Nábytok do kúpelne - Komplety a zostavy nábytku do kúpeľne

nájdených produktov: 94
   1    z    4   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

Transport gratis
100cm     170cm     33 - 46cm    
599 €
Transport gratis
160cm     170cm     33 - 47cm    
818 €

   1    z    4   
výsledkov na stránku:
Starostlivosť, s ktorou sú navrhované interiéry kúpeľní, je predovšetkým dôsledkom túžby vytvoriť v nich atmosféru relaxácie a zároveň zabezpečiť maximálnu funkčnosť, priestrannosť a použiteľnosť, a v neposlednom rade zvýšiť komfort každodenného používania miestnosti. Aby všetky jeho prvky navzájom dokonale ladili a plne spĺňali očakávania týkajúce sa praktickosti a vizuálnej atraktivity, je potrebné zostaviť také súbory kúpeľňového nábytku, ktoré sa vyznačuje všetkými vyššie uvedenými vlastnosťami.

Kúpeľňový nábytok pre každého

Kúpeľňa je technická a úžitková miestnosť, takže väčšina jej vybavenia je primárne určená na funkčné využitie. Rovnako dôležité je samozrejme aj estetické usporiadanie kúpeľne, a preto sme si pre vás pripravili mimoriadne širokú škálu kúpeľňového nábytku.

Kúpeľňové zostavy sú neoddeliteľnou súčasťou vybavenia. Poskytujú vhodné miesto na skladovanie čistiacich, ošetrovacích a hygienických výrobkov. Okrem toho pomáhajú systematizovať interiér a triediť uložené veci tak, aby bol v kúpeľni poriadok a organizácia. Kúpeľňové zostavy esteticky dopĺňajú priestor a tvarujú štýl interiéru.
Kúpeľňové zostavy v rôznych štýloch a farbách

Kúpeľňa je multifunkčná miestnosť, ktorá zvyčajne nie je veľká. Často v nej musíme uložiť nielen hygienické zariadenia, ako je sprcha, vaňa, WC misa alebo umývadlo, ale aj množstvu drobností, ktoré používame pri každodennej starostlivosti. V tejto malej miestnosti si musia nájsť svoje miesto malé fľaše, nádoby so saponátmi a práškami, kozmetika, uteráky, náhradný papier, čistiace a hygienické prostriedky a mnoho ďalších.

Udržiavanie väčšiny týchto predmetov navrchu, na viditeľnom a ľahko dostupnom mieste, samozrejme nie je možné z praktických a estetických dôvodov, ale aj vzhľadom na bezpečnosť detí, ktoré používajú kúpeľňu. Bez vhodných skriniek, políc a úložných priestorov zvíťazí chaos a optický neporiadok. Ak chcete tento interiér usporiadať, vyberte si sadu kúpeľňového nábytku, ktorá vám v tom pomôže a uľahčí jeho udržiavanie.

Výberom hotovej sady kúpeľňového nábytku, namiesto samostatných nábytkárskych prvkov, získate štýlovú a jednotnú kúpeľňu, v ktorej nábytok zdôrazní jej estetický a funkčný charakter.
 
Najobľúbenejšie kúpeľňové sady našich Zákazníkov:
  •     lesklý kúpeľňový nábytok (najnovší dizajnérsky trend)
  •     čierny kúpeľňový nábytok (mimoriadne praktický a elegantný zároveň)
  •     stojaci kúpeľňový nábytok (bez použitia akýchkoľvek závesných skriniek)
  •     kúpeľňový nábytok s umývadlom (zaručuje potrebnú funkčnosť)

Štýlové zostavy kúpeľňového nábytku v našom obchode

Usporiadanie kúpeľní je dobré vhodne a starostlivo naplánovať, a venovať pozornosť každému detailu, čo je primárne spôsobené potrebou vytvoriť relaxačnú atmosféru a súčasne zabezpečiť maximálnu funkčnosť a priestrannosť. Správne zvolené vybavenie určite zvýši komfort denného používania miestnosti a urobí ju mimoriadne atraktívnou.

