Počítačové herní stoly

nájdených produktov: 6
   1    z    1   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

Categories List
80cm     76cm     50cm    
87 €
Categories List Categories List Categories List
120cm     75cm     66cm    
214 €
Categories List
116cm     77cm     75cm    
208 €
Categories List
10
122cm     74cm     60cm    
158 €

   1    z    1   
výsledkov na stránku:

Ako pristupovať k nákupu svojho vysneného herného stolu

Amatérski a profesionálni hráči majú svoje rôzne požiadavky. Počítač alebo monitor sú vecou hardvérových požiadaviek na hry. Dôležitú úlohu tu zohráva aj kreslo a stôl, ktoré sú prispôsobené očakávaniam hráčov. To, aký by mal byť herný stôl, je určené predovšetkým požiadavkami hráčov a tie sú odlišné. Od praktickejších po sofistikované a dokonca aj umelecké. Voľba nie je vôbec jednoduchá. Každý hráč by si mal dôkladne preštudovať svoje možnosti a nájsť si herný stôl, ktorý bude spĺňať ich potreby a dodá hernému zážitku skvelú atmosféru.

Dôležité parametre a požiadavky hráča

Existuje niekoľko funkcií, ktoré by herný stôl mal spĺňať. Preto je dobre sa rozhodnúť, aby ste neurobili nesprávnu voľbu. Tu sú najdôležitejšie parametre herného stolu:
 
 • Plocha herného stola - to je funkcia, ktorá vám umožní pohodlne položiť všetko príslušenstvo po ruke. Nároky kladené na hráča hry sa zvyšujú. Sloboda hry a rýchly prístup k slúchadlám alebo podložkám je nesmierne dôležitý. Herný stôl by mal mať aj miesto na nápoje alebo občerstvenie a samozrejme na klávesnicu a myš. Častým riešením sú aj širokouhlé monitory, ktoré tiež zaberajú miesto. Každý hráč si rád kúpi veľký herný stôl, do ktorého sa zmestí všetko.
 • Regulácia -- pre hráča nie je nič horšie ako bolesť chrbta po hodinách hrania. Pohodlie je veľmi dôležité. Výškovo nastaviteľný hráčsky stôl je nevyhnutnosťou, aby mohol súťažiaci v oblasti elektronických športov hrať dlho efektívne.
 • Funkčnosť -- hráčsky stôl by mal byť funkčný, aby sa mohol prispôsobiť hráčovi v každej situácii, aby sa hráč nemusel obávať nedostatku potrebných vecí. Každý hráč má pri kúpe herného stolu konkrétne ciele, takže správne funkcie by mu mali pomôcť ich dosiahnuť.
 • Zabezpečenie – e-sporty, a dokonca aj bežné hry, sú vzrušujúce a uvoľňujú u hráča nespútanú energiu. Stojí teda za to, aby herný stôl mal vhodné bezpečnostné opatrenia prispôsobené hráčom, ako napríklad vystužený rám, vhodný materiál, prípadné brzdy kolies alebo stabilná konštrukcia.
 • Materiál - treba brať do úvahy temperament hráča. Herný stôl môže byť vyrobený z pekného skla, ale zvyšuje to riziko poškodenia. Kovové budú odolnejšie, ale náchylné na poškriabanie. Mnoho hráčov odporúča drevotrieskové dosky, dyhovaný nábytok alebo oceľ s práškovým nástrekom, ako je to v ponuke Nabytok-Bogart.sk. V konečnom dôsledku je tu dôležité, aby hráč všetko zobral do úvahy a dobre si vybral.
 • Tvar - to je bežný problém. Dostatočný priestor na hernom stole je zrejmý, ale často je obmedzením priestor na herný stôl. Našťastie je výber obrovský, takže hráč musí dobre zvážiť, aký herný stôl bude mu ideálne vyhovovať.
 • Štýl - nie je to najdôležitejšie, ale tiež na tom záleží. V prvom rade to má byť stôl pre hráča, pri ktorom sa bude cítiť dobre.
Toto sú najdôležitejšie funkcie, ale nie jediné. Každý hráč má svoje vlastné požiadavky. Zatiaľ čo jeden sa bude cítiť lepšie okolo herného stolu so skrinkami, druhý bude chcieť herný stôl so zásuvkami a ďalší bez ničoho. K dispozícii sú rohové herné stoly, ktoré sa perfektne hodia do rohu miestnosti, ale aj veľké herné stoly, ako napríklad herný stôl 160x80, ktorý ponúka veľa možností nastavenia. Ale aj menší herný stôl 100x60 môže byť použitý plne funkčný a štýlový. Mnoho hráčov oceňuje herné stoly s LED diódami, ktoré dodávajú jedinečnú atmosféru, a niektoré je možné ovládať aj diaľkovým ovládačom. Každý hráč si predsa chce z herných zápasov užiť čo najviac zábavy.
 
