Nábytok do obývacej izby - Zostavy nábytku do obývacej izby

nájdených produktov: 264
   1    z    9   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE


   1    z    9   
výsledkov na stránku:
Vytvorenie ideálnej zostavy nábytku, ktorá by mala úplne zodpovedať našim požiadavkám so zachovaním maximálnej funkčnosti a pohodlia interiéru v súlade s jeho účelom, je veľmi náročná úloha. Veľmi často sa stáva, že je ťažké zostaviť a optimálne prispôsobiť zostavu nábytku výberom jednotlivých elementov. A preto sa mnoho ľudí rozhodne kúpiť hotový nábytkový set, ktorý im zaručuje krásny dizajn interiéru a vynikajúce rozloženie jednotlivých prvkov. Každá zostava nábytku a nábytkový set, ktoré sme vytvorili, sú praktické a premyslené do najmenšieho detailu. Ponúkame moderné a klasické riešenia, určené do detských izieb, študentských izieb, obývacích izieb, alebo do spálne.

Vďaka rôznorodosti modelov si každý ľahko nájde ideálny set, ktorý zdôrazní vlastnosti izieb a dodá im výraznosti. Zaujímavé kombinácie farieb a vzorov vytvorených našimi projektami zaujmú svojou jedinečnosťou a príťažlivosťou. Každý nábytok z kompletu má špecifické použitie a zároveň je praktickou súčasťou celku. Vyberte si ideálny nábytkový set spolu s Nábytok-Bogart.sk a vdýchnite Vašej domácnosti novú energiu. U nás nájdete štýlový nábytok, s ktorým vytvoríte interiér presne podľa vlastných predstav. Naše zostavy nábytku predstavujú rôzne štýle interiéru: od modernej po tradičnejšie a  obsahujú rôznorodosť jednotlivých prvkov, čo Vám umožní kompletne zariadiť obývaciu izbu – obývacia stena, konferenčný stolík, komoda do obývačky...

Zostavý nábytku do obývacej izby

Každá zostava nábytku a nábytkový set, ktoré sme vytvorili, sú praktické a premyslené do najmenšieho detailu. Ponúkame moderné a klasické riešenia, určené do detských izieb, študentských izieb, obývacích izieb, alebo do spálne. Vďaka rôznorodosti modelov si každý ľahko nájde ideálny set, ktorý zdôrazní vlastnosti izieb a dodá im výraznosti. Zaujímavé kombinácie farieb a vzorov vytvorených našimi projektami zaujmú svojou jedinečnosťou a príťažlivosťou. Každý nábytok z kompletu má špecifické použitie a zároveň je praktickou súčasťou celku. V Nábytok-Bogart.sk nájdete štýlový nábytok, s ktorým vytvoríte interiér presne podľa vlastných predstav. Naše zostavy nábytku predstavujú rôzne štýle interiéru: od modernej po tradičnejšie a  obsahujú rôznorodosť jednotlivých prvkov, čo Vám umožní kompletne zariadiť obývaciu izbu – obývacia stena, konferenčný stolík, komoda do obývačky...

Každý prvok súpravy má špecifické vlastnosti a stane sa praktickým elementom aranžacie, ktorý dokonale s ním harmonizuje. Zostava nábytku je najlepší spôsob, ako vytvoriť výnimočne atraktívny priestor v byte.
 
Výberom nábytkového setu namiesto jednotlivých elementov môžeme dosiahnuť ideálne zladenú kompozíciu interiéru a vychutnať si jeho štýlovú harmóniu. Vkusné a štýlové zariadenie obývačky je veľmi dôležité, ide predsa o najreprezentatívnejšiu časť vášho domu či bytu. Každý detail, od farebného prevedenia, cez každý element systémového nábytku – obývacia stena, konferenčný stolík, komoda do obývačky, až po dekorácie a detaily, musí vytvoriť efektné, dokonale premyslené usporiadanie. Zostava nábytku do obývačky, jej štýl mali by ste sa snažiť prispôsobiť podmienkam konkrétnej miestnosti.
 