Aby všetky jeho prvky navzájom dokonale ladili a v maximálnej miere splnili očakávania týkajúce sa praktickosti a estetiky, stojí za to vybrať také kúpeľňové zostavy, ktoré určite splnia všetky požiadavky spojené s komfortom skladovania, estetikou a zvýšením funkčnosti miestnosti.

Aby sme vám ušetrili námahu pri samostatnom zostavovaní jednotlivých skriniek, pripravili sme originálne a kvalitné zostavy kúpeľňového nábytku, ktoré sú dokonalou kombináciou všetkých najdôležitejších hodnôt.

Zariadenie kúpeľne - naša ponuka

Ponúkame mimoriadne atraktívnu a širokú škálu kúpeľňových zostáv, ktoré sú dostupné v rôznych cenových a dizajnových variantoch, aby si každý mohol nájsť to pravé pre seba a svoju rodinu. Naše kúpeľňové zostavy sú dostupné v rôznych štýloch a farebných kombináciách, vďaka čomu zabezpečia atraktívny vzhľad interiéru a urobia z neho mimoriadne pohodlný a vkusne zariadený priestor.

Použitím takýchto zostáv určite oceníte ich praktický rozmer, ktorý je dôsledkom starostlivého usporiadania všetkých prvkov a zaistenia ich veľkej priestrannosti, kvality a životnosti. Vďaka optimálne vybraným prvkom, ktoré tvoria každú kúpeľňovú súpravu, sa aj malá kúpeľňa stane miestom relaxácie a komfortnej dennej starostlivosti. Zostavy kúpeľňového nábytku zaručujú celistvé usporiadanie

Štýl prijatý v interiéri je rozhodujúci pre vzhľad a charakter kúpeľne. Pri výbere farieb, zostáv kúpeľňového nábytku, doplnkov a sanitárnych zariadení stojí za to dbať na to, aby všetky prvky zariadenia navzájom ladili, čím získame dôsledné a rafinované usporiadanie. Ak naopak máte radšej eklektické kombinácie, potom to s počtom estetických kontrapunktov nepreháňajte, pretože vo výsledku môžete vytvoriť dojem chaosu a neporiadku.

V našom obchode s nábytkom Nábytok-Bogart.sk sme pripravili ponuku mimoriadne zaujímavých súprav kúpeľňového nábytku, ktoré sú dizajnovo veľmi rozmanité. K dispozícii je klasický a univerzálny kúpeľňový nábytok s dvierkami v drevopodobných odtieňoch. Ďalej tu nájdete obzvlášť veľký výber moderných kúpeľňových zostáv s lakovanými alebo matnými povrchmi, bez úchytiek alebo v zmyslových farbách.

Kúpeľňový nábytok v modernom štýle má geometrickú formu a minimalistický dekor, vďaka čomu sa kúpeľne zdajú opticky priestrannejšie. Obzvlášť populárne sú biele kúpeľňové zostavy s vysokým leskom.
 
Aby sme vám ušetrili čas na hľadanie dokonale zladených prvkov, vytvorili sme sady, ktoré sú dokonalou kombináciou všetkých najdôležitejších výhod. Sady kúpeľňového nábytku sú návrhy usporiadané v rôznych štýloch a farebných kombináciách, ktoré zatraktívnia interiér a urobia z neho mimoriadne pohodlný priestor.

Výberom hotových zostáv určite oceníte ich praktickosť vďaka dôkladnému usporiadaniu všetkých prvkov, ktoré vám poskytnú vysokú úložnú kapacitu, kvalitu a trvanlivosť, ako aj mimoriadnu atraktivitu, vďaka ktorej sa aj z malej kúpeľne stane vysnívané domáce SPA, miesto pre relaxáciu a dennú starostlivosť.

"kvalita"
Ověřený zákazník, 2023-01-15
"vlastny kurier"
Ověřený zákazník, 2022-12-19
Ověřený zákazník, 2022-12-08
/nabytok-do-kupelne-c-1103.html