Vešiaky na Oblečenie

nájdených produktov: 70
   1    z    3   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

Categories List
AKCIA
NOVINKA
50cm     103cm     24cm    
48 €
51 €
Categories List
AKCIA
NOVINKA
68cm     103cm     24cm    
56 €
59 €
Categories List
AKCIA
NOVINKA
50cm     126cm     3cm    
65 €
68 €
Categories List
AKCIA
NOVINKA
68cm     126cm     3cm    
78 €
82 €
Categories List
AKCIA
NOVINKA
80cm     126cm     3cm    
89 €
94 €
Categories List
AKCIA
66,6cm     110cm     3,6cm    
76 €
84 €
Categories List
46,5cm     150cm     cm    
43 €
Categories List
46,5cm     150cm     cm    
41 €
Categories List
AKCIA
69cm     145cm     27cm    
86 €
91 €
Categories List
AKCIA
60cm     95cm     18,8cm    
127 €
144 €
Categories List
AKCIA
60cm     140cm     18,8cm    
162 €
185 €
Categories List
AKCIA
70cm     145cm     3cm    
86 €
91 €
Categories List
AKCIA
35cm     145cm     2cm    
48 €
51 €
Categories List
AKCIA
34cm     102cm     2cm    
42 €
44 €
Categories List
ZĽAVA
10
64cm     64cm     24cm    
45 €
110 €
Categories List
60cm     126cm     24cm    
100 €
Categories List
80cm     126cm     24cm    
107 €
Categories List
60cm     100cm     24cm    
146 €
Categories List
80cm     100cm     24cm    
154 €
Categories List
49cm     120cm     24cm    
84 €
Categories List
AKCIA
60 / 80 / 100cm     40cm     20cm    
47 €
51 €
Categories List
AKCIA
60cm     100cm     17cm    
86 €
95 €
Categories List
AKCIA
60cm     100cm     20cm    
83 €
92 €
Categories List
AKCIA
60 / 80 / 100cm     100cm     20cm    
79 €
87 €
Categories List
AKCIA
100 / 120cm     100cm     17cm    
101 €
112 €
Categories List
AKCIA
60cm     100cm     20cm    
99 €
110 €
Categories List
AKCIA
60cm     90cm     20cm    
86 €
94 €
Categories List
AKCIA
80cm     90cm     20cm    
98 €
108 €
Categories List
AKCIA
100cm     90cm     20cm    
110 €
121 €
Categories List
AKCIA
120cm     90cm     20cm    
121 €
133 €

   1    z    3   
výsledkov na stránku:
Každý priestor si okrem prvkov, ktoré určujú jeho vizuálnu atraktivitu, vyžaduje náležité, najmä praktické usporiadanie. Až potom môže naplno plniť svoju úlohu a súčasne zdobiť celý domov. Z tohto hľadiska je predsieň mimoriadne dôležitou, aj keď často zanedbávanou miestnosťou.

Uvádza do zvyšného domového priestoru, slúži ako náš výklad, a zároveň je jednoduchým a praktickým interiérom, v ktorom vešiame vrchné oblečenie, odkladáme obuv a dočasne nepotrebné prvky ako sú dáždniky alebo kabelky. Preto je dôležité dobre usporiadať priestor, ktorý vám umožní bezpečne a pohodlne ponechať všetky tieto položky. Túto úlohu určite spĺňajú vešiaky, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou miestnosti, akou je predsieň.

Vešiaky do predsiene

Predsieň a chodba sú prvými miestnosťami, do ktorých vstupujú naši hostia alebo tretie osoby. Napriek tomu, že tento interiér je akousi vizitkou celého domu, jeho dizajn a usporiadanie často berieme na ľahkú váhu.

Najviac pozornosti venujeme miestnostiam, kde trávime viac času ako len na prechádzanie - predsieň, chodba, hala alebo schodisko. Avšak práve tieto interiéry sú prvé, ktoré sa hodnotia z hľadiska dizajnu a ovplyvňujú vnímanie ostatných.

Predsieň sa teda rozhodne oplatí zariadiť tak, aby bola esteticky rafinovaná, efektná a dôsledne odrážala charakter celej prijatej kompozície. Okrem toho musí predsieň spĺňať aj funkčný charakter. Jedným z dôležitých prvkov vybavenia predsiene, je vešiak na oblečenie a iné doplnky.

Stojace vešiaky

Predsieň je typicky funkčný interiér. Netrávime v ňom príliš veľa času, prechádzame ním, len na chvíľu sa pozastavíme, aby sme si obliekli alebo vyzliekli vrchné oblečenie, pozreli sa do zrkadla alebo si vzali niečo potrebné z poličiek či skriniek. Funkčná predsieň je taká, ktorá nám bez optického efektu neporiadku slúži ako miesto na uskladnenie, dáva nám možnosť slobodne sa obliekať a naopak, a neobmedzuje pohyb ani nezasahuje do komunikačnej trasy.

