Písacie Stoly

nájdených produktov: 275
   1    z    10   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

Transport gratis
121,2cm     75cm     58cm    
212 €
NOVINKA
125cm     76cm     55cm    
128 €
NOVINKA
NOVINKA
Transport gratis
125cm     85cm     55cm    
125 €
NOVINKA
130cm     84cm     55cm    
130 €
48cm     76cm     80cm    
77 €
Transport gratis
88cm     79cm     130cm    
219 €
110cm     78cm     60cm    
189 €
Transport gratis
125cm     86cm     55cm    
148 €
Transport gratis
125cm     86cm     55cm    
134 €
AKCIA
Transport gratis
120cm     76cm     52cm    
155 €
179 €
AKCIA
Transport gratis
120cm     76cm     52cm    
155 €
179 €
Transport gratis
10
130cm     73,5cm     60cm    
140 €
160cm     76cm     70cm    
135 €
Transport gratis
10
110cm     74,4cm     55cm    
111 €
120cm     78cm     55cm    
220 €
120cm     76,7cm     60cm    
98 €
10
124cm     76cm     60cm    
155 €
83cm     79cm     51cm    
78 €
83cm     79cm     51cm    
78 €
102cm     79cm     51cm    
107 €
102cm     79cm     51cm    
107 €
120cm     76cm     60cm    
188 €
121cm     75cm     58cm    
218 €
117cm     79cm     51cm    
114 €

   1    z    10   
výsledkov na stránku:
Miesto pre prácu a učenie by malo byť predovšetkým funkčné a pohodlné. Nemali by ste však zabudnúť tiež na estetickú zložku. Dobre zvolený počítač vám dá možnosť zlepšiť váš výkon a pohodu. V dnešnej dobe máme vysoké požiadavky na kvalitný písací stôl. Úlohou každého písacieho stola by mala byť možnosť uloženia všetkého kancelárskeho vybavenia, dokumentov a iných potrieb. Z tohto dôvodu musí byť moderný písací stôl odolný, pohodlný a praktický. Písací stôl v modernom štýle nie je len atribútom interiéru, ale aj predmetom dennej potreby.

Moderné písacie stoly v štýle loft

Písací stôl v štýle loft zvyčajne nemá po stranách veľa poličiek a zásuviek. Najčastejšie sa jedná o obdĺžnikový stôl, ktorý je upevnený na rovných nohách. Jeho spodná časť môže byť vybavená napríklad výsuvnou policou. Nad pracovnou plochou takého moderného stola nie sú žiadne ďalšie police na písacie potreby a doplnky, pretože to je v rozpore celkovej koncepcii loft štýlu. Niekedy má veľký písací stôl v loft štýle z jednej strany dve kovové nohy a na druhej strane sa opiera o drevenú komodu alebo zásuvky.
 
Písací stôl 100 cm, ktorého úlohou je poskytovať pohodlné pracovné a vzdelávacie podmienky, bude pre tento štýl ideálny. Masívne kovové stoly, ktoré budú po mnoho rokov plniť svoju úlohu, sú stále populárnejšie. Z tohto dôvodu sú takéto stoly vyberané ako do kancelárií, tak i do domácich pracovní. Výrobcovia týchto stolov zavádzajú do svojich projektov oceľové nohy a dosky z dreva s výraznou textúrou, ktorá zdôrazňuje dizajn interiéru.

Moderné trendy v dizajne písacích stolov

Dizajnové vlastnosti moderného písacieho stola spočívajú v tom, že má prísnu geometriu, veľké rozmery, nemá žiadne stopy dekoru a vyznačuje sa zámerne surovým prevedením. Každá časť veľkého písacieho stola má špecifickú funkciu. Špecifikom moderného interiéru je, že každý kus nábytku plní určitú funkciu a je používaný za vopred daným účelom. Kovový stôl má často originálné nohy a drevenú dosku, ktorá do takého interiéru dokonale zapadne.
 
Rysy inovatívnych riešení má napríklad sklenený stôl na kovových nohách. Jedná sa o efektívny kus nábytku, ktorý poskytuje nielen ideálne miesto na prácu, ale tiež zdobí interiér. Sklo vyzerá esteticky, navyše je to materiál šetrný k životnému prostrediu. Vďaka moderným technológiám je možné vytvárať stoly rôznych tvarov, vrátane rohových, vhodné do malých miestností. Kovový rám umožňuje veľmi ľahkú montáž a demontáž stolov. Umiernený dizajn a maximálne pohodlie sú charakteristickými znakmi modernosti a odolnosti.

Ktoré písacie stoly sú najvyhľadávanejšie?
 
