Konferenčné stolíky a stoly

Nájdených produktov: Nájdených produktov: 2
zoradiť:
Sortowanie
   1    z    1   
počet výsledkov na stránku:
status
cena
Cena
-
rozmery
šírka [cm]
-
výška [cm]
-
hĺbka [cm]
-
MODEX 120 stôl Farba Pracovná doska - Biely, Nohy - Chróm
SKLADOM

MODEX 120 stôl Farba Pracovná doska - Biely, Nohy - Chróm

rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star

green_car Doručenie 50%
107 €
stôl konferencyjny Rico WG101 180x80 - Koncovka Série
-24% SKLADOM

stôl konferencyjny Rico WG101 180x80 - Koncovka Série

rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star

123 € 163 €

Farebné prevedenie metalu: RAL 9005 Black

Farebné prevedenie melaminy dla Pracovna doskaow: NH Maple

stôl konferencyjny Rico WG101 180x80 - Koncovka Série
-24%

stôl konferencyjny Rico WG101 180x80 - Koncovka Série

rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star

123 € 163 €

   1    z    1   
počet výsledkov na stránku:

Konferenčné stoly do kancelárskych priestorov

Vhodné vybavenie kancelárskych priestorov má kľúčový význam nielen na komfort práce, ale aj na efektívnosť a vykonávanie profesijných povinností. Preto je dôležité zariadiť kanceláriu tak, aby podporovala koncentráciu a nás počas práce. Musíme si preto zabezpečiť pohodlné podmienky, aby nás nič nerozptyľovalo, ako aj reprezentatívnu funkciu. V reakcii na tieto očakávania sme pripravili široký výber nábytku určeného do kancelárskych priestorov vrátane atraktívnych a funkčných konferenčných stolov.

Konferenčný stôl – centrum každej pracovne

Spôsob, akým zariaďujeme naše kancelárske priestory, je rozhodujúci pre našu efektivitu práce. Špecialisti už roky dokazujú, že usporiadanie a interiérový dizajn, v ktorom každý deň trávime svoj čas, ovplyvňuje nielen našu pohodu, ale aj duševnú zdatnosť, koncentráciu a výkon. Preto je dôležité usporiadať kanceláriu spolu s konferenčnou miestnosťou rozumne. V takýchto priestoroch samozrejme nemôže chýbať kancelársky stôl.
 
Práve pri ňom prebiehajú vážne diskusie, vypracúvajú sa akčné plány a prijímajú tie najdôležitejšie rozhodnutia spoločnosti. Je tiež potrebné pripomenúť, že pri kancelárskom stole trávime každý deň veľa času. A preto musí byť krásny, zodpovedať štýlu usporiadania a zvyšku kancelárskeho vybavenia. Konferenčný a kancelársky stôl by mal byť tiež pohodlný a funkčný. S ohľadom na tieto požiadavky sme pripravili atraktívny výber najkvalitnejších kancelárskych a konferenčných stolov, ktoré zabezpečia pohodlie a spoľahlivosť na ďalšie roky. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s našou ponukou, pretože predstavujeme veľký výber rôznych veľkostí, dizajnových štýlov a farebných kompozícií. V našom internetovom obchode si navyše môžete vybrať z lacných konferenčných stolov, ako aj z prémiových modelov.
 
Konferenčné stoly v našej ponuke:
 
     • rozkladacie konferenčné stoly,
    • modulárne konferenčné stoly,
    • oválne konferenčné stoly,
    • štorcvové a obdĺžnikové konferenčné stoly,
    • konferenčné stoly pre 12 osôb,
    • konferenčné stoly v rôznych farbách a z rôznych materiálov,
    • veľké konferenčné stoly,
    • malé konferenčné stoly.

Funkčné  konferenčné stoly

Jednou z vlastností, ktoré by konferenčný stôl mal rozhodne spĺňať, je funkčnosť. Rozhodne o nej dobre prispôsobená veľkosť s potrebami interiéru, tvarom a spôsobom spracovania konkrétneho modelu. Preto v našom internetovom obchode nájdete veľký výber najrôznejších modelov konferenčných stolov, aby ste si ľahko vybrali ten dokonalý. Skladacie konferenčné stoly sú veľmi obľúbené.
 
Najmä v prípade malých miestností sú dokonalým riešením. Ak je to potrebné, stačí ich jednoducho vybrať z úl. priestoru a rozložiť ich, aby sa miestnosť zmenila na funkčnú a profesionálne vyzerajúcu konferenčnú miestnosť. Osvedčia sa tiež ako rozšírenia pre už existujúce usporiadania. V tejto súvislosti odporúčame predovšetkým modulárne konferenčné stoly. Toto moderné riešenie vám umožňuje ľahko vyberať jednotlivé prvky tak, aby ste získali kancelársky rokovací stôl preferovaného tvaru, formy a veľkosti. Najväčšou výhodou modulárnych konferenčných stolov je sloboda meniť ich formu v závislosti od aktuálnych potrieb.

Oválne či klasické konferenčné stoly?

Konferenčné stoly môžu mať rôzne formy, tvary a rozmery stolovej dosky. Náš sortiment obsahuje množstvo návrhov, aby si každý mohol úspešne vybrať ten správny model, ktorý bude vyhovovať funkčným a dizajnovým potrebám konkrétneho interiéru. Mnoho ľudí stojí pred dilemou pri výbere tvaru vrchnej dosky konferenčného stola. Najobľúbenejšie sú obdĺžnikové kancelárske stoly a oválne konferenčné stoly.
 
Pri rozhodovaní by ste samozrejme mali brať do úvahy veľkosť a usporiadanie miestnosti, ako aj počet ľudí, ktorí ho budú používať. V priestranných kanceláriách dobre poslúžia konferenčné stoly s obdĺžnikovou doskou, pretože sa dajú bez problémov spojiť s iným nábytkom, môžeme ich umiestniť k stene alebo neustále meniť ich usporiadanie. Odborníci napriek tomu naznačujú, že najoptimálnejším riešením z hľadiska funkčnosti sú oválne konferenčné stoly. Ich výhodou je, že za nimi môže sedieť väčší počet ľudí. Táto forma stolovej dosky navyše umožňuje, aby sa účastníci rozhovoru navzájom lepšie videli, čo vedie k lepšej konverzácii. Vo veľmi malých kanceláriách budú dobre fungovať rozkladacie konferenčné stoly a kancelárske stoly s doskou štvorcového tvaru. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s našou ponukou konferenčných stolov.
/konferencne-stoly-c-1077.html