Boxspring postele

nájdených produktov: 97
   1    z    4   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

143cm     126cm     205cm    
660 €
163cm     126cm     205cm    
700 €
183cm     126cm     205cm    
730 €
143cm     125cm     210cm    
550 €
163cm     125cm     210cm    
590 €
183cm     125cm     210cm    
615 €
143cm     116cm     208cm    
730 €
163cm     116cm     208cm    
765 €
183cm     116cm     208cm    
785 €
143cm     126cm     205cm    
660 €
163cm     126cm     205cm    
700 €
183cm     126cm     205cm    
730 €
158cm     130cm     217cm    
1510 €
178cm     130cm     217cm    
1620 €
198cm     130cm     217cm    
1795 €
90cm     126cm     205cm    
395 €
142cm     122cm     207cm    
730 €
162cm     122cm     207cm    
765 €
182cm     122cm     207cm    
785 €
140cm     118cm     207cm    
730 €
160cm     118cm     207cm    
765 €
180cm     118cm     207cm    
785 €
140cm     118cm     207cm    
730 €
160cm     118cm     207cm    
765 €
180cm     118cm     207cm    
529 €
160cm     118cm     207cm    
512 €
140cm     118cm     207cm    
489 €
160cm     118cm     207cm    
515 €
180cm     118cm     207cm    
534 €
140cm     118cm     207cm    
496 €

   1    z    4   
výsledkov na stránku:
Postele čiže postele typu Boxspring sú celosvetovo obľúbené luxusné, a mimoriadne kvalitné postele v rozličných štýloch, ktoré poskytujú najvyšší komfort spánku. Donedávna boli spojené iba s luxusnými hotelovými izbami a penziónmi, v ktorých boli synonymom luxusu a „vyššej triedy".

Dnes sa však boxspring postele stávajú čoraz bežnejšou voľbou aj v súkromných, domácich interiéroch, takže ich majitelia majú možnosť dopriať si jedinečný komfort. Aj estetika posteli boxspring povzbudzuje k výberu tohto typu postele, nábytok priťahuje pozornosť masívnym, pôsobivým dizajnom a naozaj krásnymi povrchmi.

Chcete dodať vašej spálni dotyk luxusu? Tak neváhajte a zvoľte toto originálne riešenie pre Vašu domácnosť! Mimoriadne populárny model posteli typu Boxspring, v zahraničí (najmä v USA či krajinách Škandinávie), je využívaný v tých najluxusnejších hoteloch. Samonosný rám, dizajnov záhlavie, prispôsobivý podklad pre matrac a bezproblémové zladenie celého interiéru a samozrejme kvalitný spánok.

Čo je posteľ Boxspring?

Kontinentálna posteľ do spálne čiže postele typu Boxspring sú luxusné vysoké postele strednej tuhosti s veľkou variabilitou designu, ktoré poskytujú najvyšší možný komfort spánku. Boxspring postele je vybavená 7-zónovými obojstrannými matracmi, ktoré poskytujú správne uloženie chrbtice počas spánku.

V minulosti boli boxspring postele charakteristické najmä pre hotelové interiéry a drahé apartmány.
Často sa objavovali aj v luxusných rodinných domoch. Dnes sú široko obľúbené predovšetkým na západe a nájdete ich vo všetkých štyri a päťhviezdičkových hoteloch po celom svete.

V Nábytok-Bogart.sk mate luxus na dosah ruky. Vďaka nám každý môže zažiť luxus a to za prijateľné ceny. Boxspring postele sú stále častejšie vyberané riešenie pre súkromné domy a byty, v ktorých chceme dosiahnuť elegantnú estetiku, a pritom aj maximálny komfort. Aj v Nábytok-Bogart.sk sa snažíme držať krok s dobou, preto sme do našej ponuky zaviedli širokú škálu zaujímavých modelov boxspring postelí.

Naši zákazníci, ktorí majú záujem o tuto kategóriu posteli, nájdu veľa zaujímavých modelov, ktoré sa líšia svojím dizajnom a typom spracovania. Detailné vlastnosti nami ponúkaných Boxspring posteli sú uvedené ďalej v texte.

Čím sa postele boxspring odlišujú od ostatných postelí ?

