Rohové sedacie súpravy s funkciou relax

nájdených produktov: 7
   1    z    1   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

Categories List
Transport gratis
312cm     105cm     297cm    
3220 €
Categories List Categories List
Transport gratis
297cm     105cm     312cm    
3220 €
Categories List Categories List
Transport gratis
289/191cm     80/104cm     347cm    
3925 €
Categories List Categories List

   1    z    1   
výsledkov na stránku:

Rohové sedacie súpravy s funkciou Relax – moderný štýl a funkčnosť

Rohové sedacie súpravy s funkciou Relax sú interiérovým hitom tejto sezóny. Niet divu, pretože okúzľujú nielen mimoriadne atraktívnym vzhľadom, ale reagujú aj na požiadavky kladené na maximálne pohodlie a funkčnosť. Pripravili sme pre vás mimoriadne atraktívnu ponuku moderných rohových sedačiek s elektricky výsuvným sedadlom, vďaka ktorým si jedinečným spôsobom zariadite svoju obývaciu izbu a zaistíte si tak maximálne pohodlie.

Rohové sedacie súpravy - funkcia Relax

Rohová sedačka s funkciou relax je neobvyklým typom nábytku, ktorý je reakciou na očakávania zákazníkov. Aj tých najnáročnejších ľudí potešia funkčné a praktické hodnoty, ako aj estetické spracovanie. Moderná rohová sedacia súprava s elektricky výsuvným sedadlom poskytuje mnoho možností. Môže slúžiť na príležitostné spanie, ako aj na zabezpečenie maximálneho stupňa pohodlia a relaxácie pri sledovaní filmov a seriálov, kedy sa chceme ponaťahovať a pohodlne si uložiť nohy. Pomocou gombíka môžeme sedací panel v momente vysunúť a zväčšiť tak sedaciu plochu nábytku. Rohová rozkladacia pohovka s elektrickou funkciou Relax sa určite stane obľúbeným nábytkom nielen pre členov domácnosti, ale aj pre našich známych.

Aké sú výhody rohových sedacích súprav s funkciou Relax?

    • Rohové sedacie súpravy s funkciou Relax sú mimoriadne pohodlné vďaka vhodnému profilovaniu operadla a sedadla, ako aj možnosti predĺženia spacej plochy pomocou gombíka.
    • Relaxačné sedacie súpravy sa dajú ľahko rozložiť, pomocou špeciálneho gombíka.
    • Rohové sedacie súpravy s funkciou Relax možno využiť na relaxáciu, odpočinok a občasný spánok.
    • Rohová sedačka s výsuvným sedadlom vyzerá pôsobivo, pretože spĺňa všetky moderné dizajnové štandardy.

Rohové sedacie súpravy s funkciou Relax v našej ponuke

Aby sme splnili vaše očakávania a potreby, pripravili sme pre vás atraktívny výber najlepších rohových sedacích súprav s elektricky výsuvným sedadlom od špičkových svetových výrobcov. Tento nábytok zaujme funkčnosťou, prepracovaným dizajnom, odolnou konštrukciou a efektívnym, jednoduchým systémom ovládania. Najdôležitejšie však je, že sú multifunkčné a ponúkajú veľa možností na ich použitie.
 
To znamená, že sa už nemusíte rozhodovať medzi rozkladacou pohovkou, tradičnou rohovou sedačkou alebo iným nábytkom s funkciou Relax, pretože výberom takejto rohovej sedacej súpravy získate všetko v jednom, a to vo výnimočne efektnom vzhľade a podobe. Nami ponúkané rohové sedačky s výsuvným sedadlom sú pohodlné, atraktívne, potiahnuté odolným čalúnením a konštrukčne mimoriadne prepracované. Budú ideálne sedieť v klasických, moderných a eklektických aranžmány. Bez ohľadu na to, aký štýl sa vám páči, rohové sedacie súpravy Relax určite zvýšia funkčnú a estetickú hodnotu miestnosti.

Vlastnosti rohových sedačiek s elektricky výsuvným sedadlom

    • Jednotné vzory
    • Moderný dizajn
    • Jednoduché ovládanie pomocou elektrických tlačidiel
    • Čalúnenie odolné proti oderu a náročnému používaniu
    • Efektívne farby vo viacerých variantoch na výber
    • Konštrukcia budúcnosti
    • Módne vzory

Rohové sedacie súpravy s funkciou Relax do vašej obývačky

Obývacia izba je miestnosťou, od ktorej veľa vyžadujeme. Jej vybavenie nám má poskytnúť maximálny komfort používania, zaujať reprezentatívnym dizajnom, slúžiť svojimi funkčnosťami a praktickému rozmeru. Ak teda stojíte pred rozhodnutím, akým nábytkom vybaviť svoju obývaciu izbu, rozhodnite sa pre rohovú sedaciu súpravu s funkciou Relax. Poskytne vám jedinečný zážitok z hľadiska komfortu používania, umožní efektívny odpočinok a odbúranie stresu. Navyše sa stane stredobodom interiéru, pretože precízne prepracovaný dizajn, pôsobivé čalúnenie a farby vnesú do každej obývačky jedinečnú atmosféru. Funkcia Relax sa ovláda veľmi intuitívne a pohodlne, pretože nevyžaduje žiadne úsilie. Na zasunutie alebo vysunutie sedadla stačí stlačiť jedno z dvoch tlačidiel. Významnou výhodou tohto riešenia je navyše nezávislé nastavenie dĺžky vysunutia sedadla.

Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s ponukou rohových sedacích súprav s funkciou Relax, ktoré sú dostupné v sortimente nášho online obchodu s nábytkom. Garantujeme, že každý z ponúkaných modelov bol vybraný s osobitnou starostlivosťou, aby ste dostali ten najkvalitnejší nábytok, ktorý bude nielen odolný a pevný, ale aj funkčný a dizajnovo prepracovaný.

"Spolahlivost a serioznost"
Ověřený zákazník, 2023-10-01
"Rýchle dodanie."
Ověřený zákazník, 2023-09-30
Ověřený zákazník, 2023-09-30
/rohove-sedacie-supravy-s-funkciou-relax-c-1060.html