  • Písací stôl so zásuvkami
  • Rohový písací stôl
  • Malý písací stôl
  • Veľký písací stôl
  • Kovový písací stôl
  • Sklenený písací stôl
  • Písací stôl 100 cm
  • Písací stôl 80 cm
  • Písací stôl 90 cm

Inovatívne technologické riešenia pri výrobe písacích stolov

Stôl so zásuvkami by mal byť predovšetkým ľahko použiteľný a harmonicky ladiť s ostatným nábytkom v miestnosti. Pred výberom sa musíte rozhodnúť o veľkosti, farbe a presnom účelu (podľa toho tiež vyberáte počet zásuviek). Malé stoly, na ktoré môžete umiestniť monitor, notebook a uložiť drobné predmety do zásuviek, sú ideálne pre domáce interiéry a malé kancelárie. Písací stôl 80 cm zaisťuje pohodlné miesto na učenie alebo prácu bez ohľadu na priestor.
 
Taký malý písací stolík možete umiestniť kamkoľvek a je možné ho kedykoľvek premiestniť. Podobné funkcie plní písací stôl 90cm, ktorý môže mať hlbšie zásuvky alebo výsuvnú policu, na ktorej je umiestnená klávesnica. Písací stôl so zásuvkami si vždy nájde mnoho fanúšikov, ktorí hľadajú ďalší úložný priestor. Je potrebné zdôrazniť, že malé i veľké písacie stoly v modernom štýle, štýle loft alebo škandinávskom štýle dokonale zapadajú do mnohých interiérových usporiadaní. Je dôležité tiež venovať pozornosť farbám tohto nábytku, pretože je možné kúpiť farebný drevený písací stôl. Môžete mať stôl tmavý alebo svetlý, biely, šedý, čierny, so zeleným odtieňom alebo viacfarebný.

Pohodlný a estetický rohový stôl

Výhodou rohového písacieho stola je nielen úspora miesta, ale aj pohodlie pri používaní. Je to vďaka šikovným ergonomickým riešeniam, viacúrovňovým povrchom a úložným systémom. Do spodných zásuviek a políc možno umiestniť najmä počítač a tlačiareň. Rohový stôl je navyše pohodlnejší, pretože v tomto prípade osoba zaujme správne držanie tela, zníži sa zaťaženie tela a užívateľ má možnosť voľného prístupu do ktorejkoľvek časti stola.
 
Rohové písacie stoly sú veľmi žiadané vďaka svojej všestrannosti a odolnosti. Najčastejšie sa jedná o veľké písacie stoly s veľkým priestorom, ktoré výrazne uľahčujú prácu na ukladanie kníh, dokumentov a príslušenstva. Veľa modelov zahrňujú písacie stoly so zásuvkami, ktoré vám umožnia udržiavať poriadok a mať všetko po ruke. Musíte uznať, že rohové písacie stoly sa vyznačujú estetikou a spoľahlivou povrchovou úpravou. Taký kus nábytku môže byť ozdobou každej kancelárie, stačí si vybrať peknú prednú časť stola alebo zvoliť minimalizmus. Praktickosť je najcharakteristickejším rysom moderného trendu. Písací stôl v takom štýle musí byť spoľahlivý, pevný, odolný a kvalitný.

Aký by mal byť kvalitný písací stôl?

Pohodlie použitia. Bez ohľadu na dizajnové prvky by malo byť pri stole najdôležitejšou vecou pohodlné sedenie pri práci. Nepochybnou výhodou je tiež možnosť jednoduchého premiestnenia, ak je to potrebné pre pravidelné prestavovanie.

Funkčnosť. Moderný písací stôl by sa mal dať použiť nielen pri práci, ale aj na vykonávanie rôznych doplnkových aktivít (napríklad byť dekoratívnym prvkom, alebo byť zároveň jedálenským stolom atď.). Na výrobu stolov so zásuvkami sa používajú hlavne vysoko kvalitné materiály: drevo, laminovaná doska, nábytková doska, MDF doska, sklo a kov (chróm, nerezová oceľ).

Diskrétny dizajn. Stôl nemusí mať nadmerné množstvo príslušenstva. Dokonca aj malý písací stôl môže zdobiť interiér, jeho jednoduchosť a stručnosť poteší užívateľa. Veľkosť stola sa môže veľmi líšiť. Musíte zvážiť, aké parametre budú najvhodnejšie. V obchode si môžete kúpiť písací stôl 80 cm a aj písací stôl 100 cm.

Rozmanitosť tvarov. Moderné stoly možno vyrábať ako vo forme klasických geometrických tvarov, tak i v zložitejších a neobvyklých variantoch. Rohové písacie stoly, ktoré nepotrebujú veľa miesta, sú perfektné. Ich funkciu dokonale plní rohový písací stôl 90cm, na ktorý umiestnite počítač, klávesnicu a monitor.

Moderné písacie stoly v škandinávskom štýle

Písacie stoly 100 cm nájdete v interiéroch zariadených v škandinávskom štýle. Prednosť sa dáva skleneným písacím stolom v snehobielych odtieňoch, ktoré zdobia miestnosť. Písacie stoly so škandinávskym dizajnom sú vyrobené zo svetlého dreva alebo ľahkej drevotrieskovej dosky. Tento štýl odlišuje biele farby a jasné akcenty, drevené dekory v dizajne dosiek, originálne otvorené police. Ale bez ohľadu na tvar stola je najdôležitejším prvkom v moderných modeloch ergonómia.
 