Každý priestor okrem prvkov, ktoré určujú jeho vizuálnu atraktivitu, vyžaduje aj správne, praktické usporiadanie. Vešiak je určite takým prvkom. Je ťažké si predstaviť funkčný priestor v predsieni bez vešiaka na oblečenie. Umožňuje ľahké a rýchle zavesenie odevov alebo doplnkov a pomáha usporiadať priestor.

Vešiaky v predsieni dostupné v našom obchode s nábytkom sa vyznačujú širokou škálou vzorov, farebných kompozícií a štýlov. Vešiaky na odevy ponúkame v rôznych podobách, ktoré je možné hravo prispôsobiť potrebám každého interiéru bez ohľadu na jeho usporiadanie, veľkosť či prijatý dizajnový štýl.

Vešiak na oblečenie a usporiadanie predsiene

Bez ohľadu na veľkosť alebo tvar vašej predsiene, v obchode s nábytkom Nábytok-Bogart.sk nájdete perfektný vešiak pre potreby interiéru a úžitkovania. Ak sa interiér predsiene dá len ťažko zariadiť, alebo keď v nej už je určitý nábytok, ktorý je umiestnený na podlahe, bude dobrým riešením nástenný vešiak. Takýto vešiak bude perfektný aj v malej predsieni.

Nástenné vešiaky vám umožňujú efektívne uložiť oblečenie, dáždniky a šály, a zároveň opticky nezapĺňajú miestnosť, čo je obzvlášť dôležité pri malej ploche. Vešiak so zrkadlom bude skvelým riešením aj do malých interiérov, pretože plní dve funkcie súčasne a nezaberá príliš veľa miesta.

Zrkadlo bude navyše užitočné nielen počas každého dňa, keď si chcete skontrolovať svoj vzhľad pred odchodom z domu, ale tiež opticky dodá malému interiéru priestrannosť. Malé predsiene sú zvyčajne zle osvetlené kvôli nedostatku okien a teda bez priameho prístupu prirodzeného svetla. Vešiak so zrkadlom dodatočne presvetlí miestnosť odrazom svetla.

Štýlové vešiaky do predsiene

Predsieň, ktorá pôsobí ako skvost celého bytu, je zároveň jednoduchým a praktickým interiérom, v ktorom necháme vrchné oblečenie, topánky a drobné predmety, ktoré pri odchode z domu potrebujeme, napríklad dáždniky, rukavice, kľúče alebo kabelky. Preto je dôležité usporiadať tento priestor takým spôsobom, ktorý umožní efektívne a pohodlné skladovanie všetkých týchto predmetov.

Túto funkciu rozhodne plnia vešiaky, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou tejto miestnosti. Bez ohľadu na to, či si radšej vyberáte vešiaky určené na zavesenie na stenu alebo stojace vešiaky, usporiadanie predsiene z toho určite bude mať úžitok z praktického, funkčného a estetického hľadiska. Vešiaky v našej rozsiahlej ponuke sú jedinečnými a praktickými kusmi vybavenia, ktoré boli vytvorené v rôznych štýloch, aby spestrili interiér každej predsiene a dokonale zapadli do zvoleného dizajnu.

Vďaka svojmu univerzálnemu charakteru sa perfektne hodia do každého usporiadania, zdôraznia jeho neobvyklý štýl a zvýšia komfort používania interiéru. Ponúkame závesné a stojace vešiaky, vyrobené z rôznych materiálov, so zaujímavými zdobeniami, vďaka čomu určite oživia usporiadanie vašej predsiene.
 
Vešiaky na odevy sú povinným prvkom nielen v šatníku, ale aj v iných miestnostiach, ako je predsieň alebo chodba. Každý druh oblečenia by mal byť uložený na špeciálne navrhnutých vešiakoch. Preto je pri nákupe oblečenia mimoriadne dôležité pamätať na správne používanie vešiakov. Medzi výrobkami dostupnými na trhu nájdete vešiaky na oblečenie, ktoré majú špecifickú konštrukciu kombinovanú s vhodnou montážou a navyše umožňujú uložiť viac vecí ako v prípade jednotlivých vešiakov. Aké praktické riešenia sa
oplatí vybrať, aby vešiaky plnili svoju úlohu?

Ako si vybrať vhodný typ vešiaka?

Pri výbere vešiaka na oblečenie stojí za to zamerať sa predovšetkým na jeho veľkosť, účel a konštrukciu. Vešiak na oblečenie by sme si mali vybrať tak, aby sa hodil nielen k oblečeniu, ktoré nosíme, ale aby sme mohli kľudne zmestiť do šatníka. Pri kúpe nesprávnej veľkosti vešiaka by ste mali počítať s tým, že oblečenie sa môže pokrčiť či poškodiť. Natiahnuté a voľné oblečenie vyzerá neelegantne a tiež sa nedá znova obliecť.
 
Navyše použitím nesprávneho typu vešiakov na oblečenie sa poškodí aj vešiak a používanie šatníka už nebude vôbec príjemné. Výsledkom takejto akcie je zvyčajne šatník s množstvom ohnutých a nevzhľadne vyzerajúcich vešiakov. Takýto pohľad sa v mnohých šatníkoch a predsieňach vyskytuje stále častejšie, a preto je mimoriadne dôležité vybrať si najpraktickejšie riešenia, ktoré pomôžu čo najlepšie zorganizovať skladovanie oblečenia. Aj v prípade nesprávne zvoleného vešiaka na stenu môže dôjsť k poškodeniu oblečenia.

