Nábytkové zostavy

nájdených produktov: 750
   1    z    25   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List

   1    z    25   
výsledkov na stránku:

Nábytkové zostavy do vášho domu a kancelária

Kompletná zostava nábytku je najlepším spôsobom na zariadenie estetického a funkčného interiéru. V ponuke nášho obchodu s nábytkom nájdete široký výber nábytkových zostáv určených pre všetky typy domácich izieb a ďalšie. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s naším sortimentom.
 
Nábytkové zostavy v našej ponuke:
 
  • Kancelárske nábytkové zostavy
  • Šatníky a zostavy do predsiene
  • Jedálenské zostavy
  • Kuchynské zostavy
  • Kúpelňové zostavy
  • Spálňové zostavy
  • Zostavy do obývačky
  • Čalúnené zostavy
  • Zostavy detského nábytku
  • Záhradné zostavy

Kancelárske nábytkové zostavy

Náš internetový obchod ponúka široký výber kancelárskych zostáv, ktoré sa hodia do kancelárskych priestorov, ako aj do domácich pracovní. Jednotlivé zostavy kancelárskeho nábytku sa líšia dizajnom, estetikou a funkčnosťou. Vďaka tomu si každý hravo vyberie zostavu kancelárskeho nábytku, ktorý splní všetky funkčné a praktické očakávania, ako aj preferovaný dizajn a farby. Momentálne sú najobľúbenejšie nábytkové zostavy v prevedení Dub sonoma a drevené nábytkové zostavy. Oba varianty sú univerzálne a nadčasové, vďaka čomu budú perfektne ladiť s charakterom usporiadania kancelárie.

Šatníky a zostavy do predsiene

Nábytkové zostavy do predsiene sú návrhom na vysokokvalitné šatníky, vešiaky, zrkadlá, skrinky na topánky a sedadlá. Pripravili sme široký výber predsieňových šatníkových zostáv v rôznych interiérových štýloch, aby si každý našiel svoje preferované farby a jednotlivé kúsky, ktoré spolu tvoria zostavu predsieňového nábytku. V poslednej dobe je veľmi obľúbená zostava škandinávskeho nábytku, pretože vďaka svojmu minimalistickému dekoru perfektne zapadá do rôznych interiérov.

Jedálenské zostavy

Nábytkové jedálenské zostavy sú vkusné z hľadiska dizajnu a kvalitného nábytku, vďaka ktorému si vytvoríte originálne jedálne. Vďaka veľkému výberu individuálnych nábytkových zostáv do jedálne si každý môže úspešne nájsť perfektnú zostavu v preferovanom estetickom štýle. V našej ponuke nájdete okrem iných aj set glamour nábytku alebo elegantnú sadu nábytku v odtieni wenge. Oba návrhy vám umožnia zariadiť elegantnú jedáleň, ktorá poteší členov domácnosti aj vašich hostí.

Kuchynské zostavy

Kuchyňa je srdcom každého domu. Preto by sme ju mali usporiadať so špeciálnou starostlivosťou. U nás nájdete široký výber zostáv kuchynského nábytku, ktoré sa perfektne hodia do rôznych interiérových ​​podmienok a splnia očakávania ľudí s rôznymi estetickými preferenciami. Kuchynské linky v našej ponuke sú návrhy, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a prepracovanou estetikou.

Kúpelňové zostavy

Zostavy kúpeľňového nábytku v našej ponuke sú návrhy, ktoré okúzľujú efektívnym dizajnom, odolnosťou a mnohými funkčnými hodnotami. Zostavy bieleho kúpeľňového nábytku sa tešia mimoriadnemu záujmu. Vďaka svojmu univerzálnemu dizajnu dokonale zapadajú do charakteru jednotlivých interiérov kúpeľní. Zostava kúpeľňového nábytku pozostávajúca z jednotlivých skriniek je možné úspešne prispôsobiť akýmkoľvek podmienkam miestnosti.

Spálňové zostavy

Spálňové zostavy v našom sortimente predstavujú široký výber hotových kompletov pozostávajúcich z komôd, postelí, ako aj nočných stolíkov a šatníkov. Zostava dreveného nábytku bude perfektná do klasickej spálne. Dodá jej vycibrený charakter a nadčasovú eleganciu. Pre moderné usporiadania však odporúčame zostavy bieleho nábytku a glamour nábytku.

Zostavy do obývačky

Obývacia izba je miesto, kde každý deň trávime veľa času. Zvyčajne tu tiež prijímame svojich hostí. Mala by byť preto usporiadaná premyslene, esteticky rafinovane a funkčne. Pripravili sme široký sortiment nábytkových zostáv do obývačky, ktoré tieto očakávania a potreby spĺňajú. Široký výber súprav nábytku do obývačky v rôznych štýloch a dizajnérskych kompozíciách umožňuje každému nájsť perfektnú zostavu.

Čalúnené zostavy

Zostavy obývacieho nábytku musia byť nielen efektívne z hľadiska dizajnu, ale musia poskytovať aj najvyššie štandardy pohodlia pri používaní. Dôležitá je aj kvalita spracovania a komponentov použitých pri výrobe. V našom sortimente nájdete mimoriadne široký výber sedacích súprav, s ktorými si môžete zariadiť pohodlnú a esteticky prepracovanú obývačku.

Zostavy detského nábytku

Detská a študentská izba má multifunkčný charakter. To znamená, že musí existovať relaxačná zóna, vhodné miesto na vzdelávanie a rozvoj, ako aj uchovávanie rôznych vecí. Preto stojí za to vybrať si zostavu nábytku pre deti a mládež, ktorá bude poskytovať najvyšší komfort používania, ale bude sa tiež zároveň veľmi funkčná.

Záhradné zostavy

Aby ste si zaistili maximálny komfort pri relaxácii v záhrade, mali by ste si zadovážiť zostavu záhradného nábytku. Záhradné zostavy nielen obohatia estetiku záhrady, ale umožnia vám užiť si aj krásne počasie a odpočinok. Naša ponuka obsahuje široký výber zostáv záhradného nábytku, ktoré sa osvedčia nielen v záhradnom priestore, ale aj na terasách alebo balkónoch.


"Spolahlivost a serioznost"
Ověřený zákazník, 2023-10-01
"Rýchle dodanie."
Ověřený zákazník, 2023-09-30
Ověřený zákazník, 2023-09-30
/nabytkove-zostavy-c-1095.html