Skrinky do obývacej izby

nájdených produktov: 84
   1    z    3   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

35cm     91cm     37cm    
88 €
35cm     91cm     35cm    
110 €
35cm     91cm     37cm    
88 €
10
90cm     31cm     37cm    
43 €
135cm     30cm     30cm    
62 €
105cm     34,7cm     33cm    
61 €
42cm     96,2cm     33cm    
51 €
105cm     34,7cm     33cm    
60 €
58cm     196cm     41cm    
212 €
AKCIA
60-100cm     40cm     30/35cm    
127 €
144 €
35cm     91cm     35cm    
110 €
110cm     90cm     40cm    
231 €
120cm     40cm     50cm    
142 €
35cm     91cm     35cm    
104 €
35cm     91cm     37cm    
84 €
10
60cm     31cm     37cm    
36 €
90cm     31cm     37cm    
43 €
10
60cm     31cm     37cm    
36 €
10
60cm     31cm     37cm    
36 €
10
90cm     31cm     37cm    
43 €
10
30cm     31cm     37cm    
27 €
30cm     31cm     37cm    
27 €

   1    z    3   
výsledkov na stránku:
Jednou z predností každého interiéru je funkčná a praktická obývacia izba. Zdanlivo bezvýznamné prvky nábytku ako sú skrinky, hrajú dôležitú a praktickú úlohu v celom usporiadaní izby. Skrinky Vám umožnia usporiadať a uložiť dôležité veci a zároveň zaberajú malú plochu. Naša ponuka zahŕňa malé štýlové nočné stolíky, atraktívne priestranné závesné skrinky, sklenené, či rohové skrinky. Skrinky s rožnými veľkosťami, malé skrinky, skrinky so zásuvkami, skrinky dvojdverové, či už skrinky do obývačky, do predsieni, do spálni... všade tam, kde sa Vám zíde dodatočné miesto na uskladnenie ľubovoľných položiek. Sú k dispozícii v rôznych tvaroch, farbách a štýloch. Skrinky sú vyrobené z rôznych materiálov, takže sa dokonale zladia so štýlom Vášho interiéru.

Dbáme o to, aby rozmanitosť našich výrobkov, v kombinácii s ich jedinečným štýlom a odolnosťou, plnila svoju úlohu a úplne zodpovedali Vašim očakávaniam. Ponúkame Vám tiež možnosť zostaviť si nábytok na základe individuálneho výberu vzoru, farby, a štýlu. Zoznámte sa bližšie s našou atraktívnou ponukou!

Multifunkčné závesné skrinky

Závesné skrinky rozmanitých druhov nájdeme v každej domácnosti, najmä v obývacích izbách. Sú takmer nezastupiteľné, pretože zabezpečujú bezproblémovú segregáciu a udržiavanie poriadku v miestnosti, aj keď v miestnosti nie je príliš veľa priestoru. Veľmi bohatá ponuka nášho online obchodu Nábytok-Bogart.sk zahŕňa mimoriadne atraktívne skrinky, štýlové závesné skrinky, skrinky so zásuvkami, skrinky rožných veľkostí, malé skrinky, alebo skrinky s policami. Medzi naše návrhy patria klasické a exkluzívne či moderné výrobky.
 
Okrem toho v našej ponuke máme široký výber úžasných rohových skriniek a skriniek obohatených so sklenenými vložkami aj s osvetlením, ktoré perfektne zvýrazňujú krásu jednotlivých projektov. Veľmi sa snažíme aby rôznorodosť našich produktov, kombinácia ich jedinečných štýlov aj trvanlivosť plne spĺňala Vaše najnáročnejšie očakávania. Dávame Vám aj jedinečnú možnosť vytvorenia vlastného návru nábytku založeného na individuálne zvolenom dizajne, farebnom prevedeniu aj štýlu, v ktorom budú Vaše vysnívane skrinky vytvárané.
 
Zoznámte sa bližšie s našou jedinečnou ponuku a pozrite si všetky skrinky do obývacej izby od Nábytok-Bogart.sk.

Praktické skrinky na knihy

 
Skrinky na knihy sú dostupné v rôznych tvaroch, farebných kompozíciách a štýloch. Sú vyrobené pomocou najkvalitnejších komponentov, čo Vám zaručuje dlhoročnú spokojnosť s nákupom. Naše modely tak závesné skrinky ako aj stojace skrinky dokonale ladia s akoukoľvek aranžaciou. Tieto praktické prvky interiéru preberajú rôzne formy a vlastnosti, vďaka čomu môžu zvýšiť využiteľnosť Vašich miestností, a to nielen spální alebo obývačiek, ale každej, v ktorej sa rozhodnete umiestniť našu skrinku. Rozmanitosť a široký výber skriniek na knihy v našom obchode v kombinácii s ich atraktívnym štýlom, stabilitou a výnimočnou trvanlivosťou je odpoveďou na potreby a očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Okrem toho ponúkame aj bohatý výber komponentov modulárneho nábytku, z ktorých si môžete nezávisle skladať nábytkové zostavy na základe individuálneho a ľubovoľného výberu vzorov, materiálov, farieb a štýlu. Pozoruhodné sú aj skrinky na knihy venované malým interiérom, v ktorých je dôležitý každý kus voľného priestoru. V prípade malých priestorov odporúčame najmä rohové skrinky a nástenné skrinky a malé skrinky, ktoré nájdete v našej ponuke. Zaberajú malý priestor na podlahe alebo umiestnené na stene, pričom stále ponúkajú dostatočnú skladovaciu kapacitu.