Typy vešiakov, ktoré pomôžu pri organizácii šatníka

Vešiaky na oblečenie dostupné na trhu sú navrhnuté tak, aby mohli nielen správne uchovávať oblečenie v každom šatníku, ale aby bol aj šatník čistý a uprataný.

  • Profilované vešiaky, ktoré sú zvyčajne vyrobené z dreva, kovu alebo plastu. Tieto typy vešiakov sú profilované tak, aby pripomínali líniu ľudských ramien. Toto riešenie zabezpečí, že oblečenie bude uložené presne tak, ako by ste ho mali oblečené. Tenšie vešiaky na šaty s profilovanou štruktúrou sa perfektne hodia na tričká, blúzky a tenké bundy. Pokiaľ ide o kabáty, hrubé bundy a kožené bundy, pre tento typ odevov sa oplatí vybrať drevený vešiak na šaty s oveľa pevnejšou konštrukciou. Táto voľba zabráni deformácii materiálu, najmä v ramenách, ako aj nevzhľadnému uloženiu materiálu. Za zmienku tiež stojí, že veci, ktoré sú v priemyselnej práčovni, sú vybavené kovovým vešiakom na šaty. Tento typ vešiaka nie je vhodný na skladovanie oblečenia kvôli možnosti deformácie materiálov.
  • Vešiak na šaty s klipami, ktorý sa používa na uloženie elegantných nohavíc a sukní. Klipy v týchto vešiakoch sa starajú o správne zavesenie najmä odevov z jemných tkanín, bez toho, aby spôsobovali hlboké záhyby. Tieto typy drevených a plastových vešiakov sú veľmi odolné vďaka solídnej kvalite spracovania.
  • Okrúhle vešiaky, ktoré sú perfektné, ak máme v šatníku šatky. Tieto doplnky oblečenia zavesené na okrúhlych vešiakoch sa nepokrčia a prístup k nim bude oveľa jednoduchší ako v prípade bežných vešiakov.
  • Vešiaky na jemné oblečenie. Tento typ vešiakov je vybavený ďalším príslušenstvom, ktoré umožňuje jednoduché pripevnenie, napríklad: šaty s tenkými ramienkami. Špeciálne zárezy zabránia spadnutiu šiat alebo letných blúzok a topov z vešiaka. 
  • Vešiak na opasky, vybavený špeciálnymi háčikmi, ktoré ľahko zorganizujú vhodné uloženie opaskov nohavíc a šperkov, napr. dlhých náhrdelníkov.

Modely vešiakov na ukladanie oblečenia v predsieni

Jednou z dôležitých súčastí výbavy každého domu je vešiak, ktorý by sa mal nachádzať aj v predsieni. Je to užitočná pomôcka nielen pre oblečenie domovníkov, ale aj hostí, najmä v zimnom období, napríklad na vrchné oblečenie. Spomedzi dostupných výrobkov na trhu môžeme spomenúť stojanový vešiak alebo vešiak na stenu. Pokiaľ ide o stojanový vešiak, bude ako stvorený do veľkej predsiene, kde sa ľahko zmestí oblečenie všetkých domovníkov a návštevníkov.
 
Sú dostupné kovové, drevené alebo nerezové stojanové vešiaky. Zaujímavým riešením budú tiež stojanové vešiaky na oblečenie s prídavnou policou, napríklad na topánky alebo so zrkadlom. V situácii, keď tohto priestoru v byte nie je príliš veľa, bude vešiak na stenu rovnako praktickým a funkčným riešením. Vešiaky na stenu sú efektívnym riešením, ktoré dodatočne nezmenší našu predsieň, a navyše pojme rovnaké množstvo oblečenia ako stojanový vešiak na oblečenie. Vešiak na stenu sa navyše používa aj v kúpeľni, kde slúži na zavesenie uterákov a županov.
 
Vešiaky do predsiene budú ideálne pre najmenších členov domácnosti, ktorí si na ne budú môcť jednoducho zavesiť školský batoh, kopačky a mnoho ďalších každodenných doplnkov. Pri rozhodovaní o vešiakoch do predsiene stojí za to vziať do úvahy niekoľko faktorov, ako sú: dizajn, použitie, funkčnosť, pohodlie a praktickosť. Ak si nie ste istí, ktoré predsieňové vešiaky budú tou najlepšou voľbou, pozrite sa na ponuku obchodov s nábytkom, ktoré ponúkajú široký sortiment produktov šitých na mieru individuálnym potrebám zákazníkov.


"Široký sortiment obchodu Skvelá komunikácia"
Slabiny: "Dlhšia dodacia lehota"
Ověřený zákazník, 2023-09-13
"Výborná komunikácia od mail cez telefonát až po doručenie kuriérom"
Ověřený zákazník, 2023-09-06
Ověřený zákazník, 2023-09-03
/vesiaky-na-oblecenie-c-1237.html