Vešiaky na oblečenie

nájdených produktov: 60
   1    z    2   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

10
68 €
Farebné prevedenie Orlando : Svetlá sonoma
10
68 €
Farebné prevedenie Orlando : Biela
76 €
82 €
111 €
117 €
10
44 €
Farebné prevedenie Orlando : Biela

   1    z    2   
výsledkov na stránku:
Každý priestor si okrem prvkov, ktoré určujú jeho vizuálnu atraktivitu, vyžaduje náležité, najmä praktické usporiadanie. Až potom môže naplno plniť svoju úlohu a súčasne zdobiť celý domov. Z tohto hľadiska je predsieň mimoriadne dôležitou, aj keď často zanedbávanou miestnosťou.

Uvádza do zvyšného domového priestoru, slúži ako náš výklad, a zároveň je jednoduchým a praktickým interiérom, v ktorom vešiame vrchné oblečenie, odkladáme obuv a dočasne nepotrebné prvky ako sú dáždniky alebo kabelky. Preto je dôležité dobre usporiadať priestor, ktorý vám umožní bezpečne a pohodlne ponechať všetky tieto položky. Túto úlohu určite spĺňajú vešiaky, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou miestnosti, akou je predsieň.

Vešiaky do predsiene

Predsieň a chodba sú prvými miestnosťami, do ktorých vstupujú naši hostia alebo tretie osoby. Napriek tomu, že tento interiér je akousi vizitkou celého domu, jeho dizajn a usporiadanie často berieme na ľahkú váhu.

Najviac pozornosti venujeme miestnostiam, kde trávime viac času ako len na prechádzanie - predsieň, chodba, hala alebo schodisko. Avšak práve tieto interiéry sú prvé, ktoré sa hodnotia z hľadiska dizajnu a ovplyvňujú vnímanie ostatných.

Predsieň sa teda rozhodne oplatí zariadiť tak, aby bola esteticky rafinovaná, efektná a dôsledne odrážala charakter celej prijatej kompozície. Okrem toho musí predsieň spĺňať aj funkčný charakter. Jedným z dôležitých prvkov vybavenia predsiene, je vešiak na oblečenie a iné doplnky.

Stojace vešiaky

Predsieň je typicky funkčný interiér. Netrávime v ňom príliš veľa času, prechádzame ním, len na chvíľu sa pozastavíme, aby sme si obliekli alebo vyzliekli vrchné oblečenie, pozreli sa do zrkadla alebo si vzali niečo potrebné z poličiek či skriniek. Funkčná predsieň je taká, ktorá nám bez optického efektu neporiadku slúži ako miesto na uskladnenie, dáva nám možnosť slobodne sa obliekať a naopak, a neobmedzuje pohyb ani nezasahuje do komunikačnej trasy.

Každý priestor okrem prvkov, ktoré určujú jeho vizuálnu atraktivitu, vyžaduje aj správne, praktické usporiadanie. Vešiak je určite takým prvkom. Je ťažké si predstaviť funkčný priestor v predsieni bez vešiaka na oblečenie. Umožňuje ľahké a rýchle zavesenie odevov alebo doplnkov a pomáha usporiadať priestor.

Vešiaky v predsieni dostupné v našom obchode s nábytkom sa vyznačujú širokou škálou vzorov, farebných kompozícií a štýlov. Vešiaky na odevy ponúkame v rôznych podobách, ktoré je možné hravo prispôsobiť potrebám každého interiéru bez ohľadu na jeho usporiadanie, veľkosť či prijatý dizajnový štýl.

Vešiak na oblečenie a usporiadanie predsiene

Bez ohľadu na veľkosť alebo tvar vašej predsiene, v obchode s nábytkom Nábytok-Bogart.sk nájdete perfektný vešiak pre potreby interiéru a úžitkovania. Ak sa interiér predsiene dá len ťažko zariadiť, alebo keď v nej už je určitý nábytok, ktorý je umiestnený na podlahe, bude dobrým riešením nástenný vešiak. Takýto vešiak bude perfektný aj v malej predsieni.

Nástenné vešiaky vám umožňujú efektívne uložiť oblečenie, dáždniky a šály, a zároveň opticky nezapĺňajú miestnosť, čo je obzvlášť dôležité pri malej ploche. Vešiak so zrkadlom bude skvelým riešením aj do malých interiérov, pretože plní dve funkcie súčasne a nezaberá príliš veľa miesta.

Zrkadlo bude navyše užitočné nielen počas každého dňa, keď si chcete skontrolovať svoj vzhľad pred odchodom z domu, ale tiež opticky dodá malému interiéru priestrannosť. Malé predsiene sú zvyčajne zle osvetlené kvôli nedostatku okien a teda bez priameho prístupu prirodzeného svetla. Vešiak so zrkadlom dodatočne presvetlí miestnosť odrazom svetla.

Štýlové vešiaky do predsiene

Predsieň, ktorá pôsobí ako skvost celého bytu, je zároveň jednoduchým a praktickým interiérom, v ktorom necháme vrchné oblečenie, topánky a drobné predmety, ktoré pri odchode z domu potrebujeme, napríklad dáždniky, rukavice, kľúče alebo kabelky. Preto je dôležité usporiadať tento priestor takým spôsobom, ktorý umožní efektívne a pohodlné skladovanie všetkých týchto predmetov.

Túto funkciu rozhodne plnia vešiaky, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou tejto miestnosti. Bez ohľadu na to, či si radšej vyberáte vešiaky určené na zavesenie na stenu alebo stojace vešiaky, usporiadanie predsiene z toho určite bude mať úžitok z praktického, funkčného a estetického hľadiska. Vešiaky v našej rozsiahlej ponuke sú jedinečnými a praktickými kusmi vybavenia, ktoré boli vytvorené v rôznych štýloch, aby spestrili interiér každej predsiene a dokonale zapadli do zvoleného dizajnu.

Vďaka svojmu univerzálnemu charakteru sa perfektne hodia do každého usporiadania, zdôraznia jeho neobvyklý štýl a zvýšia komfort používania interiéru. Ponúkame závesné a stojace vešiaky, vyrobené z rôznych materiálov, so zaujímavými zdobeniami, vďaka čomu určite oživia usporiadanie vašej predsiene.

Slabiny: "4 sroby k suplikom mi nepasovali a doteraz ich nemam lebo som ich nezohnala."
Ověřený zákazník, 2021-06-11
"Výborná komunikácia"
Slabiny: "Skrinka stojaca bola dodaná mierne poškodená počas dopravy ale reklamácia bola vyriešená k našej spokojnosti. Dodacie lehoty sú pomerne dlhé."
Ověřený zákazník, 2021-06-11
"Spokojná, dobrá komunikácia, rýchle dodanie, šofér ochotný pomôcť"
Ověřený zákazník, 2021-06-08
/vesiaky-na-oblecenie-c-1237.html