Závesné skrinky

Závesné skrinky sú neoddeliteľnou súčasťou našich domácich interiérov. Sú perfektným riešením najmä pre obývačky. Budú obzvlášť neoceniteľným miestom na skladovanie kníh. Skrinky krásne exponujú Vaše poklady v podobe knižných zbierok. Závesné skrinky plné kníh dodajú miestnosti nádych útulnosti, ako aj osobitnú eleganciu. Skrinky na knihy, tvoriace domácu knižnicu, priťahujú pozornosť a stanú sa elegantnou ozdobou miestnosti. Ideálnym riešením pre Vaše knihy budú závesné skrinky aj tie stojace na podlahe.

Závesné skrinky budú aj atraktívnou výzdobou obývacej izby a spálne. Môžete na nej umiestniť nielen knihy, ale aj rodinné fotografie v dekoračných rámčekoch, či už iné drobnosti. Skrinky do obývacej izby môžu mať dvierka na predných častiach alebo mať otvorené police. Praktickým riešením budú aj skrinky so zásuvkami. Veľmi zaujímavé sú tiež skrinky so zrkadlom alebo kombinovane s otvorenými poličkami a zatvorenou prednou časťou. Skrinky so zrkadlom majú ďalšiu vzácnu hodnotu, pretože zrkadlo odráža svetlo, vďaka čomu opticky zväčšuje miestnosť. Preto ich odporúčame predovšetkým ako doplnok do malých a temných miestnosti, ktoré chceme opticky rozjasniť a dodať im dojem priestrannosti.

Rohové skrinky do menších obývacích izieb

Malé interiéry si vyžadujú obzvlášť precízny výber prvkov zariadenia, a najmä vhodného nábytku. Nesprávne  zvolený nábytok a nevhodné farebné prevedenie použité pri usporiadaní môžu vytvoriť v miestnosti prepchatého priestoru a opticky ho zmenšiť. Preto pri výbere zariadenia nezabúdajte na to, že jasné farby a jednoduché geometrické tvary môžu vizuálne rozjasniť aj veľmi tmavú miestnosť. Pre menšie interiéry neoceniteľné budú závesné skrinky s otvorenými policami, čim vytvoria pocit ľahkosti a sviežosti a pritom zapadnú do akejkoľvek aranžacie. Najlepšou voľbou budú rohové závesné skrinky, pretože vďaka väčšiemu priestoru, ktorý ušetríte na podlahe, stane sa Vaša miestnosť oveľa priestrannejšia. Vašu pozornosť mali by ste venovať aj skrinkám so zrkadlom, pretože ich zrkadlový povrch bude odrážať svetlo, a takisto dodá miestnosti dojem priestrannosti. V malých i ťažko usporiadateľných miestnostiach budú rohové skrinky neoceniteľné, vďaka rohovým konštrukciám zaberajú malý priestor, ale pritom budú mimoriadne priestorné a zabezpečia dostatok úložného priestoru.

Skrinky so zrkadlom

V našom internetovom obchode Nabytok-Bogart.sk ponúkame veľmi širokú ponuku skriniek, s rôznorodými vlastnostiam. Ponúkame Vám skrinky do obývacej izby, malé skrinky, rohové skrinky, skrinky so zásuvkami, závesné skrinky za výhodné ceny. Môžete si vybrať spomedzi ideálnych modelov v nábytkových zostavách, rovnako ako tie, ktoré sa ideálne prezentujú ako jednotlivé kúsky. Bez ohľadu na to, či potrebujete skrinku na knihy alebo topánky - u nás nájdete dokonalý a ideálny pre váš model. Bohatá ponuka farebných kompozícií, rôznych štýlov a foriem, rovnako ako atraktívne cenové rozpätia – toto a oveľa viac v nájdete v našom obchode Nábytok-Bogart.sk.

Skrinky do obývacej izby dodajú miestnosti osobitný štýl a zlepšujú jej funkčnosť. Umožňujú jednoduchú segregáciu a skladovanie  predmetov, čo uľahčuje udržiavanie poriadku v byte. Závesné skrinky dokonale dopĺňajú usporiadanie steny bez toho, aby zaberali priestor na podlahe. Zatiaľ čo rohové skrinky zabezpečia dostatok skladovacieho priestoru, ktorý bude veľmi praktický a užitočný počas každodenného použitia."S tovarom sme spokojní, komoda je veľmi pekná aj dobre prevedenie"
Slabiny: "Napriek tovaru na sklade sme čakali 2 týždne na dodanie. Bolo by vhodne riešiť rozvoz viackrát týždenne, nie iba 2 dni v týždni"
Ověřený zákazník, 2023-03-19
Ověřený zákazník, 2023-03-14
"Rýchlosť dodania, kvalita"
Ověřený zákazník, 2023-03-14
/skrinky-do-obyvacej-izby-c-1081.html