Matrace | nabytok-bogart.sk

Matrace

Správne vybraný matrac je zárukou pohodlného, zdravého a plne regeneračného spánok a relaxácie. Kvalita matraca veľmi závisí od materiálov, z ktorých je vyrobený, stupňa jeho profilovania, stupňa tvrdosti a prítomnosti ďalších antialergických prvkov. Voľba ideálneho produktu záleží od individuálnych potrieb, typu postele a vhodného rámu, alebo roštu.
Nami ponúkaní sortiment zahŕňa pružinové, penové, taštičkové, latexové matrace, matrace s roštom, ktoré sú k dispozícii vo všetkých štandardných veľkostiach. Ide o výrobky s veľmi vysokou kvalitou a trvácnosťou, sú vyrobené z najlepších materiálov a tvarované takým spôsobom, ktorý zaisťuje úplný komfort pri odpočinku. Ponúkame tiež matrace určené pre dospelých, ale aj pre najmladších užívateľov.
Ďalej ponúkame doplnkový sortiment určený pre matrace - filcové podložky pod matrac, vodotesné obliečky, deky na posteľ, poťahy na matrace, profilované vankúše. Vďaka nim si naše výrobky získavajú ešte väčšiu kvalitu a funkčnosť.
Pri výrobe matracov venujeme pozornosť každému detailu, ktorá robí vyrobené produkty jedinečnými pri ich používaní a poskytuje maximálnu regeneráciu, nehovoriac o atraktívnych cenách týchto výrobkov, ktoré Vás príjemne prekvapia a spolu s vysokou kvalitou je nákup príjemný a pohodlný.
Zoznámte sa s našou ponukou a vyberte si to najlepšie pre seba.
Čítaj ďalej >

Upresni výsledky

Cena    od:    do:    
šírka Určite hodnotu
výška Určite hodnotu
hĺbka Určite hodnotu
nájdených produktov: 1
Akcia
Transport gratis
80 - 180cm   22cm   190/200cm  

209 €

Akcia: 275 €

Ověřený zákazník, 2019-09-20
"Prijateľné ceny Spoľahlivosť"
Ověřený zákazník, 2019-09-19
Ověřený zákazník, 2019-09-14

/matrace-c-46-46.html