Postele springbox zrejme sa nemusia veľmi líšiť od ostatných druhov posteli. Niektoré vlastnosti však výrazne ovplyvňujú kvalitu a ich pohodlné využitie, aj dizajn. Boxspring posteľ do spálne je predovšetkým oveľa vyššia ako tradičná posteľ, vďaka čomu nielenže vyzerá dôstojne, ale aj poskytuje o veľa viac pohodlia. Maximálne komfortná výška ložnej plochy umožní Vám veľmi pohodlné vstávanie, čo je nepochybne veľkou výhodou. Okrem toho vďaka masívnej, stabilnej štruktúre, stane sa skutočným hrdinom každej spálne. Zaujme svojím ušľachtilým dizajnom a sofistikovanými tvarmi.

Boxspring postele sú čalúnené poťahovou látkou, ekologickou kožou alebo prírodnou kožou - podľa individuálnych preferencii. Ich konštrukcia pozostáva z pevnej, čalúnenej základne umiestnenej na krátkych nožičkách, čalúnenej vysokej opierky hlavy – záhlavia, pohodlného nosného matraca, strednej časti posteli – pružinového matraca a samozrejme poskytujúceho dodatočný komfort – horného toppera.
 
Táto vrchnú časť postele je vytvorená z veľmi kvalitnej pamäťovej peny s antibakteriálnym poťahom, ktorý sa dá vyprať. Tento materiál mení svoju tvrdosť v závislosti od teploty tela užívateľa. Vďaka tomu matrac pri kontakte s telesným teplom mäkne a perfektne sa prispôsobuje krivkám ľudského tela. Efekt tzv. pomalého návratu do pôvodnej polohy, obmedzuje pamäťová pena protitlak a tak zabraňuje preležaninám. Zároveň tak môže mať pozitívny vplyv na krvný obeh. Dokonalá kombinácia týchto troch matracov vytvára posteľ, vďaka ktorej si oddýchnete ako nikdy predtým, a pomôžete svojmu telu a chrbtici zregenerovať sa.

S našou boxspring posteľou sa budete vo Vašej spálni cítiť ako kráľ. Boxspring postele disponujú stabilným  rámom, ktorý zaručí výdrž postele na dlhé roky. Boxspring posteľ je už kompletne zložená a nemusíte sa namáhať s jej montážou. Okrem toho Vás očaria svojimi farbami a tvarmi, ktoré si môžete kombinovať presne podľa vašich predstáv.

Konštrukcia boxspring posteli

Postele boxspring sú v našom internetovom obchode stále viac populárnejšie.
A to hlavne vďaka tomu, že ich vysoká kvalita, rafinovaná, elegantná estetika a komfortná konštrukcia sú k Vašej dispozícii za výhodné ceny. Konštrukcia a dizajn týchto lôžok sa môže líšiť v závislosti od štýlu alebo výrobcu.

Aký je teda rozdiel medzi boxspring posteľami v Nábytok-Bogart.sk?

1. Druhy nožičiek v boxspring posteliach
  • nožičky (umiestnenie nábytku na podstavci)
  • nožičky (napr. škandinávsky štýl)
  • kovové nožičky (modernejšie návrhy)
2. Druh matraca v boxspring posteliach
  • matrac bonellový + vrchný topper (matrac)
  • 3ks matrac – bonellový matrac + taštičkový matrac + vrchný topper (matrac)
  • 3ks matrac – 2x bonellový matrac + vrchný topper (matrac)
  • 4ks matrac – 2x taštičkový matrac + 2x vrchný topper (matrac)
3. Ďalšie vlastnosti boxspring postelí
  • dizajn - moderný, klasický, provensálsky, industriálny
  • typ čalúnenia – poťahová látka, ekologická koža, ľahko čistiteľná tkanina, prírodná koža
  • veľkosť postele - najčastejšie 100 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm
Čalúnené boxspring postele sú veľmi atraktívne a majú mnoho užitočných výhod, ktoré iste oceníte aj po rokoch v každodenného používania.  Matrace v boxspring posteliach sú naozaj priestorné, obrovská spacia plocha má vhodne profilovanú štruktúru, aby Vám mohla zabezpečiť maximálny komfort počas spánku, každodenného oddychu po náročnom dni.

Boxspring posteľ sa zvyčajne skladá z dvoch matracov alebo jedného viacvrstvového, čo je jeho najväčšou výhodou. Toto riešenie poskytuje vynikajúci komfort a chráni chrbticu pred nevhodnou pozíciou tela počas spánku. Zabezpečuje tiež udržanie čistoty posteli a jej matracov, najmä vďaka optimálnej cirkulácii vzduchu.

