Opis výrobku

TV skrinka 3K s možnosťou zavesenia Baros - Dub artisan/Čierny mat
 
Hľadáte nábytok, ktorý uschová všetko Vaše elektronické zariadenie? Stavte na TV skrinku Baros od výrobcu Helvetia a dokončite zariaďovanie svojho interiéru ešte dnes!
 
Jedinečná farebná kombinácia čiernej a dubu Artisan Vám poskytne štýlový akcent v miestnosti. Priestranný nábytok skvele doplní priestor pod televízorom. Dodá Vašej obývačke moderný vzhľad, o ktorom ste vždy snívali.
 
Široká konštrukcia Vám umožní vytvoriť funkčný interiér. Skladá sa z troch výklopných častí, ktoré majú priestranné vnútro rozdelené priehradkou. Toto riešenie umožní ešte lepšie roztriediť všetky vaše elektronické zariadenia. V hornej časti nábytku sú tri výklenky. Každý z nich má otvor, ktorý poskytuje priestor na káble. Vďaka tomu si môžete všetko vybavenie usporiadať ľubovoľným spôsobom. Tento model je veľmi univerzálny, pretože ho môžete v prípade potreby zavesiť na stenu alebo jednoducho postaviť na podlahu.

Na výrobu skrinky boli použité vysoko kvalitné materiály. Ak je pri výbere nábytku Vašou prioritou rozhodujúca kvalita, TV skrinka Baros 40 Vás rozhodne nesklame a bude Vám slúžiť dlhé roky. 
 
Ste rozhodnutí?

Charakteristické vlastnosti:
 • minimalistická forma
 • bezúchytková konštrukcia
 • čelné dosky sú vysunuté vyššie
 • hrany čiel oblepené zo všetkých 4 strán
 • možnosť zavesenia na stenu
 • kovové kovanie je súčasťou balenia
 • 3 výklopné čelá
 • priestranné vnútro nábytku
 • vysoká kvalita spracovania
 • trvanlivá konštrukcia
 • nábytok určený na samostatnú montáž
Spracovanie:
 • nábytok vyrobený z vysoko kvalitnej laminovanej dosky

Farba nábytku:
 • Dub artisan / Čierny mat

Pozrite si celú ponuku z kolekcie Baros!

 

Doplnky:

 

Rozmery a parametre

Rozmery

 • szerokość

  šírka: 270 cm,

 • wysokość

  výška: 41 cm,

 • głębokość

  hĺbka: 40 cm,

Viac parametrov

Farebné prevedenie

Farebné prevedenie korpusu

čierny

Farebné prevedenie korpusu

dub artisan

Prevedenie

nožičky

umelá hmota

Ďalšie informácie
Objavte revolučné riešenie pre svoj interiér - nábytok s plastovými nohami. Naše nohy poskytujú nielen estetický vzhľad, ale aj mnoho výhod. Po prvé, ich ľahká konštrukcia uľahčuje premiestňovanie nábytku, čo je užitočné najmä pri upratovaní alebo prestavovaní. Po druhé, umelá hmota je odolná voči vlhkosti a škvrnám, vďaka čomu sa nohy ľahko čistia. Nemusíte sa obávať ani o trvanlivosť - naše nohy sú pevné, stabilné a odolné voči poškodeniu.

Typ nožičky

Možnosť zavesenia alebo postavenia

Korpus

laminovaná doska

Ďalšie informácie
Laminovaná doska - jedinečné riešenie pre váš nábytok! Predstavte si odolnosť, štýl a jednoduchú starostlivosť v jednom. Laminovaná doska je materiál, ktorý nielen dodáva eleganciu, ale poskytuje aj výnimočnú odolnosť. Jej ochranná vrstva chráni pred poškriabaním, škvrnami a poškodením, vďaka čomu udrží váš nábytok vo výbornom stave dlhé roky. A nielen to! Laminátová doska sa ľahko čistí - na odstránenie akýchkoľvek nečistôt stačí vlhká handrička. Dostupnosť rôznych vzorov, farieb a textúr vám navyše umožní prispôsobiť nábytok vášmu štýlu a interiéru.

Front

laminovaná doska

Ďalšie informácie
Laminovaná doska je univerzálna surovina, ktorá dodáva nábytku jedinečný vzhľad a odolnosť. Pomocou technológie laminovania táto jedinečná doska spája estetiku a funkčnosť. Jej hladký povrch sa ľahko udržiava a je odolný voči poškriabaniu a škvrnám. To znamená, že vaša predná časť nábytku bude vyzerať skvele dlhé roky. Laminátová doska ponúka aj širokú škálu vzorov, farieb a textúr, čo vám umožní prispôsobiť nábytok vášmu individuálnemu štýlu.

Prevedenie

Hrany

ABS

Výbava

počet priehĺbní

3

Počet výklopných dvierok

3

Montáž

samostatná - vyžaduje sa

nábytok v balení

Ďalšie informácie
Nábytok dodávaný v baleniach vrátane návodu na montáž.

Balenie výrobku

Balenie číslo 1

Hmotnosť:

31 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

195 cm x 46 cm x 7 cm

Balenie číslo 2

Hmotnosť:

30 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

105 cm x 44 cm x 16 cm

Hodnotenie zákazníkov

07.06.2022
verified Overený nákup
star star star star star
S komodou sme spokojní.

Overujeme, ktoré recenzie sú od zákazníkov, ktorí si daný produkt kúpili. Po overení sa zobrazia pozitívne aj negatívne recenzie
/tv-komoda-s-tromi-skrinkami-baros-40---dub-artisan---cierny-mat---skladom-p-52420-1061-1061-opt--conf-55444.html