Opis výrobku

Hľadáte dokonalý pracovný stôl pre vašu kúpeľňu? Predstavujeme vám Nicole 120 cm - kašmírový MDF pracovný stôl.

Tento produkt vás očarí svojim elegantným a moderným dizajnom. Kašmírové prevedenie dosky dodáva luxusný vzhľad a zároveň sa hodí k rôznym štýlom interiéru. Šírka 120 cm je ideálna pre väčšinu kúpeľňových priestorov.

Pracovná doska Nicole je vyrobená z kvalitného MDF materiálu s ABS hranami, čo zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči vlhkosti a poškriabaniu. Rozmery 120 x 1,8 x 45,5 cm sú ideálne pre umiestnenie na kúpeľňovú skrinku.

Okrem estetických vlastností, pracovná doska Nicole ponúka aj vysokú funkcionalitu. Jej hladký povrch je ľahko udržiavateľný a poskytuje dostatok priestoru pre umývadlo a kozmetické potreby. Jej elegantný dizajn a praktické vlastnosti z nej robia ideálny doplnok do každej kúpeľne.

Charakteristické vlastnosti produktu:

 • Pracovná doska Nicole 120 cm - kašmírová MDF → táto pracovná doska vám ponúka dostatok priestoru na vaše kúpeľňové potreby. Jej šírka 120 cm vám umožní mať všetko, čo potrebujete, na dosah ruky.
 • Prevedenie hrany: ABS → ABS hrana zabezpečuje dlhú životnosť a odolnosť voči poškodeniu. Vďaka tomu bude vaša pracovná doska dlho vyzerať ako nová.
 • Farebné prevedenie dosky: kašmír → kašmírová farba dodá vašej kúpeľni moderný a elegantný vzhľad. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú kúpeľňový nábytok, ktorý je nielen praktický, ale aj štýlový.
 • Rozmery: 120 x 1,8 x 45,5 → tieto rozmery zabezpečujú, že pracovná doska sa ľahko zmestí do akejkoľvek kúpeľne. Bez ohľadu na to, akú máte kúpeľňu, táto pracovná doska bude perfektným doplnkom.

Rozmery a parametre

Rozmery

 • szerokość

  šírka: 120 cm,

 • wysokość

  výška: 1,8 cm,

 • głębokość

  hĺbka: 45,5 cm,

Viac parametrov

Farebné prevedenie

Farebné prevedenie dosky

kašmír

Prevedenie

Doska

doska MDF 18 mm

Ďalšie informácie
Objavte výnimočnú odolnosť a vynikajúce vlastnosti 18 mm hrubých MDF dosiek, ktoré sú ideálne ako pracovné dosky na nábytok. Výber tejto dosky je riešením s bezkonkurenčnou kvalitou a funkčnosťou. MDF, drevovláknitá doska strednej hustoty, sa vyznačuje výnimočnou stabilitou a odolnosťou voči deformáciám. Vďaka svojmu hladkému povrchu a rovnomernej štruktúre je ideálnym podkladom na povrchovú úpravu nábytkových pracovných dosiek. Vďaka svojej odolnosti voči vlhkosti a trvanlivosti je ideálna na každodenné použitie. Môžete si byť istí, že pracovná doska z 18 mm MDF bude trvanlivá, nedeformuje sa pri teplotných zmenách a je tiež odolná proti poškriabaniu.

Prevedenie

Hrany

ABS

Osvetlenie

Nie

Montáž

samostatná - vyžaduje sa

nábytok v balení

Ďalšie informácie
Nábytok dodávaný v baleniach vrátane návodu na montáž.

Balenie výrobku

Balenie číslo 1

Hmotnosť:

15 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

127 cm x 5 cm x 49 cm

Hodnotenie zákazníkov

Recenzie zákazníkov na daný produkt

Pracovná doska Nicole 120 cm - kašmírová MDF

5,00

star star star star star

1 recenzií

16.11.2023
verified Overený nákup
star star star star star
Everything arrived fine

Overujeme, ktoré recenzie sú od zákazníkov, ktorí si daný produkt kúpili. Po overení sa zobrazia pozitívne aj negatívne recenzie
/pracovna-doska-nicole-120-cm---kasmir-mdf---skladom-p-149121-1078-1078-opt--conf-69425.html