Taburetky | nabytok-bogart.sk

Taburetky

Malé funkčné interiérové taburety sú elementy, ktoré dokážu zvýšiť atraktivitu a posilnia užívateľský komfort. Predstavujú inovatívne riešenia využívajúce doplnky ako praktické a funkčné prvky, ktoré sú veľmi dôležité pre miestnosť a dodajú tak celému domovu jedinečný charakter.

Pri vytváraní našich produktov kladieme osobitný dôraz na praktickú, technickú a estetickú stránku. Prezentované taburety sú vynikajúcim doplnením každého interiéru. Ponúkame tiež nábytok vybavený funkčnými priehradkami - tieto taburety ozdobia izbu a vdýchnu do nej eleganciu. Ďalej ponúkame modely rôznych tvarov a originálnych štýlov. Taburetka s úložným priestorom, taburety do obývačky. Vysoká kvalita, životnosť našich výrobkov a ich neodolateľná vizuálnu príťažlivosť sú veci, ktoré Vás nadchnú. 

Taburety s operadlom

Špeciálnou podkategóriou taburetov sú mimoriadne funkčné taburety s operadlom. Po pridaní operadla do obyčajného taburetu, tento jednoduchý nábytok Vám môže slúžiť ako mimoriadne pohodlné sedadlo, ktoré Vám umožní veľmi komfortný odpočinok po náročnom dni. Tento typ čalúneného nábytku môže slúžiť aj ako jednoduchšia a lacnejšia verzia kresla alebo stoličky. Vďaka pohodlnému operadlu taburetka napriek svojmu jednoduchému tvaru, môže poskytnúť výnimočný komfort a tak sa stať Vašim obľúbeným domácim nábytkom. Taburety s operadlom, ktoré prezentujeme, sú vynikajúcim doplnkom pre interiér v akomkoľvek štýle.

Ponúkame tiež nábytok vybavený funkčnými priehradkami - tieto taburety ozdobia izbu a vdýchnu do nej eleganciu. Ďalej ponúkame modely rôznych tvarov a originálnych štýlov. Veľmi praktická taburetka s úložným priestorom, taburetky do obývačky. Vysoká kvalita, životnosť našich výrobkov a ich neodolateľná vizuálnu príťažlivosť sú veci, ktoré Vás nadchnú.

Taburety na sedenie

Taburetka slúži predovšetkým ako nábytok na sedenie. Ale okrem tejto funkcie totiž taburetky do obývačky plnia funkciu dizajnového doplnku, odkladacieho či úložného priestoru alebo ich využijete pri väčších návštevách či dokonca na vyloženie nôh po veľmi náročnom dni v práci. Obľúbené deťmi a staršími taburety s rozmanitými tvarmi budú ideálnym miestom na trávenie času pri spoločnej zábave, hrách a chvíľach strávených s rodinou. Taburetka je typom nábytku, ktorý nevyžaduje príliš veľa priestoru, ale dodáva miestnosti jedinečnú funkčnosť, ktorú nezískame so žiadnym iným nábytkom. Taburetky do obývačky tak ako nábytok na sedenie, sú obzvlášť veľmi užitočné pri návšteve nečakaných hostí. Ak nemáme dostatok stoličiek v byte, vždy môžeme použiť taburet ako pohodlné miesto na sedenie. Vďaka mnohým motívom a poťahovým látkam môže aj tento nekomplikovaný nábytok vyzerať skvele, a pritom vdýchnu do miestnosti pocit útulnosti. Taburety na sedenie určite sa budú dokonale hodiť aj do detskej alebo tínedžerskej izby, podčiarknu výnimočný štýl elegantného salónu alebo obývacej izby.