Existuje množstvo doplnkov a úprav, vďaka ktorým je herný stôl ešte lepší. Jeden pridáva funkčnosť, ďalší štýl a ešte viac je nad nimi. Do doplnkov môžeme zahrnúť napríklad:
 
 • Stojan na monitor
 • LED diódy
 • Organizér káblov
 • Stojany na tablety alebo smartfóny
 • USB zásuvky a indukčné nabíjačky
 • Opierky hlavy a podložky
 • Držiaky na monitor
 
Toto je len niekoľko príkladov, ktoré treba preveriť a nájsť možnosti vylepšenia herného stola. Samozrejme neoddeliteľnou súčasťou herných stolov, je vhodné kreslo prispôsobené požiadavkám hráčov a poskytujúce primerané pohodlie. Správne vybraný herný stôl a kreslo poskytne hráčovi komfort a môžu maximalizovať výkon počas hry.

Špeciálne požiadavky

herný stôl je veľmi rozsiahla kategória nábytku. Tu je priestor pre špeciálne požiadavky hráčov. Napríklad, aj keď majú zvyčajne tmavšiu farbu, k dispozícii sú aj biele herné stoly. Iní chcú futuristickejšie alebo dokonca umelecké štýly herných stolov, ktoré sa veľmi líšia od klasiky. Vďaka tak veľkému výberu a príslušenstvu si každý môže nájsť to svoje. Nemusí to byť drahý nákup. Lacné herné stoly sú široko dostupné a nie sú horšie.
 
Rozdiel spočíva v rozšírení a prispôsobení konečného efektu hráčovi. Špeciálnymi požiadavkami môže byť aj celková univerzálnosť a klasický štýl, ale zároveň prispôsobené hraniu hier. Tradicionalisti si tiež nájdu vhodný herný stôl a vhodný úložný systém im umožní využitie ho na mnohé účely.

Druhy herných stolov

Aby bol budúci majiteľ herného stolu s nákupom spokojný, oplatí sa prelistovať obľúbené typy herných stolov a nájsť ten, ktorý bude spĺňať jeho očakávania. Tu je zoznam herných stolov:
 
 • LED herný stôl
 • rohový herný stôl
 • herný stôl so zásuvkami
 • herný stôl so skrinkami
 • herný stôl 160x80
 • herný stôl 100x60
 
Každý z týchto herných stolov je možné prispôsobiť príslušenstvom a príslušnými farbami. Najdôležitejšie je, aby sa hráč cítil pohodlne a užíval si dlhé hodiny hrania.

Hlavnou vecou je vybrať si dobre

V konečnom dôsledku výber dobrého herného stolu závisí od potrieb hráča. Preto je dobre brať ohľad na vlastnosti herných stolov, ako aj na mnohé doplnky a vylepšenia, ktoré pomôžu individuálne prispôsobiť funkčnosť a možnosti využitia herného stola. Pri nákupe by hráč mal pozerať nielen na praktické a technické hodnoty, ale aj na štýl, ktorý by mal byť v súlade so štýlom hráča, aby bol pocit z hry na najvyššej úrovni.


"Spolahlivost a serioznost"
Ověřený zákazník, 2023-10-01
"Rýchle dodanie."
Ověřený zákazník, 2023-09-30
Ověřený zákazník, 2023-09-30
/herne-stoly-c-1292.html