Moderná obývačka by nemala byť prepchatá množstvom nábytku, ale na druhej strane v nej potrebujeme dostatok úložného priestoru. Všetko, čo potrebujete pre zariadenie obývačky, ktorá má byť vkusná, štýlová a nadčasová, nájdete v ponuke nášho internetového obchodu Nábytok-Bogart.sk, kde si môžete vybrať nielen rôzne typy hotových veľmi kvalitných obývacích zostáv ale aj ďalšieho nábytku, ako sú napríklad komoda do obývačky, konferenčný stolík, TV stolíky, skrinky, obývacia stena, skrine do obývačky.

Zariadenie obývačky

Vkusné a štýlové zariadenie obývačky je veľmi dôležité, ide predsa o najreprezentatívnejšiu časť Vášho domu či bytu. Obývacia izba je miestnosť, v ktorej trávime najviac času počas dňa. Do obývačky pozývame našich hostí, organizujeme rodinné oslavy, alebo večierky pre našich priateľmi. Výberu nábytku do obývačky by sme mali preto venovať zvýšenú pozornosť a nábytok si zvoliť po dôkladnom premyslení.
 
Zvyčajne je v ňom miesto na každodenné posedenie s blízkymi, televízor, detský kútik, a niekedy aj jedáleň. Preto táto multifunkčná miestnosť musí byť vhodne usporiadaná. K tomu, aby ste sa v obývačke cítili predsa dobre nerozhoduje iba vzhľad a samotný dizajn interiéru, ale aj funkčné usporiadanie a kvalitný nábytok. Atraktívne usporiadanie obývacej izby vytvorí nábytok, ktorý sa bude perfektne interagovať s celou miestnosťou, zdôrazní štýl zvolený členmi domácnosti a odráža ich vkus a individuálne preferencie. V našej ponuke nájdete moderný nábytok do obývačky, ktorý ladí najnovšími trendmi v interiérovom dizajne, kvalitná zostava nábytku, obývacia stena, konferenčný stolík, komoda do obývačky je to to čo potrebujete aby ste vytvorili ideálnu a maximálne funkčnú a komfortnú aranžaciu.

Moderné zostavy nábytku do obývačky

V ponuke nášho obchodu nájdete skutočne množstvo nábytku a doplnkov v rôznych štýloch. Naše zostavy nábytku predstavujú rôzne štýle interiéru: od modernej po tradičnejšie a obsahujú rôznorodosť jednotlivých prvkov, čo Vám umožní kompletne zariadiť obývaciu izbu presne podľa vlastných predstáv, pomocou najatraktívnejších modelov - obývacia stena, konferenčný stolík, komoda do obývačky... Moderný nábytkový set do obývačky očarí potenciálneho zákazníka nekomplikovanou formou s jednoduchými geometrickými tvarmi a vkusnými dekoráciami.
 
Niekedy najlepšou dekoráciou je jednoduchosť a tak moderný nábytok sa najlepšie prezentuje len s matným alebo lakovaným povrchom prednej časti, bez zbytočných ozdôb a LED osvetlenie, ktoré krásne podčiarkne konkrétny model a drobnosti, ozdôbky a ďalšie rodinné pamiatky ktoré sú na ňom umiestnené. Moderná zostava nábytku do obývačky priťahuje pozornosť vyváženým dizajnom a minimalistickým prístupom k dizajnu. V posledných rokoch najobľúbenejšia je biela obývacia stena, moderný systémový nábytok v minimalistickom štýle. Jednotlivé elementy nábytkových súprav ideálne so sebou harmonizujú, vďaka čomu sa každá obývačka stane mimoriadne atraktívna a štýlová.

