponuku kvalitných a vyrobených pomocou najkvalitnejších komponentov – postele z masívu, ktoré potešia aj najnáročnejších klientov. V našej ponuke nájdete tiež modely, ktoré sa vyznačujú výnimočnou vizuálnou atraktivitou, vďaka čomu budú nielen praktickým prvkom v detskej izbe, ale aj unikátnou výzdobou interiéru. Náš sortiment obsahuje aj mimoriadne ergonomické a praktické riešenia - multifunkčnú poschodovú detskú posteľ so skrinkami a regálom s možnosťou dokúpenia písacieho stola alebo skrine. Moderná poschodová posteľ pre deti určite poteší svojim ergonomickým dizajnom a sofistikovaným vzhľadom. Pozrite si aj p ostele s matracomv cene vo výbornej kvalite za výhodné ceny. 

Poschodové postele pre mládež

Modely poschodových postelí, ktoré Vám ponúka náš obchod, sú nielen výnimočné a vysoko funkčné modely, ale ide predovšetkým o nábytok navrhnutý pre konkrétnu skupinu zákazníkov. Vďaka tomu sa budú všetky ideálne hodiť do izieb pre detí a tínedžerov. Naša ponuka zahŕňa klasické poschodové postele pre deti, ako aj jedinečné modely určené na zábavu a podporu tvorivosti detí, ako napríklad posteľ so šmykľavkou, alebo posteľ pripomínajúca zámok, ba dokonca aj postele s písacím stolom. Navyše sa naše postele vyznačujú pevnou konštrukciou a funkčnosťou z hľadiska segregácie a využitia priestoru. Rodičia určite ocenia poschodové postele s úložným priestorom, ktorý uľahčí udržiavanie poriadku v izbe Vašej ratolesti. Vďaka zabudovaným zásuvkám naše postele zaručujú pohodlie pri skladovaní posteľnej bielizne alebo hračiek, čím Vám pomôžu udržiavať v detskej izbe poriadok. Táto veľmi dôležitá vlastnosť často chýba pri klasických poschodových postieľkach pre deti. V našej ponuke nájdete tiež modely, ktoré sa vyznačujú výnimočnou vizuálnou atraktivitou, vďaka čomu budú nielen praktickým prvkom v detskej izbe, ale aj unikátnou výzdobou interiéru. Poschodová posteľ pre tri osoby Vám poskytne šikovné riešenie Vášho priestoru, a bude aj praktickým riešením pre nečakané návštevy. Nenechajte si ujsť ani ponuku kvalitných a vyrobených pomocou najkvalitnejších komponentov – postele z masívu, ktoré potešia aj najnáročnejších klientov.

Detská poschodová posteľ - prečo sa oplatí?

V detských izbách nám najčastejšie chýba dostatok voľného priestoru na jednoduché a funkčné usporiadanie. Detská poschodová posteľ rieši tento problém pomocou svojej funkčnosti, komfortu a pôsobivého vzhľadu. Poschodová posteľ je jedným z najpopulárnejších spôsobov, ako ušetriť miesto v izbe, aj keď v ňom býva len jedno dieťa. Moderné detské poschodové postele slúžia nielen ako miesto na odpočinok, ale môžu mať aj mnoho ďalších funkcií, ako napríklad poschodové postele s písacím stolom. Naša ponuka zahŕňa klasické poschodové postele pre deti, ako aj jedinečné modely určené na zábavu a podporu tvorivosti detí, ako napríklad posteľ so šmykľavkou, alebo posteľ pripomínajúca zámok, ba dokonca aj postele s písacím stolom. Navyše sa naše postele vyznačujú pevnou konštrukciou a funkčnosťou z hľadiska segregácie a využitia priestoru. Rodičia určite ocenia poschodové postele s úložným priestorom, ktorý uľahčí udržiavanie poriadku v izbe Vašej ratolesti. Vďaka zabudovaným zásuvkám naše postele zaručujú pohodlie pri skladovaní posteľnej bielizne alebo hračiek, čím Vám pomôžu udržiavať v detskej izbe poriadok. Poschodová posteľ pre tri osoby Vám poskytne šikovné riešenie Vášho priestoru, a bude aj praktickým riešením pre nečakané návštevy. Nenechajte si ujsť ani ponuku kvalitných a vyrobených pomocou najkvalitnejších komponentov – postele z masívu, ktoré potešia aj najnáročnejších klientov.

