Nábytok do predsiene - Nábytkové systémy do predsienie

nájdených produktov: 67
   1    z    3   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

Categories List Categories List Categories List Categories List
AKCIA
588 €
619 €
Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List
AKCIA
90cm     202cm     41,5cm    
201 €
212 €
Categories List Categories List
AKCIA
656 €
691 €
Categories List Categories List Categories List Categories List
AKCIA
cm     cm     cm    
623 €
688 €
Categories List Categories List
140cm     201cm     43cm    
341 €
Categories List Categories List Categories List Categories List
AKCIA
cm     cm     cm    
714 €
788 €
Categories List Categories List Categories List Categories List
AKCIA
BESTSELLER
Categories List Categories List Categories List Categories List
AKCIA
NOVINKA
Categories List
131cm     192cm     40cm    
267 €

   1    z    3   
výsledkov na stránku:
Predsieň je jedinečným miestom, ktoré často zanedbávajú tí, ktorí zariaďujú interiér. Predsieň je vizitkou bytového interiéru. Z tohto dôvodu stojí za to vynaložiť všetko úsilie na to, aby bolo usporiadanie tohto priestoru mimoriadne atraktívne a plnilo svoju reprezentatívnu úlohu, naznačovalo štýl, aký môžu návštevníci očakávať v ďalších miestnostiach.

Návrh takejto miestnosti závisí vo veľkej miere od jej usporiadania, plochy a tvaru. Ak je mimoriadne priestranná, oplatí sa investovať do nábytkovej zostavy, ktorej súčasťou sú najčastejšie atraktívne a praktické skrinky so zrkadlom a vešiakom. Ich prítomnosť je mimoriadne funkčným faktorom, najmä preto, že každý člen domácnosti a hosť si po prekročení prahu vyzlečie vrchné oblečenie a pozrie sa na seba do zrkadla.

Zostavy nábytku do predsiene

Nami ponúkané zostavy sa vyznačujú mimoriadnou rozmanitosťou a štýlom. Každý z projektov je odlišný z hľadiska usporiadania, vďaka čomu je samostatným typom štýlovej vizitky. Kapacita skriniek a prítomnosť ďalších prvkov je predovšetkým určená individuálnymi požiadavkami, a preto vám ponúkame široký výber rôznych možností.
Nábytkové zostavy do malých predsiení

Obyvatelia malých rodinných domov a bytov v panelákoch majú zvyčajne malé chodby. Je to tak kvôli skutočnosti, že nie je potrebný zvlášť veľký interiér, ktorý by bol iba priechodný. V predsieni je najdôležitejšie to, že sa tam nachádza praktická skrinka na topánky, vešiak alebo háčiky a miesto na odkladanie.

Na splnenie týchto očakávaní stačí interiér vybaviť nábytkovou zostavou do predsiene. Potrebujeme určitý priestor na uloženie oblečenia a doplnkov, ako aj základný nábytok. Nábytok do predsiene je spôsob, ako vytvoriť efektívny a funkčný interiér, aj keď by tam mal iba stáť.

Zostavy do predsiení - svetlé a tmavé

Vďaka jasným farbám sú malé interiéry, slabo osvetlené prirodzeným svetlom, opticky priestrannejšie. Šatník do predsiene v svetlom prevedení alebo v prírodných odtieňoch dreva vizuálne nepreťaží interiér. Jasné farebné kompozície, podľa možností čo najviac svetelných zdrojov a veľké zrkadlá - to sú najlepšie spôsoby, ako efektívne usporiadať každú predsieň bez ohľadu na jej veľkosť.

Princíp je nasledovný - svetlé predmety opticky zväčšujú a tmavšie naopak zmenšujú. Ak dávate prednosť tomu, aby bol váš predsieňový nábytok v tmavých odtieňoch hnedej, potom by mali byť steny a podlaha v miestnosti vykonané v svetlej farebnej kompozícii. Takéto kombinácie vyzerajú nádherne a elegantne, vďaka čomu sú izby nadčasové a štýlové.

Komplety tohto typu, ktoré ponúkame, sú mimoriadne rozmanité a jedinečné. Každý z projektov je odlišný z hľadiska usporiadania, vďaka čomu je samostatným typom štýlovej vizitky. Priestrannosť skriniek a prítomnosť ďalších prvkov sú primárne určené individuálnymi požiadavkami, preto je pre vaše pohodlie k dispozícii taký široký výber s rôznymi možnosťami.

Ideálne zostavy nábytku do predsiene

Nábytkové zostavy sa určite osvedčia v každej predsieni. Nábytok do predsiene by mal byť z jednej sady, rovnakej kolekcie, aby ste si mohli vytvoriť konzistentný charakter usporiadania. Ak každý prvok pochádza z iného systému, potom sa predsieň môže javiť ako slabo premyslená, možno aj vizuálne trochu preplnená. Aby ste sa vyhli takémuto chaosu, stojí za to vybrať si predsieňový nábytok, ktorý do seba zapadá a harmonizuje s celým usporiadaním.

V malom interiéri by sme sa mali vyhnúť nábytku, ktorý by mal spĺňať iba estetickú funkciu, a preto by ste si mali vybrať funkčný a praktický nábytok. Perfektným príkladom bude skrinka na topánky so sedákom, ktorá vďaka svojej multifunkčnosti a neveľkým rozmerom urobí miestnosť oveľa praktickejšou. Obzvlášť pôsobivo vyzerá aj predsieňový nábytok v podobe kompaktnej formy, to znamená sedák, vešiaky a polica v jednom. Takáto zostava zaberá veľmi málo miesta a je naozaj praktická.

Predsieň je zvyčajne miestnosťou, na zariadenie ktorej nevykladáme príliš veľkú námahu. A napriek tomu je to prvá miestnosť, do ktorej vstupujú predovšetkým členovia domácnosti aj hostia. Môžeme dokonca povedať, že je to určitá vizitka nášho bývania. Nábytok do predsiene je v podstate predpoveďou usporiadania, ktoré nájdeme v ďalších miestnostiach. Aj malá predsieň môže byť usporiadaná funkčne aj štýlovo.

Náš obchod s nábytkom ponúka mimoriadne atraktívne zostavy nábytku do predsiene. Bez ohľadu na to, či chcete, aby vo vašej predsieni bola šatníková skriňa, alebo jednotlivé kusy z nábytkárskej kolekcie - u nás určite nájdete dokonalú zostavu. Krásne vzory v rôznych dizajnových štýloch potešia ľudí s rôznymi vkusmi a potrebami. Máme nábytok do predsiene s väčšími aj menšími rozmermi. Každý interiér hravo zariadime.

"Široký sortiment obchodu Skvelá komunikácia"
Slabiny: "Dlhšia dodacia lehota"
Ověřený zákazník, 2023-09-13
"Výborná komunikácia od mail cez telefonát až po doručenie kuriérom"
Ověřený zákazník, 2023-09-06
Ověřený zákazník, 2023-09-03
/nabytok-do-predsiene-c-1104.html