Pod matracom (jeden dvojitý matrac, dva samostatné alebo dokonca štyri matrace – podľa preferencii) je umiestnený rám, pod ktorým je voľný priestor zabezpečujúci dobré vetranie a odvádzanie vlhkosti. Niektoré modely sú obohatené ďalším zaujímavým vybavením. V záhlaví môže byť napríklad nainštalované osvetlenie či reproduktor a rám pod matracom môže byť ovládaný diaľkovým ovládaním. Potom môže byť daný model Vašej posteli boxspring úspešne prispôsobený individuálnym potrebám.

Posteľ sa tradične skladá z troch vrstiev. Prvú, spodnú časť postele tvorí nosný rám s pružinou. Rám boxspring postele udržuje stabilitu a väčšinou je tvorený dreveným rámom a pružinami, ktoré poskytujú vysokú povrchovú pružnosť, ktorá Vám zabezpečí pohodlie a zdravý spánok. Uprostred postele sa nachádza pružinový matrac. Hore, po celej posteli sa rozkladá horný matrac – topper, ktorý dodáva celému nábytku vysoký pocit pohodlia. Tento vrchný matrac neposkytuje telu žiadnu oporu, ale dokončuje celkový komfort. Môžete si vybrať z niekoľkých druhov. Napríklad pamäťová pena, ktorá sa prispôsobuje telu používateľa na základe jeho teploty.

Boxspring postele sú plne čalúnené. Čalúnenie pokrýva rám s pružinami a bočné strany matraca aj opierku hlavy, vďaka čomu v konečnom dôsledku je nábytok mimoriadne elegantný, a je možné prispôsobiť ho individuálnym potrebám a očakávaniam klienta. Niektoré modely majú tiež možnosť kombinovať poťahové látky.

Výhody Boxspring postele do spálne

Boxspring postele sa charakterizujú nielen najvyšším štandardom, ale aj mimoriadne sofistikovaným dizajnom, sú skrátka synonymom vysokej kvality. Sú predovšetkým mimoriadne pohodlné a to vďaka dokonalému matracu, a aj výške - asi 60-70 cm od podlahy. Vďaka špecifickému typu konštrukcie pružinového matraca je možná cirkulácia vzduchu, ale aj efektné odvádzanie vlhkosti. Toto riešenie poskytuje nielen pohodlie počas spánku, ale aj ventiláciu, a bezproblémové udržanie posteli v čistote.

Okrem toho čalúnené boxspring postele sa prispôsobujú tvaru tela, vďaka čomu sú veľmi pohodlné a poslúžia Vám dlhé roky. Zákazníci nášho obchodu si môžu zvoliť ľubovoľný typ záhlavia, toppera alebo čalúnenia. Veľkou výhodou je iste vysoké záhlavie, ktoré umožňuje pohodlný oddych a podporu chrbta pri sedení alebo napoly ležiacej pozícii. Celok vytvára veľmi atraktívnu a maximálne estetickú kompozíciu, vďaka ktorej sa boxspring posteľ v spálni stane nielen nábytkom, ale hlavne ozdobou jej usporiadania.

Okrem toho boxpsring postele dodajú miestnosti nádych luxusu - majú tiež reprezentatívnu hodnotu. Niet divu, že tento unikáty nábytok získava na popularite - nielen medzi luxusnými hotelovými interiérmi. Rastúce povedomie zákazníkov vedie k zvýšenému dopytu po boxspring lôžkach aj pre domácu spálňu.

S kvalitnou posteľou Boxspring od Nábytok-Bogart.sk budete mať krajinu snov, plnú harmónie a odpočinku na dosah.
Táto posteľ urobí Váš spánok kráľovským prežitkom. A pohodlný a kvalitný spánok, Vám každé ráno vyčarí dobrú náladu a úsmev na tvári.
 
Tak neváhajte už ani chvíľu a zoznámte sa s našou atraktívnou ponukou kontinentálnych posteli – Boxspring.  "S tovarom sme spokojní, komoda je veľmi pekná aj dobre prevedenie"
Slabiny: "Napriek tovaru na sklade sme čakali 2 týždne na dodanie. Bolo by vhodne riešiť rozvoz viackrát týždenne, nie iba 2 dni v týždni"
Ověřený zákazník, 2023-03-19
Ověřený zákazník, 2023-03-14
"Rýchlosť dodania, kvalita"
Ověřený zákazník, 2023-03-14
/boxspring-postele-c-1027.html