Písacie stoly by mali mať všetky dostupné predmety nevyhnutné pre prácu, aby ste potrebný čas neutrácali na pohyb po miestnosti. Je dobré, keď je stôl vybavený policami a zásuvkami. Dosky s lesklým povrchom sú zvlášť zaujímavé pre dizajnérov. Rohové písacie stoly ušetria miesto v interiéri a zároveň zväčšia priestor pre prácu. Sklenený písací stôl zaujímavého tvaru je ideálny pre moderný interiér, nenarúša jeho estetiku a naopak mu dodáva ľahkosť.

Štýlové rohové písacie stoly

Rohové písacie stoly, rovnako ako akýkoľvek iný kancelársky nábytok, sú k dispozícii v rôznych interiérových štýloch, takže si každý môže úspešne vybrať dokonalý kus nábytku pre svoj interiér. V dnešnej dobe dominujú nadčasové klasiky, moderné štýly a modely v eklektickom štýle. Odporúčame vám tiež rohové stoly, rozšírené stoly alebo stoly pre viac osôb. Naša ponuka zahŕňa veľmi širokú škálu, vďaka ktorej si každý nájde produkt šitý na mieru k vaším vlastným potrebám, zodpovedajúce k štýlu a funkcii miestnosti.
 
Moderný rohový písací stôl sa vyznačuje minimalistickým prístupom k dekoratívnosti a zdôraznením funkčnosti. Také rohové stoly majú správne usporiadané poličky, skrinky a zásuvky s plným výsuvom, čo rozhodne uľahčuje organizáciu a oddelenia uložených materiálov alebo dokumentov. Moderné riešenia používané v rohových stoloch zabezpečujú pohodlie pri práci a šetrí čas potrebný na hľadanie jednotlivých drobností. Rohové stoly sa tiež vyznačujú módnym dizajnom s jednoduchými líniami, neutrálnymi farebnými kompozíciami a minimalistickým štýlom, ktorý je sám o sebe ozdobou. Na druhej strane klasickými riešeniami sú ideálne stôly pre kancelárie a reprezentatívne interiéry, v ktorých chceme zdôrazniť dôležitosť profesie alebo prijať zákazníkov vo výnimočných podmienkach s profesionálnym výrazom. Klasické rohové stoly sú často robustné a zdobené. K tomuto trendu dokonale zapadajú modely z dreva alebo písacie stoly potiahnuté prírodnou dyhou.

Lacné písacie stoly

Pri nákupe písacieho stola je jedným z najdôležitejších faktorov cena. Písacie stoly by okrem vhodnej veľkosti, zaisťovánia pohodlia a viditeľnosti prispôsobenej potrebám kancelárie, mali byť tiež maximálne funkčné a ... lacné. Po prvé by písacie stoly mali zefektívniť prácu tak, aby všetky uložené položky mohli byť riadne roztriedené. A za druhé nesmieme zabudnúť na cenu. Mnoho zákazníkov vyberá lacné pracovné stoly, bez toho aby sa museli vzdať funkčnosti stola.
 
Malé, lacné písacie stoly určené do interiérov, v ktorých chceme ušetriť čo najviac voľného miesta a zároveň využiť potenciál nábytku z hľadiska skladovania, sú výnimočne ergonomické. Použitie takého lacného písacieho stola je tiež mimoriadne výhodné, pretože máme ľahší prístup k celej ploche dosky stola. Ďalším pozoruhodným dizajnom, pokiaľ ide o funkčnosť, sú stoly na počítač pre mládež, ktoré majú špeciálne drážky pre smerovanie káblov a rozšírenú pracovnú dosku pre monitor alebo výsuvnú dosku na klávesnicu. Je však potrebné si uvedomiť, že aj klasický jednoduchý stôl môže byť extrémne funkčný, ak je dobre vybraný podľa potrieb užívateľa.
 
K štýlom lacných písacích stolov dominujú jednoduchá klasika, moderné sklenené dosky a inovatívny dizajn. Navrhujeme tiež lacné, väčšie rohové písacie stoly a rozšírený nábytok, ideálny pre izbu tínedžerov. Naša ponuka zahŕňa veľmi širokú škálu, vďaka ktorej si každý nájde perfektný lacný pracovný stôl pre svoje vlastné potreby, ktorý zodpovedá štýlu interiéru."široký výber skvelé ceny dobrá komunikácia s obchodom výborná kvalita dopravy a balenia"
Ověřený zákazník, 2021-10-15
"Najlepšia cena"
Ověřený zákazník, 2021-10-10
"Vyborna komunikacia s obchodom. Pohovka bola vyrobena na mieru v extra kratkom case."
Slabiny: "Dost sme mali problem sa zladit na termine dodania s dopravcom, avsak predajca avizoval zmenu dopravnej spolocnosti. Tak to uz bude snad len vyborne."
Ověřený zákazník, 2021-10-06
/pisacie-stoly-c-1003.html