Taburety pre detí

Veľmi dôležitou a obľúbenou podkategóriou prezentovaného nábytku sú taburety pre detí. Vďaka jednoduchým, jemným tvarom a mnohým zaujímavým vzorom potlači, je táto kategória taburetov veľmi populárna pri vybavovaní detských izieb. Medzi nimi nájdete aj špeciálne detské taburety určené pre chlapcov alebo dievčatá. Chlapci určite ocenia návrhy zdobené motívmi autíčok, zatiaľ čo mladým dámam sa určite budú páčiť taburety s princeznami alebo poníkmi. Veľmi populárnym modelom je aj taburetka v tvare futbalovej lopty, ktorá je veľmi obľúbená medzi deťmi i športovými fanúšikmi. Modely taburetov pre deti sú veľmi často vyberané medzi starostlivými rodičmi, ktorí chcú svojim deťom poskytnúť maximálne pohodlie. Ak Vás trápi nevhodný postoj, pri sedení Vašich deti a obávate sa problémov s chrbticou Vašich ratolesti, veľmi dobrým nápadom bude taburet s opierkou. Navyše v našom obchode nájdete veľké množstvo detských taburetov s jemnými, originálnymi tvarmi, ktoré určite potešia našich najmladších kritikov.

Taburetové kreslo 

Veľmi zaujímavým a obľúbeným dizajnovým riešením, ktoré spája malé rozmery taburetu a pohodlie kresla je unikátna taburetka so štruktúrou kresla. Táto špecifická kombinácia dvoch praktických čalúnených druhov nábytku je veľmi často používaná, pri zariaďovaní takmer každej miestnosti. Nábytok spája takmer všetky najlepšie vlastnosti pohodlného kresla a malého, praktického taburetu. Veľmi často sú tieto typy modelov označované ako taburety s operadlom, avšak pri navrhovaní stále novších a novších výrobkov tohto druhu, tvorcovia približujú dizajn tohto nábytku k stoličke. Taburetové kreslo je jednoduché, extrémne funkčné riešenie, ktoré navyše, na rozdiel od masívneho kresla, charakterizuje mimoriadne atraktívna cena. Okrem toho, tento typ čalúneného nábytku je často  zdobený zaujímavými vzormi tkanín, ktoré možno zvoliť v ľubovoľnom štýle. Vďaka tejto možnosti aj jednoduchý kus nábytku môže získať výnimočný a originálny vzhľad. 

Taburety do predsiene

Ďalším veľmi dôležitým druhom taburetov sú nezvyčajne funkčné taburety do predsiene. Tento praktický nábytok je veľmi často navrhnutý ako skrinka na topánky, vybavená čalúneným sedadlom. Takýto typ taburetu unikátnym spôsobom spája pohodlné sedenie s praktickým úložným priestorom. A pritom určite bude skvelým pomocníkom pri obúvaní topánok. Priestranná skrinka Vám poslúži ako úložný priestor pre najdôležitejšie predmety, ktoré sa zvyčajne používajú na chodbe. Zatiaľ čo čalúnené sedadlo Vám poskytne komfort a pohodlie, charakteristické pre mäkké čalúnené taburety. 
V ponuke nášho internetového obchodu Nabytok-bogart.sk nájdete veľa zaujímavých návrhov z podkategórie taburety do predsiene, vďaka čomu zariadite každú miestnosť podľa vlastných predstav a vkusu. Praktická taburetka s úložným priestorom, ktorý Vám zabezpečí dostatok miesta na uskladnenie všetkých najpotrebnejších veci. Tento typ nábytku sa vyznačuje aj neuveriteľnou eleganciou. Vďaka zaujímavej kombinácii tvrdého nábytku a čalúnenia sa dosiahne veľmi originálny efekt, ktorý vynikne na pozadí všetkých ostatných druhov nábytku. Veľmi zaujímavým návrhom z tejto kategórie taburetov je aj nábytok v štýle chesterfield.
 
 
Ďalšie kategórie:

Čítaj ďalej >

Upresni výsledky

Cena    od:    do:    
šírka Určite hodnotu
výška Určite hodnotu
hĺbka Určite hodnotu
nájdených produktov: 217