Výhody poschodových postelí:

  • Zaberajú málo miesta - dve alebo aj tri deti môžu spať v komfortných podmienkach v tej istej  miestnosti bez ohľadu na jej veľkosť.
  • Atraktívny vzhľad - vďaka posteli, ktorá je dobre zladená s usporiadaním, môžeme vytvoriť interiér v modernom alebo klasickom štýle, ktorý získa zaujímavý charakter.
  • Bezpečnosť– detské poschodové postele sú vybavené bezpečnostnými prvkami, ktoré chránia Vaše deti počas používania.
  • Lacnejšie riešenie - poschodová posteľ je určite lacnejším riešením ako nákup dvoch alebo troch jednoosobových detských posteli. 
  • Funkčnosť - detská postieľka môže plniť viaceré funkcie v izbe Vašej ratolesti. Detí môžu na nich nielen odpočívať, ale správne vybraný nábytok môže im poskytnúť veľa radosti a zábavy. Navyše, ak sa rozhodnete kúpiť multifunkčný nábytok, ako je napríklad poschodová posteľ s písacím stolom, skriňou alebo regálom v jednom prvku, získame kompletnú sadu nábytku, ktorá sa stane plnou výbavou detskej izby. 

Poschodová posteľ a funkčnosť 

Detská poschodová posteľ, okrem splnenia základnej úlohy odpočinku, môže slúžiť aj ako funkčný nábytok s mnohými výhodami. V našom internetovom obchode s nábytkom - Nabytok-Bogart.sk  Vám ponúkame modely, ktoré potešia zákazníkov nielen svojím multifunkčným charakterom, pevnou konštrukciou a pôsobivým dizajnom, ale aj nanajvýš prijateľnou cenou. Môžete si vybrať spomedzi mnohých vzorov a farieb alebo splniť očakávania a sny Vašich detí výberom nábytku inšpirovaného svetom rozprávok. Napríklad si môžete zvoliť posteľ pripomínajúcu hrad alebo dom, rovnako ako modely so šmykľavkou. Okrem toho v našom sortimente máme aj mimoriadne ergonomické a praktické riešenia - multifunkčnú poschodovú detskú posteľ so skrinkami a regálom a s možnosťou dokúpenia písacieho stola alebo skrine. Moderné poschodové postele pre deti určite potešia svojím ergonomickým dizajnom a sofistikovaným vzhľadom.

Poschodové postele - na čo sa zamerať pri nákupe?

  • Materiál - najviac odporúčané sú lôžka vyrobené len z dreva. Najčastejšie sú drevene poschodové postele vyrobene z borovice alebo z buku. na trhu sú dostupné aj postele z MDF, ktoré tiež zabezpečujú trvanlivosť a stabilitu konštrukcie.
  • Bezpečnosť – poschodová posteľ by mala mať špeciálnu zábranu, najmä v hornej časti konštrukcie. Horný spací priestor mala by byť vybavená kvalitným zábradlím a husto rozmiestnené priečky rebríka.
  • Vstup na horné poschodie - staršie deti by mali používať rebrík s úzkymi a zároveň plochými priečkami. Zatiaľ čo mladšie deti mali by používať schody. Okrem toho detské postieľky vybavené šmykľavkou poskytujú Vašim deťom úžasnú zábavu.
  • Výška - spodná úroveň lôžka by mala byť taká, aby dieťa mohlo bezpečne a pohodlne na nej sedieť. T o isté platí pre horné poschodie.

Náš obchod ponúka vysokokvalitné poschodové postele od spoľahlivých výrobcov, ktoré poskytujú nielen pohodlie na spanie, ale aj množstvo prvkov určených na zábavu a podporu tvorivosti detí, a pritom spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy. Poschodové postele pre deti sú skvelým riešením, ktoré na jednej strane umožní deťom splniť svoje sny a na druhej strane dáva rodičom možnosť vytvoriť efektné a ergonomické usporiadanie miestnosti pre detí  aj vtedy, keď majú k dispozícii detskú izbu s malou plochou. 

Objavte unikátnu a veľmi bohatú ponuku nášho internetového obchodu! V našej ponuke nájdete : poschodové postele s úložným priestorom, posteľ pre tri osoby, postele s masívu, či postele s matracami. Tak neváhajte už ani chvíľu!

 

Ďalšie kategórie:

Nábytok pre deti a mládež - Detské pohovky - Detské postele - Nábytok do spálne - Postele


Čítaj ďalej >

Upresni výsledky

Cena    od:    do:    
šírka Určite hodnotu
výška Určite hodnotu
hĺbka Určite hodnotu
nájdených produktov: 196