Nábytkové súpravy

Každý detail, od farebného prevedenia, cez každý element systémového nábytku – obývacia stena, konferenčný stolík, komoda do obývačky, až po dekorácie a detaily, musí vytvoriť efektné, dokonale premyslené usporiadanie. Dizajn obývacej izby musí byť dobre premyslený, tak aby konečný efekt potešil návštevníkov aj členov domácnosti. Zostava nábytku v klasickom štýle bude skvelým spôsobom, ako usporiadať interiér, ktorý bude univerzálny a nadčasový.
 
Klasický štýl vytvára veľmi vyvážené usporiadanie s nadčasovými prvkami vybavenia charakteristickými pre predchádzajúce obdobia. Interiéry v tomto štýle majú elegantný a harmonický výraz a tvoria vkusný a mimoriadne estetický celok. Salón v tomto štýle má byť svedectvom poriadku a rovnováhy. Zostava nábytku do obývačky v klasickom štýle môžu napodobňovať súčasť palácového usporiadania, alebo môžu prezentovať mierne menej dekoratívny dizajn. Jedným z najobľúbenejších prvkov zostavy nábytku do obývacej izby v tomto štýle je kreslo Ludwik alebo masívne presklené vitríny.

Do klasicky zariadených salónov sa perfektne hodí aj nielen starožitný nábytok, ale aj klasický štylizované elementy nábytkových súprav, ktorý sa dá jednoducho kombinovať s jednoduchšími modelmi, tak aby vytvorili trochu modernejší vzhľad celej aranžacie. Zostava nábytku v klasickom štýle je masívna a ozdobná. Skriňa, komoda do obývačky, vitrína, môže byť obohatená decentnými dekormi a ozdobnými úchytmi.
Zvyčajne majú prirodnú farbu dreva alebo sú lakované svetlou farbou.

Salón - zariadenie interiéru

Ak chcete vytvoriť ideálnu obývaciu izbu musíte brať ohľad predovšetkým na individuálne potreby a vkus všetkých členov domácnosti, dôležité sú aj podmienky interiéru a jeho funkčnosť. Neexistuje žiadny správny vzor pre vytvorenie dokonalého obývacieho priestoru, pretože každá domácnosť je iná aj každý z nás má iný vkus. Pri výbere systémového nábytku do obývačky, mali by ste venovať pozornosť tomu, aby boli funkčné aj estetické. Môžete sa inšpirovať nami realizovanými usporiadaniami, ale nezabúdajte na to, že Vaše nápady by mali byť prispôsobené potrebám konkrétneho salónu. Základom pri výbere nábytkových zostáv do obývacej izby je veľkosť Vášho interiéru.

Ak sa však rozhodnete pre hotový nábytkový set, možnosť ich nastavenia a kombinovania bude oveľa vyššia. Aj chytré a funkčné riešenia uľahčia usporiadanie Vašej obývačky. Pri obývačke s neveľkými rozmermi sú ideálne súpravy nábytku, ktoré pozostávajú z modulov, ktoré je možné meniť a nastaviť v rozmanitých, ľubovoľných konfiguráciách. Tento typ riešenia sa bude páčiť najmä ľuďom, ktorí majú radi zmeny, a radí často menia usporiadanie vo svojom byte pretože kedykoľvek môžete zmeniť nastavenie nábytku a vytvoriť úplne novú aranžaciu. Okrem toho je veľmi dôležité vybrať si vhodné osvetlenie do obývacej izby. Vďaka bodovému osvetleniu môžete nádherne akcentovať najkrajšie elementy usporiadania, opraviť akúkoľvek nedokonalosť a dokonca zlepšiť proporcie interiéru.

"S tovarom sme spokojní, komoda je veľmi pekná aj dobre prevedenie"
Slabiny: "Napriek tovaru na sklade sme čakali 2 týždne na dodanie. Bolo by vhodne riešiť rozvoz viackrát týždenne, nie iba 2 dni v týždni"
Ověřený zákazník, 2023-03-19
Ověřený zákazník, 2023-03-14
"Rýchlosť dodania, kvalita"
Ověřený zákazník, 2023-03-14
/nabytok-do-obyvacej-izby-c-1096.html